Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 19 januari | Concentratierit naar Serre Chevalier | geen | | 2 | 20 januari | 1 | 22:25 | Prelles les Vigneux | 7,00 km | Markku Alén | 5:24 | 77,78 km/u | Markku Alén | 2 | 23:09 | Le Coin | 20,00 km | Walter Röhrl | 18:27 | 65,04 km/u | Walter Röhrl | 3 | 23:54 | Savines | 17,20 km | Bernard Darniche | 14:33 | 70,93 km/u | 21 januari | 4 | 0:54 | Col des Garcinets | 22,70 km | Walter Röhrl | 20:16 | 67,20 km/u | 5 | 2:01 | Sisteron - Le Planas | 35,40 km | Walter Röhrl | 33:45 | 62,93 km/u | 6 | 5:20 | Roquesteron - Bouyon 1 | 19,00 km | Walter Röhrl | 15:44 | 72,46 km/u | | 3 | 22 januari | 7 | 0:09 | Peira - Cava - La Bollène | 18,00 km | Walter Röhrl | 17:19 | 62,37 km/u | 8 | 2:00 | Pont des Miolans - Saint-Auban 1 | 22,00 km | Ari Vatanen | 21:27 | 61,54 km/u | 9 | 5:11 | Col de Faye | 13,00 km | Björn Waldegård | 9:10 | 85,09 km/u | 10 | 6:06 | Laborel - Montauban | 20,00 km | Ari Vatanen | 15:29 | 77,50 km/u | 11 | 7:28 | La Motte Chalancon - Saint-Nazaire-le-Désert | 20,00 km | Hannu Mikkola | 17:16 | 69,50 km/u | 12 | 9:50 | Le Moulinon - Antraigues | 38,00 km | Walter Röhrl | 29:09 | 78,22 km/u | 13 | 14:47 | Burzet | 32,00 km | Anders Kulläng | 28:37 | 82,72 km/u | 14 | 16:49 | Saint-Bonnet-le-Froid | 26,00 km | Walter Röhrl | 19:50 | 78,66 km/u | 15 | 19:20 | Saint-Jean-en-Royans | 38,00 km | Anders Kulläng | 30:23 | 75,04 km/u | 16 | 21:34 | Saint-Barthélémy - Saint-Michel-les-Portes | 37,00 km | Walter Röhrl | 33:08 | 67,00 km/u | 23 januari | 17 | 0:25 | Pont du Fosse - Romette | 21,00 km | Neutralisatie | 18 | 1:22 | Les Savoyons - Barcillonnette | 16,00 km | Walter Röhrl | 14:46 | 65,01 km/u | 19 | 2:29 | Saint-Geniez - Le Planas | 35,00 km | Walter Röhrl | 35:39 | 58,91 km/u | 20 | 7:07 | Col du Corobin | 15,00 km | Neutralisatie | 21 | 8:34 | Jabron - Châteauvieux | 12,00 km | Walter Röhrl | 10:34 | 68,14 km/u | 22 | 9:19 | Les Quatre Chemins | 18,00 km | Bernard Darniche | 11:46 | 91,78 km/u | 23 | 11:17 | Loda - Col Saint-Roch 1 | 10,00 km | Bernard Darniche | 10:58 | 54,71 km/u | | 4 | 24 januari | 24 | 18:34 | Col des Banquettes | 11,00 km | Bernard Darniche | 8:31 | 77,50 km/u | 25 | 19:54 | Col de Turini 1 | 22,00 km | Attilio Bettega | 22:35 | 58,45 km/u | 26 | 21:29 | Pont de Clans - Villars | 13,00 km | Bernard Darniche | 9:20 | 83,57 km/u | 27 | 22:39 | Loda - Col Saint-Roch 2 | 10,00 km | Bernard Darniche | 9:42 | 61,86 km/u | 28 | 23:51 | Col de Turini 2 | 22,00 km | Bernard Darniche | 22:06 | 59,73 km/u | 25 januari | 29 | 1:14 | Col de la Couillole 1 | 22,00 km | Bernard Darniche | 14:24 | 91,67 km/u | 30 | 2:49 | Roquesteron - Boyon 2 | 19,00 km | Bernard Darniche | 13:39 | 83,52 km/u | 31 | 4:23 | Col de la Couillole 2 | 22,00 km | Normtijd | 32 | 5:43 | Pont des Miolans - Saint-Auban 2 | 24,00 km | Neutralisatie | 33 | 6:57 | Roquesteron - Boyon 3 | 18,00 km | Neutralisatie | | |