Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 16 januari | Concentratierit naar Saint-Étienne | geen | | 2 | 17 januari | 1 | 14:55 | Col du Grand Bois | 3,00 km | Bruno Saby | 1:24 | 128,57 km/u | Bruno Saby | 2 | 15:40 | Saint-Bonnet-le-Froid | 26,00 km | Yves Loubet | 13:27 | 115,99 km/u | Yves Loubet | 3 | 16:28 | Lalouvesc | 19,00 km | Miki Biasion | 11:26 | 99,71 km/u | 4 | 17:59 | Le Moulinon | 37,00 km | Bruno Saby | 25:24 | 87,40 km/u | Bruno Saby | 5 | 19:23 | Burzet | 45,00 km | Bruno Saby | 29:05 | 92,84 km/u | | 3 | 18 januari | 6 | 9:27 | Chateau de Boulogne | 29,00 km | Yves Loubet | 21:20 | 81,56 km/u | 7 | 12:00 | Saint-Jean-en-Royans | 26,00 km | Yves Loubet | 14:48 | 113,51 km/u | 8 | 14:01 | Saint-Nazaire-le-Desert | 24,00 km | Yves Loubet | 14:50 | 97,08 km/u | 9 | 15:29 | Montauban | 20,00 km | Bruno Saby | 11:37 | 103,30 km/u | 10 | 16:46 | Plans de Vitrolles | 18,00 km | Bruno Saby | 11:12 | 96,43 km/u | 11 | 17:53 | Chorges | 25,00 km | Bruno Saby | 15:04 | 99,56 km/u | 19 januari | 12 | 10:03 | Col des Garcinets | 23,00 km | Bruno Saby | 14:43 | 93,77 km/u | 13 | 11:10 | Sisteron | 37,00 km | Yves Loubet | 24:37 | 90,24 km/u | 14 | 12:22 | Puimichel | 12,00 km | Bruno Saby | 8:02 | 89,63 km/u | 15 | 14:20 | Trigance | 28,00 km | Bruno Saby | 17:12 | 97,67 km/u | 16 | 15:27 | Saint-Auban - Roquesteron | 30,00 km | Timo Salonen | 23:08 | 77,81 km/u | 17 | 17:15 | Loda - Lucern | 16,00 km | Bruno Saby | 13:31 | 71,02 km/u | | 4 | 20 januari | 18 | 15:18 | Col de la Madone 1 | 18,00 km | Jean-Pierre Ballet | 14:54 | 72,48 km/u | 19 | 16:39 | Col de Turini 1 | 22,00 km | Timo Salonen | 19:02 | 69,35 km/u | 20 | 18:02 | Col de la Couillole 1 | 22,00 km | Bruno Saby | 16:07 | 81,90 km/u | 21 | 19:35 | Puget - Theniers | 28,00 km | Timo Salonen | 20:50 | 80,64 km/u | 22 | 1:03 | Col de la Madone 2 | 18,00 km | Timo Salonen | 15:08 | 71,37 km/u | 23 | 2:24 | Col de Turini 2 | 22,00 km | Timo Salonen | 19:22 | 67,75 km/u | 24 | 3:37 | Col de la Couillole 2 | 22,00 km | Alex Fiorio | 19:09 | 68,93 km/u | 25 | 5:37 | Pont des Miolans | 24,00 km | Timo Salonen | 16:25 | 87,72 km/u | 26 | 6:43 | Les Quatre Chemins | 25,00 km | Timo Salonen | 21:23 | 70,15 km/u | | |