Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 18 januari | 1 | 19:16 | Saint-Jean-en-Royans - Col de La Chau | 28,52 km | Sébastien Loeb | 13:58,7 | 122,42 km/u | Sébastien Loeb | 2 | 20:06 | La Cime du Mas - Col de Gaudissart | 17,88 km | Sébastien Loeb | 9:31,2 | 112,69 km/u | | 2 | 19 januari | 3 | 8:19 | Saint Pierreville - Antraigues 1 | 46,02 km | Daniel Sordo | 29:43,4 | 92,90 km/u | 4 | 10:13 | Burzet - Lachamp Raphael 1 | 16,48 km | Sébastien Loeb | 9:39,3 | 102,41 km/u | 5 | 10:59 | Saint Martial - Le Chambon - Beleac 1 | 12,81 km | Daniel Sordo | 8:00,7 | 95,94 km/u | 6 | 15:17 | Saint Pierreville - Antraigues 2 | 46,02 km | Sébastien Loeb | 28:29,7 | 96,90 km/u | 7 | 17:11 | Burzet - Lachamp Raphael 2 | 16,48 km | Daniel Sordo | 9:43,2 | 101,73 km/u | 8 | 17:57 | Saint Martial - Le Chambon - Beleac 2 | 12,81 km | Sébastien Loeb | 8:16,4 | 92,90 km/u | | 3 | 20 januari | 9 | 7:31 | Labatie d'Andaure - Lalouvesc 1 | 19,67 km | Sébastien Loeb | 10:47,2 | 109,41 km/u | 10 | 8:13 | Saint Bonnet 1 | 25,93 km | Chris Atkinson | 12:42,7 | 122,39 km/u | 11 | 9:38 | Lamastre - Saint Barthelemy Grozon 1 | 18,76 km | Mikko Hirvonen | 11:46,9 | 95,54 km/u | 12 | 13:03 | Labatie d'Andaure - Lalouvesc 2 | 19,67 km | Mikko Hirvonen | 10:45,1 | 109,77 km/u | 13 | 13:45 | Saint Bonnet 2 | 25,93 km | Chris Atkinson | 12:32,4 | 124,07 km/u | 14 | 15:10 | Lamastre - Saint Barthelemy Grozon 2 | 18,76 km | Mikko Hirvonen | 11:30,5 | 97,81 km/u | 21 januari | 15 | 9:00 | SSS Monaco Circuit | 2,80 km | Chris Atkinson | 1:49,9 | 91,72 km/u | | |