Adelaide International 2024, жінки, одиночний розряд
Adelaide International 2024, жінки, одиночний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Adelaide International 2024 | |||||||
Переможець | Єлєна Остапенко | ||||||
Фіналіст | Дарія Касаткіна | ||||||
Рахунок фіналу | 6-3, 6-2 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Єлєна Остапенко виграла турнір Adelaide International 2024, здолавши в фіналі Дарію Касаткіну з рахунком 6–3, 6-2.
Орина Соболенко та Белінда Бенчич були чемпіонками, відповідно, першого та другого турніру в Аделаїді 2023 року, але цього року жодна з них не грала[1][2][3].
Сіяні
Дві перші сіяні отримали перепустки одразу до другого кола.
- Олена Рибакіна (чвертьфінал)
- Джессіка Пегула (півфінал, знялася)
- Маркета Вондроушова (знялася)
- Барбора Крейчикова (1 коло)
- Беатріс Аддадж Мая (1 коло)
- Єлєна Остапенко (Чемпіонка)
- Людмила Самсонова (1 коло)
- Вероніка Кудерметова (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Катерина Олександрова | 2 | 63 | ||||||||||
6 | Єлєна Остапенко | 6 | 77 | |||||||||
6 | Єлєна Остапенко | 6 | 6 | |||||||||
Дарія Касаткіна | 3 | 2 | ||||||||||
Дарія Касаткіна | w/o | |||||||||||
2 | Джессіка Пегула |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | О Рибакіна | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Я Паоліні | 3 | 3 | LL | К Букша | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
LL | К Букша | 6 | 6 | 1 | О Рибакіна | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
М Лінетт | 6 | 68 | 5 | К Олександрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Олександрова | 3 | 710 | 7 | К Олександрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
LL | Е Крюгер | 2 | 5 | 8 | В Кудерметова | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
8 | В Кудерметова | 6 | 7 | К Олександрова | 2 | 63 | |||||||||||||||||||
LL | Т Таунсенд | 6 | 77 | 6 | Є Остапенко | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Q | О Соснович | 3 | 64 | LL | Т Таунсенд | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
А Калініна | 63 | 1 | М Костюк | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
М Костюк | 77 | 6 | М Костюк | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
WC | Т Престон | 4 | 6 | 3 | 6 | Є Остапенко | 7 | 6 | |||||||||||||||||
К Гарсія | 6 | 1 | 6 | К Гарсія | 4 | 7 | 4 | ||||||||||||||||||
С Кирстя | 6 | 2 | 4 | 6 | Є Остапенко | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
6 | Є Остапенко | 2 | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Л Самсонова | 77 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||||
SE | Л Зігемунд | 61 | 6 | 6 | SE | Л Зігемунд | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Q | К Бултер | 3 | 4 | LL | А Богдан | 4 | 5 | ||||||||||||||||||
LL | А Богдан | 6 | 6 | SE | Л Зігемунд | ||||||||||||||||||||
Q | К Лю | 4 | 3 | Д Касаткіна | w/o | ||||||||||||||||||||
Д Касаткіна | 6 | 6 | Д Касаткіна | 5 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Q | Г Калінська | 7 | 3 | 7 | Q | Г Калінська | 7 | 4 | 5 | ||||||||||||||||
4 | Б Крейчикова | 5 | 6 | 5 | Д Касаткіна | w/o | |||||||||||||||||||
5 | Б Аддадж Мая | 3 | 4 | 2 | Дж Пегула | ||||||||||||||||||||
Q | А Павлюченкова | 6 | 6 | Q | А Павлюченкова | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | К Сінякова | 6 | 6 | Q | К Сінякова | 6 | 3 | 2 | |||||||||||||||||
WC | Ка Плішкова | 2 | 1 | Q | А Павлюченкова | 77 | 5 | 4 | |||||||||||||||||
WC | П Бадоса | 6 | 2 | 3 | 2 | Дж Пегула | 61 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
LL | Б Пера | 3 | 6 | 6 | LL | Б Пера | 6 | 2 | 3 | ||||||||||||||||
2 | Дж Пегула | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Кваліфікація
Сіяні
- Марта Костюк (переміщено до основної сітки)
- Катержина Сінякова (відібралася)
- Каміла Джорджі (1 коло)
- Кеті Бултер (відібралася)
- Анастасія Павлюченкова (відібралася)
- Крістіна Букша (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Ана Богдан (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Бернарда Пера (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Еліна Аванесян (1 коло)
- Ешлін Крюгер (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Ганна Калінська (відібралася)
- Тейлор Таунсенд (гра за відбір, щаслива лузерка)
Відібралися
Щасливі невдахи
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
Alt | Ульрікке Ейкері | 6 | 5 | 7 | ||||||||
Alt | Саманта Маррей Шаран | 3 | 7 | 5 | ||||||||
Alt | Ульрікке Ейкері | 3 | 2 | |||||||||
Олександра Соснович | 6 | 6 | ||||||||||
Олександра Соснович | 77 | 4 | 6 | |||||||||
9 | Еліна Аванесян | 64 | 6 | 2 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Катержина Сінякова | 6 | 77 | |||||||||
Ван Яфань | 3 | 63 | ||||||||||
2 | Катержина Сінякова | 6 | 6 | |||||||||
8 | Бернарда Пера | 3 | 1 | |||||||||
Тамара Корпач | 63 | 5 | ||||||||||
8 | Бернарда Пера | 77 | 7 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Каміла Джорджі | 3 | 1 | |||||||||
Клер Лю | 6 | 6 | ||||||||||
Клер Лю | 6 | 6 | ||||||||||
12 | Тейлор Таунсенд | 4 | 1 | |||||||||
WC | Тіна Сміт | 4 | 6 | 2 | ||||||||
12 | Тейлор Таунсенд | 6 | 3 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Кеті Бултер | 6 | 5 | 6 | ||||||||
Алісія Паркс | 4 | 7 | 0 | |||||||||
4 | Кеті Бултер | 77 | 6 | |||||||||
10 | Ешлін Крюгер | 61 | 1 | |||||||||
Камілла Рахімова | 5 | 2 | ||||||||||
10 | Ешлін Крюгер | 7 | 6 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Анастасія Павлюченкова | 6 | 6 | |||||||||
WC | Александра Осборн | 0 | 3 | |||||||||
5 | Анастасія Павлюченкова | 6 | 6 | |||||||||
7 | Ана Богдан | 2 | 2 | |||||||||
Крістіна Младенович | 1 | 2 | ||||||||||
7 | Ана Богдан | 6 | 6 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Крістіна Букша | 6 | 6 | |||||||||
WC | Tahlia Kokkinis | 0 | 1 | |||||||||
6 | Крістіна Букша | 0 | 2 | |||||||||
11 | Ганна Калінська | 6 | 6 | |||||||||
WC | Elena Micic | 2 | 1 | |||||||||
11 | Ганна Калінська | 6 | 6 |
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
|