MHC Rosmalen
MHC Rosmalen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Algemeen | ||||||
Volledige naam | Mixed Hockeyclub Rosmalen | |||||
Plaats | Maliskamp | |||||
Sport | Hockey | |||||
Geschiedenis | ||||||
Opgericht | 31 januari 1968 | |||||
Structuur | ||||||
Leden | 1280[1] | |||||
Infrastructuur | ||||||
Velden | 2 watervelden, 3 zandingestrooid | |||||
| ||||||
|
MHC Rosmalen is de Mixed Hockey Club van Rosmalen. Hoewel de club de naam draagt van de voormalige gemeente, is de vereniging gevestigd op het Sportpark Maliskamp aan de Jos de Letterlaan 13 te Maliskamp.
De hockeyclub telt zo'n 1300 leden. Het herenteam speelt in de Tweede klasse, het eerste damesteam inmiddels Eerste klasse. De club speelt op twee watervelden en drie zandingestrooide velden.
In de winterstop van seizoen 2016-2017 heeft het clubhuis een grondige en broodnodige renovatie ondergaan. Tijdens een buitengewone algemene ledenvergadering op 17 april 2017 is het hernieuwde clubhuis 'heropend'.
Externe link
- Website hockeyclub
- ↑ KNHB Clubs, peildatum 31-10-2020
Hoofdklasse: | Amsterdam · Bloemendaal · Den Bosch · hdm · HGC · Kampong · Klein Zwitserland · Laren · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · Schaerweijde |
Promotieklasse: | Almere · Cartouche · Ede · Gooische · Hurley · Nijmegen · Push · SCHC · Tilburg · Victoria · Voordaan · Xenios |
Overgangsklasse A: | Alphen · Forescate · GCHC · Groningen · HBS · Hilversum · Leiden · Myra · Naarden · Qui Vive · Reigers · Roomburg |
Overgangsklasse B: | Berkel Rodenrijs · Breda · HCAS · Helmond · HOD · Huizen · IJsseloever · Leonidas · Phoenix · Ring Pass Delft · Were Di · Zwart-Wit |
1e klasse A: | Alecto · Barendrecht · Derby · Fletiomare · Groen-Geel · Houten · HUDITO · IJssel · Ommoord · Rijswijk · Schiedam · Zoetermeer |
1e klasse B: | Abcoude · Alkmaar · Alliance · AMVJ · AthenA · HIC · WFHC Hoorn · Overbos · Rood-Wit · Spandersbosch · USHC · VVV |
1e klasse C: | Best · Delta Venlo · Eindhoven · Etten-Leur · Geel-Zwart · Geldrop · Goirle · Hopbel · MEP · Nuenen · Oss · Weert |
1e klasse D: | Amersfoort · Apeldoorn · Apeliotes · Beuningen · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Roden · Union · Upward · Zwolle |
2e klasse A: | Bennebroek · Castricum · DSHC · FIT · HDS · Hisalis · Noordwijk · Pijnacker · Purmerend · Terriërs · Westerpark · Ypenburg |
2e klasse B: | Berkel Enschot · Dordrecht · Drunen · Hoeksche Waard · Maarssen · Nieuwegein · Pollux · Rapid · Shinty · Shot · Voorne · Warande |
2e klasse C: | Basko · Bemmel · Gemert · HCM · Horst · Maastricht · Oedenrode · Rosmalen · Scoop · Venray · Wageningen · Wijchen |
2e klasse D: | Almelo · Arnhem · Baarn · Bully · Deventer · Gron.Studs · Hattem · Leeuwarden · Leusden · Mezen · Weesp · Zevenaar |
3e klasse A: | Catwijck · Dopie · Gouda · Haarlem · Kraaien · Nieuwkoop · Saxenburg · Scoop Delft · Strawberries · Voorhout · Wateringse Veld · Westland |
3e klasse B: | Bommelerwaard · Culemborg · Doorn · Liberty · Pelikaan · Prinsenbeek · Souburgh · Spijkenisse · Tempo · Teteringen · Woerden · Zwaluwen |
3e klasse C: | Berlicum · Civicum · Concordia · DES · Don Quishoot · Druten · HOCO · Nova · Nuth · Oirschot · Uden · Waalwijk |
3e klasse D: | Ares · Barneveld · Buitenhout · Dash · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Nijkerk · Twente · Westerduiven · Zutphen |
4e klasse A: | Bleiswijk · DDHC · Feijenoord · Schoonhoven · Krimpen · Tempo '34 · Vianen · Vlijmen · Waddinxveen · Zevenbergen |
4e klasse B: | Alkemade · Eemvallei · IJburg · Kikkers · Mijdrecht · Rijnvliet · Soest · Spitsbergen · Uitgeest · UNO |
4e klasse C: | Boxmeer · Deurne · Dommel · DVS · Eersel · Gilze-Rijen · Heeze · Liempde · Mierlo · Peel en Maas · Son |
4e klasse D: | Eelde · Holten-Rijssen · Hondsrug · HVA · Meeuwen · Overbetuwe · PW · Salland · Sneek · Steenwijk |
Hoofdklasse: | Amsterdam · Den Bosch · hdm · HGC · Huizen · Hurley · Kampong · Oranje-Rood · Pinoké · Rotterdam · SCHC · Tilburg |
Promotieklasse: | Bloemendaal · Breda · Groningen · Leiden · Leonidas · MOP · Nijmegen · Push · Ring Pass Delft · Schaerweijde · Victoria · Were Di |
Overgangsklasse A: | Almere · Delta Venlo · Gooische · HBS · Helmond · Houten · Klein Zwitserland · Maastricht · Myra · Noordwijk · Xenios · Zwolle |
Overgangsklasse B: | Cartouche · Eindhoven · GCHC · HIC · HOD · Laren · Rood-Wit · Schiedam · Terriërs · Voordaan · Wageningen · Warande |
1e klasse A: | Alecto · Alkmaar · AMVJ · AthenA · Haarlem · Naarden · Overbos · Qui Vive · Reigers · VVV · Weesp · Westerpark |
1e klasse B: | Apeldoorn · Apeliotes · Bemmel · Bully · Deventer · Ede · EHV · GHBS · Kromhouters · QZ · Union · Wijchen |
1e klasse C: | Craeyenhout · DSHC · Fletiomare · Forescate · Groen-Geel · HUDITO · IJssel · Nieuwegein · Phoenix · USHC · Westland · Zoetermeer · |
1e klasse D: | Berkel Enschot · DES · Etten-Leur · Geel-Zwart · HCAS · MEP · Nuenen · Oirschot · Oss · Rosmalen · Weert · Zwart-Wit |
2e klasse A: | Alliance · Alphen · Amersfoort · Bennebroek · Castricum · FIT · WFHC Hoorn · IJsseloever · Leusden · Maarssen · Spandersbosch · Zwaluwen |
2e klasse B: | Almelo · Beuningen · Boxmeer · Civicum · Eemvallei · Gron.Studs · HCM · Heesch · Leeuwarden · Twente · Upward · Zevenaar |
2e klasse C: | Barendrecht · Berkel Rodenrijs · Catwijck · Derby · Dopie · Dordrecht · Ommoord · Pijnacker · Pollux · Rapid · Rijswijk · Roomburg |
2e klasse D: | Best · Drunen · Goirle · Heeze · Hopbel · Nova · Oedenrode · Scoop · Son · Uden · Venray · Waalwijk |
3e klasse A: | Basko · Berlicum · Boekel · Don Quishoot · DVS · Eersel · Geldrop · Gemert · Hilvarenbeek · HOCO · Horst · Mierlo · |
3e klasse B: | Gilze-Rijen · Gouda · HDS · Kieviten · Liberty · Scoop Delft · Shot · Spijkenisse · Tempo · Walcheren · Wateringse Veld · Ypenburg |
3e klasse C: | Ares · Arnhem · Barneveld · Doetinchem · Drienerlo · Flevoland · Lochem · Mezen · Overbetuwe · Spitsbergen · Westerduiven · Zutphen |
3e klasse D: | Abcoude · Alkemade · Heerhugowaard · Hilversum · Hisalis · IJburg · Kikkers · Lelystad · Rijnvliet · Saxenburg · Shinty · UNO |
4e klasse A: | Dash · Graspiepers · Harlingen · Hattem · Hondsrug · HVA · Meppel · Ommen · Quick Stick · Roden · Stix · Westerkwartier · |
4e klasse B: | Baarn · Bleiswijk · Buitenhout · Kraaien · Mijdrecht · Purmerend · Soest · Strawberries · Uitgeest · Voorhout · Waddinxveen · Woerden |
4e klasse C: | Capelle · DDHC · Hoeksche Waard · Krimpen · Made · Olympia · Prinsenbeek · Rapide · Souburgh · Tempo '34 · Teteringen · Voorne |
4e klasse D: | Avanti · Concordia · Culemborg · Dieren · Doorn · Dorsteti · Druten · Goor · Mosa Verde · Nuth · Vlijmen |
Atletiek: O.S.S.-VOLO · Badminton: Badminton Club Hercules · Basketbal: Heroes · The Black Eagles · Biljart: S-S&P De Dieze · Boogschieten: Handboogvereniging Prins Bernhard · Bowlen: Bowling Vereniging 's-Hertogenbosch · Dammen: Heijmans Excelsior · Darten: Bergen Darts Team · Café Lohengrin · Duivensport: De Zwaluw · Golf: GC BurgGolf Haverleij · Golf Club Bois le Duc · Golfclub Rosmalen · Hockey: Hockeyclub 's-Hertogenbosch · MHC Rosmalen · Honkbal: Gryphons · IJshockey: Red Eagles · Korfbal: RoDeBo · Petanque: Janboel 81 · Rugby: The Dukes · Schaken: HMC Den Bosch · De Kentering · Den Bosch Noord · Tafeltennis: TTV Never Despair · TTV De Kruiskamp'81 · Tennis: Bastion Baselaar · Tennisclub Maaspoort · Tennisclub Maliskamp · Tennisvereniging Rosmalen · Turnen: Flik-Flak · OJC Rosmalen · Voetbal: SV BLC · BVV · SV CHC · DBN '22 · FC Den Bosch · Emplina · FC Engelen · Maliskamp · OJC Rosmalen · RKJVV · RKKSV · RKVV Wilhelmina · Volleybal: Spirit · Waterpolo en zwemmen: De 's-Hertogenbossche Watervrienden · De Treffers Rosmalen