Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2024, змішаний парний розряд
Відкритий чемпіонат Австралії 2024 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Сє Шувей Ян Зелінський | |||||||||
Фіналіст | Дезіре Кравчик Ніл Скупскі | |||||||||
Рахунок фіналу | 6–7(5–7), 6–4, [11–9] | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Докладніше: Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2024
Тайвансько-польська пара Сє Шувей / Ян Зелінський виграла мікст на Відкритому чемпіонаті Австралії з тенісу 2024, здолавши в фіналі американо-британський дует Дезіре Кравчик / Ніл Скупскі з рахунком 6–7(5–7), 6–4, [11–9].
Титул захищали Луїза Стефані та Рафаель Матуш [1], але вони програли в першому колі парі Гетер Вотсон / Джо Салісбері. Дезіре Кравчик, граючи в парі в парі з Нілом Скупскі, намагалася виграти останній турнір, якого їй не вистачало до Великого шолома в міксті за кар'єру, але вони поступилися у фіналі.
Сіяні
- Сторм Гантер / Меттью Ебден (2 коло)
- Дезіре Кравчик / Ніл Скупскі (фінал)
- Сє Шувей / Ян Зелінський (Чемпіони)
- Чжань Хаоцін / Сантьяго Гонсалес (1 коло)
- Лаура Зігемунд / Сандер Жій (чвертьфінал)
- Габріела Дабровскі / Натаніел Леммонз (чвертьфінал)
- Ніколь Меліхар-Мартінес / Кевін Кравіц (чвертьфінал)
- Еллен Перес / Жан-Жульєн Роєр (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
WC | Джеймі Фурліс Ендрю Гарріс | 68 | 2 | |||||||||
3 | Сє Шувей Ян Зелінський | 710 | 6 | |||||||||
3 | Сє Шувей Ян Зелінський | 65 | 6 | [11] | ||||||||
2 | Дезіре Кравчик Ніл Скупскі | 77 | 4 | [9] | ||||||||
WC | Олівія Гадекі Марк Полманс | 4 | 1 | |||||||||
2 | Дезіре Кравчик Ніл Скупскі | 6 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | С Сендерз М Ебден | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Л Кіченок М Павич | 3 | 2 | 1 | С Сендерз М Ебден | 4 | 66 | |||||||||||||||||||
А Даніліна А Мольтені | 4 | 4 | WC | Дж Фурліс Е Гарріс | 6 | 78 | |||||||||||||||||||
WC | Дж Фурліс Е Гарріс | 6 | 6 | WC | Дж Фурліс Е Гарріс | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
Alt | Б Маттек-Сендс М Аревало | 3 | 60 | 5 | Л Зігемунд С Жій | 5 | 5 | ||||||||||||||||||
Е Сібахара Й Фліген | 6 | 77 | Е Сібахара Й Фліген | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | А Родіонова М Перселл | 2 | 4 | 5 | Л Зігемунд С Жій | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | Л Зігемунд С Жій | 6 | 6 | WC | Дж Фурліс Е Гарріс | 68 | 2 | ||||||||||||||||||
3 | Ш Сє Я Зелінський | 6 | 6 | 3 | Ш Сє Я Зелінський | 710 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | К Біррелл Дж Пірс | 2 | 2 | 3 | Ш Сє Я Зелінський | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Д Схюрс Ю Ніс | 64 | 6 | [11] | Д Схюрс Ю Ніс | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
М Като Т Пюц | 77 | 2 | [9] | 3 | Ш Сє Я Зелінський | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Самсонова А Вавассорі | 6 | 6 | 7 | Н Меліхар-Мартінес К Кравіц | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | Д Савілль Л Савілль | 3 | 3 | Л Самсонова А Вавассорі | 68 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | М Джойнт Д Свіні | 2 | 4 | 7 | Н Меліхар-Мартінес К Кравіц | 710 | 6 | ||||||||||||||||||
7 | Н Меліхар-Мартінес К Кравіц | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | Г Дабровскі Н Леммонз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | П Хон А Волтон | 3 | 2 | 6 | Г Дабровскі Н Леммонз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Н Кіченок М Гонсалес | 2 | 2 | Alt | Я Сізікова Дж Маррі | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
Alt | Я Сізікова Дж Маррі | 6 | 6 | 6 | Г Дабровскі Н Леммонз | 4 | 67 | ||||||||||||||||||
А Сутдж'яді М Вінус | 2 | 77 | [10] | WC | О Гадекі М Полманс | 6 | 79 | ||||||||||||||||||
Е Рутліфф Дж Вітроу | 6 | 65 | [8] | А Сутдж'яді М Вінус | 7 | 3 | [6] | ||||||||||||||||||
WC | О Гадекі М Полманс | 6 | 65 | [12] | WC | О Гадекі М Полманс | 5 | 6 | [10] | ||||||||||||||||
4 | Х Чжань С Гонсалес | 4 | 77 | [10] | WC | О Гадекі М Полманс | 4 | 1 | |||||||||||||||||
8 | Е Перес ЖЖ Роєр | 66 | 77 | [12] | 2 | Д Кравчик Н Скупскі | 6 | 6 | |||||||||||||||||
У Ейкері Г Геліоваара | 78 | 64 | [10] | 8 | Е Перес ЖЖ Роєр | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | Л Стефані Р Матуш | 3 | 4 | Alt | Г Вотсон Дж Салісбері | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Alt | Г Вотсон Дж Салісбері | 6 | 6 | Alt | Г Вотсон Дж Салісбері | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
В Кудерметова Л Гласспул | 78 | 5 | [11] | 2 | Д Кравчик Н Скупскі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Т Таунсенд М Мело | 66 | 7 | [9] | В Кудерметова Л Гласспул | 7 | 5 | [7] | ||||||||||||||||||
Дж Ольмос Е Роже-Васселен | 2 | 2 | 2 | Д Кравчик Н Скупскі | 5 | 7 | [10] | ||||||||||||||||||
2 | Д Кравчик Н Скупскі | 6 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Sania Mirza denied fairytale ending; suffers straight-set loss with Bopanna in Australian Open mixed doubles final. Hindustan Times (англ.). 27 січня 2023. Процитовано 11 січня 2024.
Зовнішні посилання
- Сітка
- п
- о
- р
Переможці Australian Open у міксті
- (1922) Есна Бойд / Джек Гоукс
- (1923) Сільвія Ланс-Гарпер / Горас Райс
- (1924) Дафне Акгерст-Козенс / Джим Віллард
- (1925) Дафне Акгерст-Козенс / Джим Віллард
- (1926) Есна Бойд / Джек Гоукс
- (1927) Есна Бойд / Джек Гоукс
- (1928) Дафне Акгерст-Козенс / Жан Боротра
- (1929) Дафне Акгерст-Козенс / Едґар Мун
- (1930) Нелл Голл-Гопман / Геррі Гопмен
- (1931) Марджорі Кокс Кроуфорд / Джек Кроуфорд
- (1932) Марджорі Кокс Кроуфорд / Джек Кроуфорд
- (1933) Марджорі Кокс Кроуфорд / Джек Кроуфорд
- (1934) Джоан Гартіґан-Батгерст / Едґар Мун
- (1935) Луї Бікертон / Крістіан Буссю
- (1936) Нелл Голл-Гопман / Геррі Гопмен
- (1937) Нелл Голл-Гопман / Геррі Гопмен
- (1938) Марґарет Вілсон / Джон Бромвіч
- (1939) Нелл Голл-Гопман / Геррі Гопмен
- (1940) Ненсі Вінн-Болтон / {Колін Лонг
- (1941–1945) Не відбувався (Друга світова війна)
- (1946) Ненсі Вінн-Болтон / {Колін Лонг
- (1947) Ненсі Вінн-Болтон / {Колін Лонг
- (1948) Ненсі Вінн-Болтон / {Колін Лонг
- (1949) Доріс Гарт / Френк Седжмен
- (1950) Доріс Гарт / Френк Седжмен
- (1951) Телма Койн-Лонґ / Джордж Вортінгтон
- (1952) Телма Койн-Лонґ / Джордж Вортінгтон
- (1953) Джулія Семпсон-Гейворд / Рекс Гартвіг
- (1954) Телма Койн-Лонґ / Рекс Гартвіг
- (1955) Телма Койн-Лонґ / Джордж Вортінгтон
- (1956) Берил Пенроуз / Ніл Фрейзер
- (1957) Фей Мюллер / Мал Андерсон
- (1958) Мері Говтон / Роберт Гау
- (1959) Сандра Рейнольдс-Прайс / Боб Марк
- (1960) Джен Легейн / Тревор Фенкатт
- (1961) Джен Легейн / Боб Г'юїтт
- (1962) Леслі Тернер Боурі / Фред Столл
- (1963) Маргарет Корт / Кен Флетчер
- (1964) Маргарет Корт / Кен Флетчер
- (1965) Робін Ебберн / Овен Девідсон & Маргарет Корт / Джон Ньюкомб
- (1966) Джуді Тегарт / Тоні Роч
- (1967) Леслі Тернер Боурі / Овен Девідсон
- (1968) Біллі Джин Кінг / Дік Крілі
- (1969) Маргарет Корт / Марті Ріссен & Енн Гейдон-Джонс / Фред Столл
- (1987) Зіна Гаррісон / Шервуд Стюарт
- (1988) Яна Новотна / Джим П'ю
- (1989) Яна Новотна / Джим П'ю
- (1990) Наталія Зверєва / Джим П'ю
- (1991) Джо Дьюрі / Джеремі Бейтс
- (1992) Ніколь Провіс / Марк Вудфорд
- (1993) Аранча Санчес Вікаріо / Тодд Вудбрідж
- (1994) Лариса Савченко-Нейланд / Андрій Ольховський
- (1995) Наталія Зверєва / Рік Ліч
- (1996) Лариса Савченко-Нейланд / Марк Вудфорд
- (1997) Манон Боллеграф / Рік Ліч
- (1998) Вінус Вільямс / Джастін Гімелстоб
- (1999) Маріан де Свардт / Девід Адамс
- (2000) Ренне Стаббс / Джаред Палмер
- (2001) Коріна Мораріу / Елліс Феррейра
- (2002) Даніела Гантухова / Кевін Улльєтт
- (2003) Мартіна Навратілова / Леандер Паес
- (2004) Олена Бовіна / Ненад Зімоньїч
- (2005) Саманта Стосур / Скотт Дрейпер
- (2006) Мартіна Хінгіс / Магеш Бгупаті
- (2007) Олена Лиховцева / Деніел Нестор
- (2008) Сунь Тяньтянь / Ненад Зімоньїч
- (2009) Саня Мірза / Магеш Бгупаті
- (2010) Кара Блек / Леандер Паес
- (2011) Катарина Среботнік / Деніел Нестор
- (2012) Бетані Маттек-Сендс / Горія Текеу
- (2013) Ярміла Гайдошова / Меттью Ебден
- (2014) Крістіна Младенович / Деніел Нестор
- (2015) Мартіна Хінгіс / Леандер Паес
- (2016) Олена Весніна / Бруно Соарес
- (2017) Абігейл Спірс / Хуан Себастьян Кабаль
- (2018) Габріела Дабровскі / Мате Павич
- (2019) Барбора Крейчикова / Раджив Рем
- (2020) Барбора Крейчикова / Нікола Мектич
- (2021): Барбора Крейчикова / Ражів Рам
- (2022): Крістіна Младенович / Іван Додіг
Шаблон:Тур ATP 2024