MHC Venray
MHC Venray | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Mixed Hockeyclub Venray | |||||
Plaats | Venray | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 18 juli 1955 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 380[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 zandingestrooid | |||||
| ||||||
|
MHC Venray (MHCV) is een Nederlandse hockeyclub uit de Limburgse plaats Venray.
De club werd opgericht op 18 juli 1955 en speelt op het Sportpark De Wieën, waar ook een tennis-, een voetbal- en een atletiekvereniging zijn gevestigd. De eerste heren- en damesteams komen in het seizoen 2012/13 beide uit in de Vierde klasse van de Koninklijke Nederlandse Hockeybond.
Externe link
- Website hockeyclub
Bronnen, noten en/of referenties
- ↑ KNHB Clubs, peildatum 31-10-2020
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2024/2025
Hoofdklasse: | Amsterdam · Den Bosch · hdm · HGC · Huizen · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Bloemendaal · Breda · Groningen · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Were Di |
Overgangsklasse A: | Almere · Delta Venlo · Gooische · HBS · Helmond · Houten · Klein Zwitserland · Maastricht · Myra · Noordwijk · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Cartouche · Eindhoven · GCHC · HIC · HOD · Laren · Rood-Wit · Schiedam · Terriërs · Voordaan · Wageningen · Warande |
1e klasse A: | Alecto · Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Naarden · Overbos · Qui Vive · Reigers · VVV · Weesp · Westerpark |
1e klasse B: | Apeldoorn · Apeliotes · Bemmel · Bully · Deventer · Ede · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Union · Wijchen |
1e klasse C: | Craeyenhout · DSHC · Fletiomare · Forescate · Groen-Geel · HUDITO · IJssel · Nieuwegein · Phoenix · USHC · Westland · Zoetermeer · |
1e klasse D: | Berkel Enschot · DES · Etten-Leur · Geel-Zwart · HCAS · MEP · Nuenen · Oirschot · Oss · Rosmalen · Weert · Zwart-Wit |
2e klasse A: | Alliance · Alphen · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · WFHC Hoorn · IJsseloever · Leusden · Maarssen · Spandersbosch · Zwaluwen |
2e klasse B: | Almelo · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · Gron.Studs · HCM · Heesch · Leeuwarden · Twente · Upward · Zevenaar |
2e klasse C: | Barendrecht · Berkel Rodenrijs · Catwijck · Derby · Dopie · Dordrecht · Ommoord · Pijnacker · Pollux · Rapid · Rijswijk · Roomburg |
2e klasse D: | Best · Drunen · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Oedenrode · Scoop · Son · Uden · Venray · Waalwijk |
3e klasse A: | Basko · Berlicum · Boekel · Don Quishoot · DVS · Eersel · Geldrop · Gemert · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Mierlo · |
3e klasse B: | Gilze-Rijen · Gouda · HDS · Kieviten · Liberty · Scoop Delft · Shot · Spijkenisse · Tempo · Walcheren · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse C: | Ares · Arnhem · Barneveld · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Lochem · Mezen · Overbetuwe · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
3e klasse D: | Abcoude · Alkemade · Heerhugowaard · Hilversum · Hisalis · IJburg · Kikkers · Lelystad · Rijnvliet · Saxenburg · Shinty · UNO |
4e klasse A: | Dash · Graspiepers · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Ommen · Quick Stick · Roden · Stix · Westerkwartier · |
4e klasse B: | Baarn · Bleiswijk · Buitenhout · Kraaien · Mijdrecht · Purmerend · Soest · Strawberries · Uitgeest · Voorhout · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse C: | Capelle · DDHC · Hoeksche Waard · Krimpen · Made · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Souburgh · Tempo '34 · Teteringen · Voorne |
4e klasse D: | Avanti · Concordia · Culemborg · Dieren · Doorn · Dorsteti · Druten · Goor · Mosa Verde · Nuth · Vlijmen |