Thailand Open 2024, одиночний розряд
Thailand Open 2024, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Thailand Open 2024 | ||||
Переможець | Діана Шнайдер | |||
Фіналіст | Чжу Лінь | |||
Рахунок фіналу | 6–3, 2–6, 6–1 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 (6 Q / 3 WC ) | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Діана Шнайдер виграла турнір Thailand Open 2024, здолавши в фіналі минулорічну чемпіонку Чжу Лінь[1] з рахунком 6–3, 2–6, 6–1. Це її перший одиночний титул WTA.
Сіяні
- Магда Лінетт (1 коло)
- Чжу Лінь (фінал)
- Ван Сіньюй (півфінал)
- Татьяна Марія (2 коло)
- Ван Сіюй (2 коло)
- Юань Юей (1 коло)
- Юлія Путінцева (чвертьфінал)
- Анна Кароліна Шмідлова (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Діана Шнайдер | 6 | 77 | ||||||||||
3 | Ван Сіньюй | 2 | 65 | |||||||||
Діана Шнайдер | 6 | 2 | 6 | |||||||||
2 | Чжу Лінь | 3 | 6 | 1 | ||||||||
Ван Яфань | 3 | 2 | ||||||||||
2 | Чжу Лінь | 6 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Лінетт | 4 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||||
Д Шнайдер | 6 | 1 | 6 | Д Шнайдер | 6 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | Л Тараруді | 6 | 4 | 1 | П Бадоса | 2 | 4r | ||||||||||||||||||
П Бадоса | 3 | 6 | 6 | Д Шнайдер | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Д Гальфі | 6 | 6 | Q | Д Гальфі | 2 | 1 | ||||||||||||||||||
WC | А Томлянович | 3 | 0 | Q | Д Гальфі | 6 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
PR | Ц Ван | 1 | 1 | 5 | Ван Сіюй | 4 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
5 | Ван Сіюй | 6 | 6 | Д Шнайдер | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
3 | С Ван | 5 | 3 | С Ван | 2 | 65 | |||||||||||||||||||
Е Бекташ | 2r | 3 | С Ван | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
Н Хібіно | 77 | 6 | Н Хібіно | 5 | 4 | ||||||||||||||||||||
К Рахімова | 64 | 0 | 3 | С Ван | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Л Пігоссі | 1 | 2 | 7 | Ю Путінцева | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
В Голубич | 6 | 6 | В Голубич | 60 | 61 | ||||||||||||||||||||
WC | Т Накло | 7 | 3 | 2 | 7 | Ю Путінцева | 77 | 77 | |||||||||||||||||
7 | Ю Путінцева | 5 | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | АК Шмідлова | 77 | 710 | ||||||||||||||||||||||
Q | М Хонтама | 65 | 68 | 8 | АК Шмідлова | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
Q | А Корнєєва | 2 | 4 | Я Ван | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Я Ван | 6 | 6 | Я Ван | 1 | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
Т Зіданшек | 2 | 2 | К Волинець | 6 | 3 | 64 | |||||||||||||||||||
К Волинець | 6 | 6 | К Волинець | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | А Гартоно | 3 | 1 | 4 | Т Марія | 7 | 2 | 2 | |||||||||||||||||
4 | Т Марія | 6 | 6 | Я Ван | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
6 | Ю Юань | 66 | 6 | 3 | 2 | Л Чжу | 6 | 6 | |||||||||||||||||
А Родіонова | 78 | 4 | 6 | А Родіонова | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Чж Бай | 77 | 6 | Чж Бай | 6 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||
Q | К Паке | 65 | 3 | А Родіонова | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Фругвіртова | 6 | 6 | 2 | Л Чжу | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
LL | А Тихонова | 3 | 1 | Л Фругвіртова | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | Т Престон | 4 | 5 | 2 | Л Чжу | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | Л Чжу | 6 | 7 |
Кваліфікація
Сіяні
- Кімберлі Біррелл (1 коло)
- Олівія Гадекі (1 коло)
- Хонтама Май (відібралася)
- Гальфі Дальма (відібралася)
- Клое Паке (відібралася)
- Аріанне Гартоно (відібралася)
- Анастасія Тихонова (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Дарія Савілль (гра за відбір)
- Катерина Макарова (гра за відбір)
- Удварді Панна (гра за відбір)
- Аліна Корнєєва (відібралася)
- Сакацуме Хімено (гра за відбір)
Відібралися
- Аліна Корнєєва
- Тейла Престон
- Хонтама Май
- Гальфі Дальма
- Клое Паке
- Аріанне Гартоно
Щаслива невдаха
- Анастасія Тихонова
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Кімберлі Біррелл | 77 | 2 | 4 | ||||||||
Анастасія Захарова | 64 | 6 | 6 | |||||||||
Анастасія Захарова | 2 | 3 | ||||||||||
11 | Аліна Корнєєва | 6 | 6 | |||||||||
Катаржина Кава | 61 | 1 | ||||||||||
11 | Аліна Корнєєва | 77 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Олівія Гадекі | 5 | 2 | |||||||||
Тейла Престон | 7 | 6 | ||||||||||
Тейла Престон | 6 | 6 | ||||||||||
9 | Катерина Макарова | 3 | 1 | |||||||||
WC | Lidia Podgorichani | 4 | 0 | |||||||||
9 | Катерина Макарова | 6 | 6 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Хонтама Май | 6 | 6 | |||||||||
Лулу Сун | 2 | 2 | ||||||||||
3 | Хонтама Май | 6 | 6 | |||||||||
7 | Анастасія Тихонова | 1 | 3 | |||||||||
WC | Чжен Сайсай | 3 | 5 | |||||||||
7 | Анастасія Тихонова | 6 | 7 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Гальфі Дальма | 7 | 5 | 6 | ||||||||
Нігіна Абдураїмова | 5 | 7 | 4 | |||||||||
4 | Гальфі Дальма | 7 | 6 | |||||||||
12 | Сакацуме Хімено | 5 | 4 | |||||||||
WC | Viera Deeperm | 2 | 2 | |||||||||
12 | Сакацуме Хімено | 6 | 6 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Клое Паке | 6 | 6 | |||||||||
Ірина Бара | 1 | 0 | ||||||||||
5 | Клое Паке | 6 | 6 | |||||||||
10 | Удварді Панна | 4 | 4 | |||||||||
Валентіні Грамматікопулу | 3 | 3 | ||||||||||
10 | Удварді Панна | 6 | 6 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Аріанне Гартоно | 6 | 6 | |||||||||
WC | Salakthip Ounmuang | 1 | 0 | |||||||||
6 | Аріанне Гартоно | 7 | 6 | |||||||||
8 | Дарія Савілль | 5 | 3 | |||||||||
PR | Амандін Есс | 3 | 64 | |||||||||
8 | Дарія Савілль | 6 | 77 |
Посилання на джерела
- ↑ Zhu defeats Tsurenko in Hua Hin to win first title. wtatennis.com. 5 лютого 2023.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2024
« 2023
2025 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Остін (О, П)
- Богота (О, П)
- Руан (О, П)
- Рабат (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Яси (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Монастір (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Меріда (О, П)
- Наньчан (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Фінал
- Кубок Гопмана
- Олімпійські ігри (О, П, М)
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)