Czechy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010
Kod MKOl | CZE | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży 2010 Singapur | ||||||
Chorąży | Jaromír Mazgal | |||||
Liczba zawodników | 38 w 16 dyscyplinach | |||||
|
Czechy na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze reprezentowało 38 sportowców w 16 dyscyplinach.
Skład kadry
Boks
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Jakub Chval | Kategoria do 57 kg chłopców |
Gimnastyka
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Petra Hedbávná | Wielobój indywidualnie | 30. miejsce eliminacji |
Skok przez konia | ||
Ćwiczenia wolne | ||
Ćwiczenia na poręczach | ||
Ćwiczenia na równoważni |
Judo
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
David Pulkrábek | Kategoria do 55 kg chłopców |
Kajakarstwo
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Jiří Prskavec | K1 sprint chłopców | |
K1 slalom chłopców | ||
Pavlína Zástěrová | K1 sprint dziewcząt | |
K1 slalom dziewcząt |
Kolarstwo
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Jakub Hladík Karolína Kalašová Matěj Lasák Daniel Veselý | Sztafeta mieszana |
Koszykówka
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Radka Brhelová Gabriela Mervínská Michaela Vacková Michaela Vojtková | Turniej dziewcząt |
Lekkoatletyka
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Ondřej Honka | Skok o tyczce chłopców | |
Jaromír Mazgal | Rzut dyskiem chłopców | |
Jaromír Pumr | Rzut młotem chłopców | |
Nikola Řehounková | Bieg na 400 m przez płotki dziewcząt | |
Václav Sedlák | Bieg na 110 m przez płotki chłopców | |
Jana Sotáková | Bieg na 100 m przez płotki dziewcząt | |
Zdeněk Stromšík | Bieg na 100 m chłopców |
Łucznictwo
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
František Hajduk | Indywidualnie chłopcy |
Pięciobój nowoczesny
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Martin Bilko | Indywidualnie chłopcy | |
Alice Lencová | Indywidualnie dziewczęta |
Pływanie
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Martina Elhenická | 100 m stylem grzbietowym dziewcząt | |
200 m stylem grzbietowym dziewcząt | ||
200 m stylem zmiennym dziewcząt | ||
Ondřej Palatka | 100 m stylem motylkowym chłopców | |
100 m stylem grzbietowym chłopców | ||
200 m stylem grzbietowym chłopców | ||
Barbora Závadová | 200 m stylem motylkowym dziewcząt | |
200 m stylem grzbietowym dziewcząt | ||
200 m stylem zmiennym dziewcząt |
Strzelectwo
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Jindřich Dubový | Pistolet pneumatyczny chłopców | |
Šárka Jonáková | Pistolet pneumatyczny dziewcząt | |
Petr Plecháč | Karabin pneumatyczny chłopców | |
Gabriela Vognarová | Karabin pneumatyczny dziewcząt |
Szermierka
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Alexander Choupenitch | ||
Ondřej Novotný |
Tenis stołowy
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Ondřej Bajger | Gra pojedyncza chłopców |
Tenis ziemny
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Denisa Allertová | Gra pojedyncza dziewcząt | |
Gra podwójna dziewcząt | ||
Jiří Veselý | Gra pojedyncza chłopców | |
Gra podwójna chłopców |
Triathlon
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Lukáš Kočař | Indywidualnie chłopcy | 6. miejsce |
Wioślarstwo
Zawodnik | Konkurencja | Wynik |
---|---|---|
Kristýna Fleissnerová | Jedynki dziewcząt | |
Martin Slavík | Jedynki chłopców |
Bibliografia
- Skład reprezentacji Czech
- p
- d
- e
Państwa uczestniczące w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze