Boliwia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010
Kod MKOl | BOL | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży 2010 Singapur | ||||||
Chorąży | Bruno Rojas | |||||
Liczba zawodników | 25 w 4 dyscyplinach | |||||
|
Boliwię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze reprezentowało 25 sportowców w 4 dyscyplinach.
Skład kadry
Lekkoatletyka
- Bruno Rojas - bieg na 100 m - 13. miejsce (5. miejsce w finale "B") (10,90 s)[1]
Kolarstwo
Cross Country
Zawodnik | Konkurencja | Wynik | Miejsce | Punkty |
---|---|---|---|---|
Carlos Montellano | Kolarstwo | -5 okr. | 31 | 72 |
Jimena Montecinos | Kolarstwo | -3 okr | 30 | 40 |
Time Trial
Zawodnik | Konkurencja | Wynik | Miejsce | Punkty |
---|---|---|---|---|
Samuel Melgar | Kolarstwo | 4:59.94 | 32 | 30 |
Jimena Montecinos | Kolarstwo | 4:17.34 | 31 | 40 |
BMX
Zawodnik | Konkurencja | Runda kwal. | Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wyścig 1 | Wyścig 2 | Wyścig 3 | Poz. | Wyścig 1 | Wyścig 2 | Wyścig 3 | Poz. | |||||||||||||
Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Punkty | ||||
Sebastian Vargas | Kolarstwo | 33.282 | 13 | 33.690 | 4 | 33.801 | 4 | 39.814 | 5 | 4 Q | 34.946 | 7 | 45.785 | 5 | 34.012 | 7 | 8 | niekwal. | 68 | |
Jimena Montecinos | Kolarstwo | 51.130 | 22 | 50.059 | 8 | 51.266 | 7 | 52.686 | 8 | 8 | niekwal. | 40 |
Road Race
Zawodnik | Konkurencja | Wynik | Miejsce | Punkty |
---|---|---|---|---|
Carlos Montellano | Kolarstwo | 1:14:08 | 58 | 67* |
Samuel Melgar | Kolarstwo | 1:16:48 | 65 | |
Sebastian Vargas | Kolarstwo | 1:16:48 | 68 |
Łącznie
Zespół | Konkurencja | Cross Country Pkt | Time Trial Pkt | BMX Pkt | Road Race Pkt | Suma Pkt | Miejsce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chłopcy | Dziewczęta | Chłopcy | Dziewczęta | Chłopcy | Dziewczęta | |||||
Jimena Montecinos Carlos Montellano Samuel Melgar Sebastian Vargas | Kolarstwo | 72 | 40 | 30 | 40 | 68 | 40 | 67* | 357 | 28 |
Piłka nożna
Lista zawodników | Konkurencja | Faza grupowa | Półfinał | Finał | Miejsce | |
---|---|---|---|---|---|---|
Grupa C | Poz. | |||||
Pedro Galindo (C) Alvaro Paz Carlos Anez Macallister Amutary Noel Rodriguez Romero Vaca Jhamil Bejarano Yasser Manzur Jorge Alpire Jorge Sabja Rodrigo Mejido Harry Zegarra Osvaldo Daza Marvin Martinez Cristian Arano Gustavo Torrez Luis Banegas Josue Gutrhie | Piłka nożna | Vanuatu W 2-0 | 1 Q | Czarnogóra W 3-1 | Haiti W 5-0 | 1. |
Haiti W 9-0 |
Pływanie
Chłopcy
- Tarco Llobet
- 50 m. st. klasycznym - 14. miejsce w kwalifikacjach (33.19)
- 100 m. st. klasycznym - 27. miejsce w kwalifikacjach (1:13.55)
Dziewczęta
- Maria Lopez
- 50 m. st. dowolnym - 46. miejsce w kwalifikacjach (29.93)
- 100 m. st. dowolnym - 46. miejsce w kwalifikacjach (1:04.86)
Przypisy
- ↑ World Youth Games 2010. wjah.co.uk. [dostęp 2016-03-29]. [zarchiwizowane z tego adresu (2013-10-31)]. (ang.).
- p
- d
- e
Państwa uczestniczące w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze