Lochemse Hockey Club
Lochem | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Lochemse Hockeyclub | |||||
Bijnaam | LHC | |||||
Plaats | Lochem | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 17 februari 1934 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 454[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 zandingestrooid | |||||
| ||||||
|
Lochemse Hockey Club is een Nederlandse hockeyclub uit de Gelderse plaats Lochem.
De club werd opgericht op 17 februari 1934 en speelt op een terrein aan de Koopsdijk ten zuiden van de stad Lochem. Het eerste heren- en damesteam komen in het seizoen 2012/13 beide uit in de Derde klasse van de KNHB.
Externe link
- Website hockeyclub
Bronnen, noten en/of referenties
- ↑ KNHB Clubs, peildatum 31-10-2020
· ·
Bondscompetities heren – seizoen 2023/2024
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
· ·
Bondscompetities dames – seizoen 2024/2025
Hoofdklasse: | Amsterdam · Den Bosch · hdm · HGC · Huizen · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Bloemendaal · Breda · Groningen · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Were Di |
Overgangsklasse A: | Almere · Delta Venlo · Gooische · HBS · Helmond · Houten · Klein Zwitserland · Maastricht · Myra · Noordwijk · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Cartouche · Eindhoven · GCHC · HIC · HOD · Laren · Rood-Wit · Schiedam · Terriërs · Voordaan · Wageningen · Warande |
1e klasse A: | Alecto · Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Naarden · Overbos · Qui Vive · Reigers · VVV · Weesp · Westerpark |
1e klasse B: | Apeldoorn · Apeliotes · Bemmel · Bully · Deventer · Ede · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Union · Wijchen |
1e klasse C: | Craeyenhout · DSHC · Fletiomare · Forescate · Groen-Geel · HUDITO · IJssel · Nieuwegein · Phoenix · USHC · Westland · Zoetermeer · |
1e klasse D: | Berkel Enschot · DES · Etten-Leur · Geel-Zwart · HCAS · MEP · Nuenen · Oirschot · Oss · Rosmalen · Weert · Zwart-Wit |
2e klasse A: | Alliance · Alphen · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · WFHC Hoorn · IJsseloever · Leusden · Maarssen · Spandersbosch · Zwaluwen |
2e klasse B: | Almelo · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · Gron.Studs · HCM · Heesch · Leeuwarden · Twente · Upward · Zevenaar |
2e klasse C: | Barendrecht · Berkel Rodenrijs · Catwijck · Derby · Dopie · Dordrecht · Ommoord · Pijnacker · Pollux · Rapid · Rijswijk · Roomburg |
2e klasse D: | Best · Drunen · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Oedenrode · Scoop · Son · Uden · Venray · Waalwijk |
3e klasse A: | Basko · Berlicum · Boekel · Don Quishoot · DVS · Eersel · Geldrop · Gemert · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Mierlo · |
3e klasse B: | Gilze-Rijen · Gouda · HDS · Kieviten · Liberty · Scoop Delft · Shot · Spijkenisse · Tempo · Walcheren · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse C: | Ares · Arnhem · Barneveld · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Lochem · Mezen · Overbetuwe · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
3e klasse D: | Abcoude · Alkemade · Heerhugowaard · Hilversum · Hisalis · IJburg · Kikkers · Lelystad · Rijnvliet · Saxenburg · Shinty · UNO |
4e klasse A: | Dash · Graspiepers · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Ommen · Quick Stick · Roden · Stix · Westerkwartier · |
4e klasse B: | Baarn · Bleiswijk · Buitenhout · Kraaien · Mijdrecht · Purmerend · Soest · Strawberries · Uitgeest · Voorhout · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse C: | Capelle · DDHC · Hoeksche Waard · Krimpen · Made · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Souburgh · Tempo '34 · Teteringen · Voorne |
4e klasse D: | Avanti · Concordia · Culemborg · Dieren · Doorn · Dorsteti · Druten · Goor · Mosa Verde · Nuth · Vlijmen |