Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 18 januari | Concentratierit naar Aix-les-Bains | geen | | 2 | 19 januari | 1 | 14:33 | Aillon-le-Jeune | 2,60 km | Miki Biasion | 1:35 | 98,53 km/u | Miki Biasion | 2 | 16:43 | La Soffaz - Samuaz | 9,10 km | Henri Toivonen | 7:57 | 68,68 km/u | Henri Toivonen | 3 | 17:31 | Chamoux | 13,70 km | Timo Salonen | 11:05 | 74,17 km/u | 4 | 18:24 | Saint-Pierre-d'Allevard - Theys | 13,00 km | Henri Toivonen | 8:49 | 88,47 km/u | 5 | 20:03 | Véniper - La Feclaz | 14,40 km | Henri Toivonen | 9:02 | 95,65 km/u | 6 | 20:56 | Café Carret - Le Sappey-en-Chartreuse | 44,00 km | Henri Toivonen | 31:15 | 84,48 km/u | | 3 | 20 januari | 7 | 14:16 | Saint-Sauveur-en-Rue - Saint-Régis | 16,50 km | Markku Alén | 8:30 | 116,47 km/u | 8 | 15:19 | Saint-Bonnet-le-Froid | 26,00 km | Henri Toivonen | 13:36 | 114,71 km/u | 9 | 16:02 | Lalouvesc | 18,70 km | Henri Toivonen | 10:33 | 106,35 km/u | 10 | 17:55 | Le Moulinon - Antraigues | 37,20 km | Walter Röhrl | 24:51 | 89,82 km/u | 11 | 19:15 | La Souche | 27,70 km | Walter Röhrl | 15:59 | 103,98 km/u | 21 januari | 12 | 9:58 | Burzet | 45,50 km | Bruno Saby | 25:34 | 106,78 km/u | 13 | 12:04 | Saint-Montan | 31,00 km | Bruno Saby | 20:16 | 91,78 km/u | 14 | 16:13 | Savoillan | 17,00 km | Bruno Saby | 9:12 | 110,87 km/u | 15 | 18:02 | Rosans | 31,00 km | Bruno Saby | 19:11 | 96,96 km/u | 16 | 19:11 | Saint-Nazaire-le-Désert | 23,70 km | Bruno Saby | 15:22 | 92,54 km/u | 17 | 21:44 | Saint-Jean-en-Royans | 32,20 km | Henri Toivonen | 19:29 | 99,16 km/u | 18 | 23:35 | Glandage | 13,50 km | Miki Biasion | 7:22 | 109,95 km/u | 22 januari | 19 | 0:30 | Les Savoyons - Sigoyer | 32,00 km | Timo Salonen | 23:01 | 83,42 km/u | 20 | 6:03 | Chorges - Embrun | 30,00 km | Miki Biasion | 18:46 | 95,91 km/u | 21 | 7:00 | Saint-Sauveur | 20,00 km | Juha Kankkunen | 16:31 | 72,65 km/u | 22 | 8:39 | Col de Garcinets | 22,70 km | Miki Biasion | 18:29 | 73,69 km/u | 23 | 9:23 | Sisteron - Thoard | 37,10 km | Timo Salonen Walter Röhrl | 28:21 | 78,52 km/u | Timo Salonen | 24 | 12:21 | Trigance - Castellane | 33,80 km | Walter Röhrl | 20:46 | 97,66 km/u | 25 | 13:36 | Saint-Auban | 30,50 km | Walter Röhrl | 22:19 | 82,00 km/u | | 4 | 23 januari | 26 | 11:38 | Col de la Madone 1 | 18,00 km | Timo Salonen | 13:33 | 79,70 km/u | 27 | 12:59 | Col de Turini 1 | 22,40 km | Henri Toivonen | 17:06 | 78,60 km/u | 28 | 14:23 | Saint-Sauveur 1 | 22,00 km | Henri Toivonen | 14:31 | 90,93 km/u | Henri Toivonen | 29 | 15:55 | Puget-Théniers - Touton | 28,50 km | Henri Toivonen | 19:04 | 89,69 km/u | 30 | 17:24 | Loda - Lucéram 1 | 16,50 km | Timo Salonen | 13:00 | 76,15 km/u | 31 | 22:08 | Col de la Madone 2 | 18,00 km | Henri Toivonen | 14:15 | 75,79 km/u | 32 | 23:29 | Col de Turini 2 | 22,40 km | Henri Toivonen | 18:36 | 72,26 km/u | 24 januari | 33 | 0:53 | Saint-Sauveur 2 | 22,00 km | Henri Toivonen | 16:47 | 78,65 km/u | 34 | 2:25 | Puget-Théniers - Saint-Auban | 38,40 km | Walter Röhrl | 25:08 | 91,67 km/u | 35 | 3:49 | Roquesteron | 33,50 km | Walter Röhrl | 26:27 | 75,99 km/u | 36 | 5:42 | Loda - Lucéram 2 | 16,50 km | Walter Röhrl | 13:46 | 71,91 km/u | | |