Transylvania Open 2024, одиночний розряд
Transylvania Open 2024, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Transylvania Open 2024 | ||||
Переможець | Кароліна Плішкова | |||
Фіналіст | Ана Богдан | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–3 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 (3 WC, 6Q) | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Кароліна Плішкова виграла одиночний титул на Transylvania Open 2024, здолавши в фіналі Ану Богдан з рахунком 6–4, 6–3. Це перший титул Плішкової за більш ніж чотири роки[1].
Титул захищала Тамара Корпач[2], але поступлася в першому колі Еліні Аванесян.
Сіяні
- Аранча Рус (чвертьфінал)
- Татьяна Марія (2 коло)
- Ганна Блінкова (2 коло)
- Клара Бюрель (знялася)
- Елізабетта Коччаретто (2 коло)
- Еліна Аванесян (2 коло, прип.гру)
- Вікторія Томова (1 коло)
- Ана Богдан (фінал)
- Надія Подороська (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
8 | Ана Богдан | 6 | 3 | 6 | ||||||||
Жаклін Крістіан | 3 | 6 | 4 | |||||||||
8 | Ана Богдан | 4 | 3 | |||||||||
Кароліна Плішкова | 6 | 6 | ||||||||||
Q | Гаррієт Дарт | 3 | 3 | |||||||||
Кароліна Плішкова | 6 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | А Рус | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Г Міннен | 5 | 1 | 1 | А Рус | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | А Корне | 7 | 4 | 6 | Q | А Корне | 6 | 4 | 0 | ||||||||||||||||
Я Вікмаєр | 5 | 6 | 3 | 1 | А Рус | 6 | 66 | 65 | |||||||||||||||||
WC | A Тодоні | 3 | 4 | 8 | А Богдан | 3 | 78 | 77 | |||||||||||||||||
Q | Е Андреєва | 6 | 6 | Q | Е Андреєва | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
Алісія Паркс | 5 | 5 | 8 | А Богдан | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | А Богдан | 7 | 7 | 8 | А Богдан | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
9 | Н Подороська | 3 | 1 | Ж Крістіан | 3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
К Таусон | 6 | 6 | К Таусон | 4 | 0 | ||||||||||||||||||||
LL | М Бассоль Рібера | 3 | 2 | Ж Крістіан | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Ж Крістіан | 6 | 6 | Ж Крістіан | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
PR | А Севастова | 6 | 6 | PR | А Севастова | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
WC | А Міту | 2 | 3 | PR | А Севастова | 6 | 65 | 2 | |||||||||||||||||
Т Корпач | 4 | 63 | 6 | Е Аванесян | 2 | 77 | 0r | ||||||||||||||||||
6 | Е Аванесян | 6 | 77 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | Е Коччаретто | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | Е Аранго | 0 | 1 | 5 | Е Коччаретто | 7 | 5 | 3 | |||||||||||||||||
Q | Г Дарт | 6 | 77 | Q | Г Дарт | 5 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
LL | А Бондар | 4 | 60 | Q | Г Дарт | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Зігемунд | 4 | 4 | Н Паррісас Діас | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
Н Паррісас Діас | 6 | 6 | Н Паррісас Діас | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | З Вальтерт | 3 | 0 | 3 | Г Блінкова | 1 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
3 | Г Блінкова | 6 | 6 | Q | Г Дарт | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
7 | В Томова | 2 | 4 | Ка Плішкова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Осоріо | 6 | 6 | К Осоріо | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
Ка Плішкова | 6 | 78 | Ка Плішкова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | С Краус | 4 | 66 | Ка Плішкова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Еррані | 6 | 6 | С Еррані | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||
PR | К Макнеллі | 2 | 4 | С Еррані | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Чж Бай | 5 | 3 | 2 | Т Марія | 0 | 1 | |||||||||||||||||||
2 | Т Марія | 7 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Гаррієт Дарт (відібралася)
- Маріна Бассоль Рібера (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Алізе Корне (відібралася)
- Еріка Адреєва (відібралася)
- Емільяна Аранго (відібралася)
- Бондар Анна (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Нурія Паррісас Діас (переміщено до основної сітки)
- Лукреція Стефаніні (гра за відбір, прип.гру)
- Джил Тайхманн (гра за відбір, прип.гру)
- Зімона Вальтерт (відібралася)
- Вікторія Грунчакова (1 коло)
- Катаріна Завацька (гра за відбір)
Відібралися
- Гаррієт Дарт
- Сінья Краус
- Алізе Корне
- Еріка Адреєва
- Емільяна Аранго
- Зімона Вальтерт
Щасливі невдахи
- Бондар Анна
- Маріна Бассоль Рібера
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Гаррієт Дарт | 77 | 77 | |||||||||
Ілона Георгіана Гіорає | 63 | 64 | ||||||||||
1 | Гаррієт Дарт | 6 | 6 | |||||||||
12 | Катаріна Завацька | 0 | 3 | |||||||||
WC | Lavinia Tanasie | 1 | 2 | |||||||||
12 | Катаріна Завацька | 6 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Маріна Бассоль Рібера | 6 | 6 | |||||||||
Анна Сіскова | 4 | 2 | ||||||||||
2 | Маріна Бассоль Рібера | 64 | 3 | |||||||||
Сінья Краус | 77 | 6 | ||||||||||
Сінья Краус | 6 | 3 | 6 | |||||||||
11 | Вікторія Грунчакова | 4 | 6 | 3 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Алізе Корне | 6 | 6 | |||||||||
WC | Мара Гае | 2 | 2 | |||||||||
3 | Алізе Корне | 64 | 6 | 4 | ||||||||
9 | Джил Тайхманн | 77 | 0 | 2r | ||||||||
Андреа Гаміс | 1 | 0 | ||||||||||
9 | Джил Тайхманн | 6 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Еріка Адреєва | 6 | 6 | |||||||||
Нурія Бранкаччо | 0 | 0 | ||||||||||
4 | Еріка Адреєва | 5 | 6 | 1 | ||||||||
Alt | Ірина Хромачова | 7 | 1 | 0r | ||||||||
WC | Бріана Сабо | 1 | 1 | |||||||||
Alt | Ірина Хромачова | 6 | 6 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Емільяна Аранго | 6 | 6 | |||||||||
Марія Сара Попа | 2 | 2 | ||||||||||
5 | Емільяна Аранго | 62 | 6 | 0 | ||||||||
8 | Лукреція Стефаніні | 77 | 4 | 0r | ||||||||
Надія Колб | 0 | 0 | ||||||||||
8 | Лукреція Стефаніні | 6 | 6 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Бондар Анна | 6 | 6 | |||||||||
Александра Каданцу-Ігнатік | 2 | 1 | ||||||||||
6 | Бондар Анна | 2 | 5 | |||||||||
10 | Зімона Вальтерт | 6 | 7 | |||||||||
WC | Maria Teodorescu | 0 | 0 | |||||||||
10 | Зімона Вальтерт | 6 | 6 |
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2024
« 2023
2025 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Остін (О, П)
- Богота (О, П)
- Руан (О, П)
- Рабат (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Яси (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Монастір (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Меріда (О, П)
- Наньчан (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Фінал
- Кубок Гопмана
- Олімпійські ігри (О, П, М)
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)