Doornse Hockey Club
Doornse HC | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Doornse Hockey Club | |||||
Bijnaam | DHC | |||||
Plaats | Doorn | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 15 april 1975 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 515 | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 watervelden en 1 semi-waterveld | |||||
| ||||||
|
Doornse Hockey Club is een Nederlandse hockeyclub uit de Utrechtse plaats Doorn.
Geschiedenis
De club werd opgericht op 15 april 1975 en speelt op het terrein aan de Wijngaardsesteeg 1B. Er nemen enkele jeugdteams deel aan de bondscompetitie van de KNHB.
Externe link
- Website hockeyclub
Bronnen, noten en/of referenties
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2024/2025
Hoofdklasse: | Amsterdam · Den Bosch · hdm · HGC · Huizen · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Bloemendaal · Breda · Groningen · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Were Di |
Overgangsklasse A: | Almere · Delta Venlo · Gooische · HBS · Helmond · Houten · Klein Zwitserland · Maastricht · Myra · Noordwijk · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Cartouche · Eindhoven · GCHC · HIC · HOD · Laren · Rood-Wit · Schiedam · Terriërs · Voordaan · Wageningen · Warande |
1e klasse A: | Alecto · Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Naarden · Overbos · Qui Vive · Reigers · VVV · Weesp · Westerpark |
1e klasse B: | Apeldoorn · Apeliotes · Bemmel · Bully · Deventer · Ede · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Union · Wijchen |
1e klasse C: | Craeyenhout · DSHC · Fletiomare · Forescate · Groen-Geel · HUDITO · IJssel · Nieuwegein · Phoenix · USHC · Westland · Zoetermeer · |
1e klasse D: | Berkel Enschot · DES · Etten-Leur · Geel-Zwart · HCAS · MEP · Nuenen · Oirschot · Oss · Rosmalen · Weert · Zwart-Wit |
2e klasse A: | Alliance · Alphen · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · WFHC Hoorn · IJsseloever · Leusden · Maarssen · Spandersbosch · Zwaluwen |
2e klasse B: | Almelo · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · Gron.Studs · HCM · Heesch · Leeuwarden · Twente · Upward · Zevenaar |
2e klasse C: | Barendrecht · Berkel Rodenrijs · Catwijck · Derby · Dopie · Dordrecht · Ommoord · Pijnacker · Pollux · Rapid · Rijswijk · Roomburg |
2e klasse D: | Best · Drunen · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Oedenrode · Scoop · Son · Uden · Venray · Waalwijk |
3e klasse A: | Basko · Berlicum · Boekel · Don Quishoot · DVS · Eersel · Geldrop · Gemert · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Mierlo · |
3e klasse B: | Gilze-Rijen · Gouda · HDS · Kieviten · Liberty · Scoop Delft · Shot · Spijkenisse · Tempo · Walcheren · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse C: | Ares · Arnhem · Barneveld · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Lochem · Mezen · Overbetuwe · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
3e klasse D: | Abcoude · Alkemade · Heerhugowaard · Hilversum · Hisalis · IJburg · Kikkers · Lelystad · Rijnvliet · Saxenburg · Shinty · UNO |
4e klasse A: | Dash · Graspiepers · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Ommen · Quick Stick · Roden · Stix · Westerkwartier · |
4e klasse B: | Baarn · Bleiswijk · Buitenhout · Kraaien · Mijdrecht · Purmerend · Soest · Strawberries · Uitgeest · Voorhout · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse C: | Capelle · DDHC · Hoeksche Waard · Krimpen · Made · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Souburgh · Tempo '34 · Teteringen · Voorne |
4e klasse D: | Avanti · Concordia · Culemborg · Dieren · Doorn · Dorsteti · Druten · Goor · Mosa Verde · Nuth · Vlijmen |