Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010
Kod MKOl | PER | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży 2010 Singapur | ||||||
Chorąży | Kimberly Garcia | |||||
Liczba zawodników | 26 w 10 dyscyplinach | |||||
|
Peru na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Singapurze w 2010 reprezentowało 26 sportowców w 10 dyscyplinach.
Skład kadry
Badminton
- Chłopcy
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Faza główna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecz 1 | Mecz 2 | Mecz 3 | Poz. | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. | ||
Mario Cuba | gra pojedyncza chłopców | Richardson W 2-0 | Huang L 0-2 | Bhamidipati L 0-2 | 3 | nie zakwalifikował się |
- Dziewczęta
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Faza główna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecz 1 | Mecz 2 | Mecz 3 | Poz. | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. | ||
Katherine Winder | gra pojedyncza dziewcząt | Deng L 0-2 | Suwarno L 0-2 | Cheng W 2-1 | 3 | nie zakwalifikował się |
Judo
- Indywidualnie
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | Półfinały | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | |||
Lesly Cano | -44 kg | BYE | Thakur W 020-000 | |Bae L 000-100 | Mecz o 3. miejsce Valnova L 000-001 | 5 |
- Zespołowo
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Półfinały | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | |||
Essen Lesly Cano Pedro Rivadulla Andrea Krisandova Kairat Agibayev Daryl Lokuku Ngambomo Miku Tashiro Alex Maxell Garcia Mendoza | zespoły mieszane | Munich W 4-3 | Chiba W 5-2 | Cairo W 5-2 | Belgrade W 6-1 |
Lekkoatletyka
Dziewczęta
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||
Charo Inga | bieg na 3000 metrów | DSQ qB | DNS | ||
Kimberly Garcia | chód na 5000 m | 23:17.04 | 7 |
Pływanie
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Półfinał | Finał | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | ||
Sebastian Arispe | 100 m st. dowolnym | 52.27 | 22 | nie zakwalifikował się | |||
200 m st. dowolnym | 1:55.95 | 25 | nie zakwalifikował się | ||||
400 m st. dowolnym | 4:06.82 | 19 | nie zakwalifikował się | ||||
Kaori Miyahara | 200 m st. dowolnym | 2:09.15 | 27 | nie zakwalifikowała się | |||
400 m st. dowolnym | 4:29.27 | 17 | nie zakwalifikowała się | ||||
Andrea Cedron | 200 m st. dowolnym | 2:09.59 | 29 | nie zakwalifikowała się | |||
400 m st. dowolnym | 4:27.26 | 14 | nie zakwalifikowała się |
Podnoszenie ciężarów
Zawodnik | Konkurencja | Snatch | Clean & Jerk | Total | Poz. |
---|---|---|---|---|---|
Silvana Saldarriaga | -58kg | 65 | 93 | 158 | 5 |
Siatkówka
Lista zawodników | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Poz. | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grupa A | Poz. | |||||
Clarivet Yllescas (C) Brenda Daniela Uribe Maria de Fatima Acosta Diana Gonzales Alexandra Muñoz Cary Vasquez Grecia Herrada Katerinne Olemar Lisset Sosa Sandra Chumacero Raffaella Camet Vivian Baella | siatkówka dziewcząt | W 3-0 | 1 | L 1-3 | W 3-1 | |
W' 3-0 |
Taekwondo
Zawodnik | Konkurencja | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|
Christian Ocampo | +73kg | Stefan Bozalo L 0-8 | nie zakwalifikował się | 5 |
Tenis
- Singiel
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Duilio Beretta | gra pojedyncza chłopców | Triki W 2-0 (6-4, 6-4) | Morrissey L 0-2 (2-6, 6-7) | nie zakwalifikował się |
- Debel
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|
Duilio Beretta Juan Sebastián Gómez | gra podwójna chłopców | Acosta Quiroz L 0-2 (0-6, 6-7) | nie zakwalifikowali się |
Zapasy
- Styl wolny
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Poz. | |
---|---|---|---|---|---|
Grupa | Poz. | ||||
Robinson Rios | -46kg | Davila L Fall (0–7) | 3 | Mecz o 5. miejsce Abdelnaeem L Fall (6–5) | 6 |
Sheikh L Fall (2–7) |
Żeglarstwo
- Windsurfing
Zawodnik | konkurencja | Wyścig | Pkt | Poz. | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | M* | ||||
Matias Canseco | Techno 293 | 17 | 12 | 15 | 15 | 15 | 13 | 18 | 15 | 17 | 17 | 154 | 16 | |
Josefina Roder | Techno 293 | 18 | 18 | 18 | 18 | 17 | 18 | 17 | 15 | 15 | 15 | 169 | 18 |
Bibliografia
- Peruvian Olympic Committee. coperu.org. [zarchiwizowane z tego adresu (2010-11-21)].
- Singapore 2010 Youth Olympic Official Webpage
- p
- d
- e
Państwa uczestniczące w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze