MHC Purmerend
MHC Purmerend | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Mixed Hockeyclub Purmerend | |||||
Plaats | Purmerend | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 17 april 1978 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 504[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 1 semi-waterveld 1 zandingestrooid | |||||
| ||||||
|
MHC Purmerend is een Nederlandse hockeyclub uit de Noord-Hollandse plaats Purmerend.
De club werd opgericht op 17 april 1978 en speelt op Sportpark De Munnik waar ook een atletiekvereniging is gevestigd. Het eerste damesteam komt in het seizoen 2019/20 uit in de Derde klasse van de KNHB. Het eerste herenteam in de Tweede klasse.
Externe link
- Website hockeyclub
Bronnen, noten en/of referenties
- ↑ KNHB Clubs, peildatum 31-10-2020
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2024/2025
Hoofdklasse: | Amsterdam · Den Bosch · hdm · HGC · Huizen · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Bloemendaal · Breda · Groningen · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Were Di |
Overgangsklasse A: | Almere · Delta Venlo · Gooische · HBS · Helmond · Houten · Klein Zwitserland · Maastricht · Myra · Noordwijk · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Cartouche · Eindhoven · GCHC · HIC · HOD · Laren · Rood-Wit · Schiedam · Terriërs · Voordaan · Wageningen · Warande |
1e klasse A: | Alecto · Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Naarden · Overbos · Qui Vive · Reigers · VVV · Weesp · Westerpark |
1e klasse B: | Apeldoorn · Apeliotes · Bemmel · Bully · Deventer · Ede · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Union · Wijchen |
1e klasse C: | Craeyenhout · DSHC · Fletiomare · Forescate · Groen-Geel · HUDITO · IJssel · Nieuwegein · Phoenix · USHC · Westland · Zoetermeer · |
1e klasse D: | Berkel Enschot · DES · Etten-Leur · Geel-Zwart · HCAS · MEP · Nuenen · Oirschot · Oss · Rosmalen · Weert · Zwart-Wit |
2e klasse A: | Alliance · Alphen · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · WFHC Hoorn · IJsseloever · Leusden · Maarssen · Spandersbosch · Zwaluwen |
2e klasse B: | Almelo · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · Gron.Studs · HCM · Heesch · Leeuwarden · Twente · Upward · Zevenaar |
2e klasse C: | Barendrecht · Berkel Rodenrijs · Catwijck · Derby · Dopie · Dordrecht · Ommoord · Pijnacker · Pollux · Rapid · Rijswijk · Roomburg |
2e klasse D: | Best · Drunen · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Oedenrode · Scoop · Son · Uden · Venray · Waalwijk |
3e klasse A: | Basko · Berlicum · Boekel · Don Quishoot · DVS · Eersel · Geldrop · Gemert · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Mierlo · |
3e klasse B: | Gilze-Rijen · Gouda · HDS · Kieviten · Liberty · Scoop Delft · Shot · Spijkenisse · Tempo · Walcheren · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse C: | Ares · Arnhem · Barneveld · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Lochem · Mezen · Overbetuwe · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
3e klasse D: | Abcoude · Alkemade · Heerhugowaard · Hilversum · Hisalis · IJburg · Kikkers · Lelystad · Rijnvliet · Saxenburg · Shinty · UNO |
4e klasse A: | Dash · Graspiepers · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Ommen · Quick Stick · Roden · Stix · Westerkwartier · |
4e klasse B: | Baarn · Bleiswijk · Buitenhout · Kraaien · Mijdrecht · Purmerend · Soest · Strawberries · Uitgeest · Voorhout · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse C: | Capelle · DDHC · Hoeksche Waard · Krimpen · Made · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Souburgh · Tempo '34 · Teteringen · Voorne |
4e klasse D: | Avanti · Concordia · Culemborg · Dieren · Doorn · Dorsteti · Druten · Goor · Mosa Verde · Nuth · Vlijmen |