Nowa Zelandia na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010
Kod MKOl | NZL | |||||
---|---|---|---|---|---|---|
Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży 2010 Singapur | ||||||
Chorąży | Jackson Gill | |||||
Liczba zawodników | 54 w 16 dyscyplinach | |||||
|
Nową Zelandię na Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży w Singapurze w 2010 reprezentowało 54 sportowców w 16 dyscyplinach.
Skład kadry
Badminton
- Chłopcy
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Faza główna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecz 1 | Mecz 2 | Mecz 3 | Poz. | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. | ||
Asher Richardson | gra pojedyncza chłopców | Cuba L 0-2 | Bhamidipati L 0-2 | Chao L 0-2 | 4 | Nie zakwalifikował się |
- Dziewczęta
Zawodnik | Konkurencja | Faza grupowa | Faza główna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecz 1 | Mecz 2 | Mecz 3 | Poz. | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. | ||
Victoria Cheng | gra pojedyncza dziewcząt | Suwarno L 0-2 | Deng L 0-2 | Winder L 1-2 | 4 | Nie zakwalifikowała się |
Boks
- Chłopcy
Zawodnik | Konkurencja | Eliminacje | Półfinał | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|
Joseph Parker | +91kg | Jozsef Zsigmond W RET R2 0:37 | Tony Yoka L 5-8 |
Hokej na trawie
Drużyna dziewcząt
Skład | Konkurencja | Faza grupowa | Mecz o 3. miejsce | ||
---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Poz. | Przeciwnik Wynik | Poz. | ||
Georgia Barnett Amy Barry Jamie Bolton Jessica Chisholm Michaela Curtis Samara Dalziel Rhiannon Dennison Erin Goad Elizabeth Rose Keddell Sarah Matthews Rachel McCann (C) Kate McCaw Elley Miller Danielle Sutherland Lydia Velzian Kayla Wilson | Hokej na trawie – turniej dziewcząt | Korea Południowa W 3-2 | 3 | Korea Południowa W 5-4 | |
Irlandia W 3-2 | |||||
Holandia L 0-1 | |||||
Południowa Afryka W 4-0 | |||||
Argentyna L 0-1 |
Jeździectwo
Zawodnik | Koń | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Suma pkt | Jump-Off | Poz. | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kary | Poz. | Kary | Poz. | Kary | Czas | |||||||
Skok | Czas | Skok | Czas | |||||||||
Jake Lambert | Le Lucky | Skoki indywidualnie | 12 | 0 | 23 | 4 | 0 | 8 | 16 | 21 | ||
Jasmine Zin Man Lai Jake Lambert Xu Zhengyang Sultan Al Tooqi Thomas McDermott | Butterfly Kisses Le Lucky Foxdale Villarni Joondooree Farms Damiro Hugo | Skoki drużynowo | 0 4 0 | 0 0 0 | 1 | 4 0 0 | 0 0 0 | 2 | 8 | 0 0 4 | 50.27 51.46 52.23 |
Judo
- Indywidualnie
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Runda 3 | Półfinały | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | |||
Haley Baxter | -63 kg | BYE | Naginskaite L 000-102 | Repesaż Tchaniley-Larounga W 100-000 | Repesaż Chammas L 000-100 | Nie zakwalifikowała się | 13 |
- Zespołowo
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Półfinały | Finał | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|
Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | Przeciwnik Wynik | |||
Belgrade Anna Dmitrieva Jeremy Saywell Jennet Geldybayeva Babacar Cisse Haley Baxter Dulguun Otgonbayar Lola Mansour Marius Piepke | Kontynentalne zespoły mieszane | BYE | Osaka W 4-4 (3-1) | Tokyo W 5-3 | Essen L 1-6 |
Kolarstwo
- Cross Country
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Poz. | Pkt |
---|---|---|---|---|
Sam Shaw | Cross Country | 1:08:28 | 23 | 72 |
Sarah Kate McDonald | Cross Country | 55:30 | 14 | 37 |
- Time Trial
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Poz. | Pkt |
---|---|---|---|---|
Denay Cottam | Time Trial | 4:12.12 | 12 | 25 |
Sarah Kate McDonald | Time Trial | 3:28.24 | 4 | 12 |
- BMX
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wyścig 1 | Wyścig 2 | Wyścig 3 | Poz. | Wyścig 1 | Wyścig 2 | Wyścig 3 | Poz. | |||||||||||||
Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Pkt. | ||||
Trent Woodcock | BMX | 32.181 | 6 | 32.394 | 2 | 32.394 | 2 | 32.792 | 2 | 2 Q | 32.133 | 3 | 42.466 | 6 | DNF | 7 | 6 | Nie zakwalifikował się | 58 | |
Sarah Kate McDonald | BMX | 44.089 | 11 | 43.669 | 3 | 43.577 | 3 | 44.292 | 3 | 3 Q | 43.567 | 5 | 44.083 | 6 | 44.908 | 7 | 6 | Nie zakwalifikowała się | 32 |
- Road Race
Zawodnik | Konkurencja | Czas | Poz. | Pkt |
---|---|---|---|---|
Denay Cottam | Road Race | 1:05:44 | 18 | 72 |
Sam Shaw | Road Race | nie ukończył | ||
Trent Woodcock | Road Race | nie wystartował |
- Overall
Zespół | Konkurencja | Cross Country Pkt | Time Trial Pkt | BMX Pkt | Road Race Pkt | Suma Pkt | Poz. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Chłopcy | Dziewczęta | Chłopcy | Dziewczęta | Chłopcy | Dziewczęta | |||||
Sarah Kate McDonald Sam Shaw Denay Cottam Trent Woodcock | Składy mieszane | 72 | 37 | 25 | 12 | 58 | 32 | 72 | 308 | 20. |
Koszykówka
Drużyna chłopców
Skład | Konkurencja | Faza grupowa | Mecze o miejsca | Poz. | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Grupa A | Poz | 9-16 | 13-16 | 13-14 | |||
Michael Karena Reuben Te Rangi James Ashby (C) Ben Fraser | Koszykówka | Grecja L 19-22 | 3 | Iran L 17-29 | Republika Środkowoafrykańska W 29-21 | Egipt L 26-29 | 14 |
Portoryko W 30-26 | |||||||
Serbia L 13-30 | |||||||
Indie W 17-12 |
Lekkoatletyka
Chłopcy
- Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||
Yarride Rosario | bieg na 100 metrów | 11.46 | 20 qC | 11.73 | 21 |
Brad Mathas | bieg na 1000 metrów | 2:44.64 | 20 qB | 2:34.47 | 18 |
Mohamed Ali | bieg na 3000 metrów | 9:07.60 | 18 qB | 9:01.30 | 17 |
Joshua Hawkins | bieg na 110 metrów przez płotki | 14.46 | 12 qB | 14.59 | 12 |
Matthew Holcroft | chód na 10 km | nie ukończył |
- Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||
Jackson Gill | pchnięcie kulą | 21.73 | 2 Q | 22.60 |
Dziewczęta
- Konkurencje biegowe
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||
Hazel Bowering-Scott | bieg na 200 metrów | 25.33 | 13 qB | 25.35 | 13 |
Anna-Lisa Uttley | bieg na 3000 metrów | 10:07.69 | 11 qB | 10:07.63 | 12 |
Jenna Hansen | bieg na 2000 metrów z przeszkodami | 8:11.91 | 15 qB | 8:03.65 | 14 |
Michelle Jenneke Monica Brennan Hazel Bowering-Scott Jenny Blundell | sztafeta szwedzka | 2:13.96 | 4 |
- Konkurencje techniczne
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | ||
---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Poz. | ||
Julia Ratcliffe | rzut młotem | 50.41 | 11 qB | 50.49 | 11 |
Pływanie
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Półfinał | Finał | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | ||
Matt Stanley | 100 m st. dowolnym | 52.80 | 31 | Nie zakwalifikował się | |||
200 m st. dowolnym | 1:51.21 | 3 Q | 1:51.59 | 5 | |||
400 m st. dowolnym | 3:58.45 | 7 Q | 3:56.75 | 7 | |||
Chloe Francis | 100 m st. dowolnym | 58.84 | 23 | Nie zakwalifikowała się | |||
200 m st. dowolnym | 2:03.92 | 7 Q | 2:03.18 | 6 | |||
400 m st. dowolnym | 4:22.59 | 10 | Nie zakwalifikowała się | ||||
100 m st. klasycznym | 1:13.38 | 15 Q | 1:13:03 | 14 | Nie zakwalifikowała się | ||
200 m st. zmiennym | 2:16.96 | 3 Q | 2:17.62 | 5 | |||
Renee Stothard | 100 m st. grzbietowym | 1:04.94 | 16 Q | 1:05.11 | 14 | Nie zakwalifikowała się | |
200 m st. grzbietowym | 2:20.14 | 18 | Nie zakwalifikowała się | ||||
200 m st. zmiennym | 2:31.22 | 22 | Nie zakwalifikowała się |
Podnoszenie ciężarów
Zawodnik | Konkurencja | Snatch | Clean & Jerk | Total | Poz. |
---|---|---|---|---|---|
Joshua Milne | −69kg | 91 | 110 | 201 | 9 |
Strzelectwo
- Karabin pneumatyczny
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Wynik | Poz. | Wynik | Suma | Poz. | ||
Jenna Kendall Mackenzie | karabin pneumatyczny | 388 | 13. | Nie zakwalifikowała się |
Tenis stołowy
- Indywidualnie
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze grupowe | Poz. | Mecze grupowe | Poz. | ||||||
Kevin Wu | gra pojedyncza chłopców | Onaolapo L 1-3 (5-11, 11-7, 8-11, 3-11) | 3 qB | Kam W 3-2 (6-11, 11-4, 8-11, 11-4, 11-7) | 3 | Nie zakwalifikował się | 25 | ||
Saragovi W 3-1 (9-11, 12-10, 17-15, 11-6) | Santiwattanatarm L 0-3 (8-11, 8-11, 8-11) | ||||||||
Kim L 0-3 (7-11, 2-11, 4-11) | Wagner L 1-3 (7-11, 4-11, 11-6, 9-11) | ||||||||
Julia Wu | gra pojedyncza dziewcząt | Tanioka L 0-3 (7-11, 3-11, 4-11) | 4 qB | Huang L 0-3 (4-11, 5-11, 4-11) | 4 | nie zakwalifikowała się | 29 | ||
Loveridge L 0-3 (11-13, 9-11, 7-11) | Vithanage L 0-3 (7-11, 8-11, 8-11) | ||||||||
Li L 0-3 (3-11, 2-11, 5-11) | Galic L 0-3 (2-11, 5-11, 7-11) |
- Zespołowo
Zawodnik | Konkurencja | Runda 1 | Runda 2 | Ćwierćfinał | Półfinał | Finał | Poz. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mecze w grupie | Poz. | |||||||
New Zealand Julia Wu Kevin Wu | gra zespołowa mieszana | Croatia Jeger Fucec L 0-3 (0-3, 1-3, 1-3) | 4 qB | India Bhandarkar Das L 1-2 (0-3, 3-2, 1-3) | Nie zakwalifikowali się | 25 | ||
Pan American 2 Cordero Saragovi L 0-3 (0-3, 1-3, 1-3) | ||||||||
Chinese Taipei Huang Hung L 0-3 (0-3, 0-3, 0-3) |
Triathlon
- Dziewczęta
Triatlonista | Konkurencja | Pływanie | Zmiana 1 | Kolarstwo | Zmiana 2 | Bieg | Łączny czas | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maddie Dillon | Indywidualnie | 10:12 | 0:35 | 31:31 | 0:27 | 19:49 | 1:02:34.50 | 8 |
- Chłopcy
Triatlonista | Konkurencja | Pływanie (1,5km) | Zmiana 1 | Kolarstwo (40km) | Zmiana 2 | Bieg (10km) | Łączny czas | Poz. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aaron Barclay | Indywidualnie | 8:39 | 0:29 | 28:39 | 0:22 | 16:32 | 54:41.49 |
- Składy mieszane
Zawodnik | Konkurencja | Łączny czas zawodnika (Pływanie 250 m, Kolarstwo 7 km, Bieg 1,7 km) | Łączny czas grupy | Poz. |
---|---|---|---|---|
Ellie Salthouse Michael Gosman Maddie Dillon Aaron Barclay | Składy mieszane Oceania 1 | 20:36 19:07 21:11 19:01 | 1:19:55.23 |
Wioślarstwo
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Repesaż | Półfinał | Finał | Poz. | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | Czas | Poz. | |||
Hayden Cohen | jedynki chłopców | 3:30.65 | 4 QR | 3:36.95 | 2 QA/B | 3:35.38 | 4 QB | 3:28.04 | 2 | 8 |
Beatrix Heaphy-Hall Eve MacFarlane | dwójki dziewcząt | 3:34.85 | 4 QR | 3:49.63 | 1 QA/B | 3:41.97 | 5 QB | 3:38.69 | 1 | 7 |
Zapasy
- Styl wolny
Zawodnik | Konkurencja | Kwalifikacje | Finał | Poz. | |
---|---|---|---|---|---|
Grupa | Poz. | ||||
Tayla Ford | −60kg | Baatarzorig L 0-2 (0–1, 0–2) | 4 | Mecz o 7. miejsce Puteri W 2–0 (4–0, 4–0) | 7 |
Lipatova L 0–2 (0–4, 0–4) | |||||
Victor L 0–2 (0–4, 0–3) | |||||
Souare W Fall (4–0) |
Żeglarstwo
Zawodnik | konkurencja | Wyścig | Pkt | Poz. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | M* | ||||
Jack Collinson | Byte CII | 16 | 4 | 5 | 19 | 14 | 1 | 18 | 16 | 7 | 24 | 124 | 15. | ||
Elise Beavis | Byte CII | 11 | 10 | 7 | 9 | 6 | 8 | 15 | 11 | 15 | 11 | 103 | 11. |
Bibliografia
- Competitors List: New Zealand
- p
- d
- e
Państwa uczestniczące w Letnich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2010 w Singapurze