1 (tramvajová linka v Île-de-France)
Linka T1 je jednou z linek tramvajové dopravy v regionu Île-de-France. V systému MHD je značena modrou barvou. Byla otevřena v roce 1992 jako vůbec první obnovená trať od druhé světové války. Na 17,9 km dlouhém úseku je 37 stanic. V roce 2006 přepravila 29,3 miliónu cestujících a jejím provozovatelem je pařížský dopravní podnik RATP.
Historie
První úsek byl zprovozněn ve dvou etapách v roce 1992: nejprve část od La Courneuve – Six Routes do Bobigny – Pablo Picasso (červenec) a poté z nádraží Saint-Denis do La Courneuve – Six Routes (prosinec). První prodloužení tratě z Bobigny do Noisy-le-Sec bylo dokončeno v roce 2003. V listopadu roku 2012 byl otevřen 4,9 km dlouhý úsek s 10 stanicemi, který umožnil prodloužení linky T1 od nádraží Saint-Denis ke stanici metra Les Courtilles. Na konci roku 2019 byla linka prodloužena o jednu stanici do současné konečné Asnières - Quatre Routes.
Trať
Délka tratě činí 17,9 km a ve většině případů vede po samostatném tělese. Výjimkou jsou úseky na území obcí Gennevilliers a L'Île-Saint-Denis, kde je provoz smíšený s automobilovou dopravou. Trať prochází územím měst Asnières-sur-Seine, Gennevilliers, Villeneuve-la-Garenne, L'Île-Saint-Denis, Saint-Denis, La Courneuve, Drancy, Bobigny a Noisy-le-Sec severně od Paříže v departementech Hauts-de-Seine a Seine-Saint-Denis. Stanice mají nástupiště široká 2,50 m.
Další rozvoj
V plánu jsou dvě etapy prodloužení tratě ze současné konečné Asnières – Quatre Routes dále na západ. První etapa zahrnuje výstavbu devíti nových stanic, propojení s linkou T2, přestavbu stanice Parc Pierre Lagravère na čtyřkolejnou a vytvoření nové konečné Petit-Colombes ve městě Colombes. Ve druhé etapě se počítá s výstavbou tratě přes území měst Nanterre a Reuil-Malmaison do stanice Château de Malmaison.
Prodloužení druhé, východní větve z Noisy-le-Sec do Val-de-Fontenay je ve výstavbě. Osmikilometrový úsek bude mít 15 stanic a bude mít napojení na RER A i RER E. Dokončení se plánuje na rok 2023.
Vzhledem ke značné délce linky, která bude po dokončení všech prodloužení dosahovat téměř 40 kilometrů, rozhodla organizace Île-de-France Mobilités o budoucím rozdělení T1 na tři samostatně provozované úseky: Château de Malmaison – Les Courtilles, Les Courtilles – Bobigny – Pablo Picasso a Bobigny – Pablo Picasso – Val-de Fontenay.
Vozový park
Na lince se používá 35 nízkopodlažních tramvají typu TFS (Tramway français standard) vyrobených v letech 1992–1994 společností Alstom. V současnosti se připravuje dodávka až 120 nových vozů, které tramvaje TFS zcela nahradí a umožní také plánované rozšíření provozu na nově budovaných úsecích. Vítězem této soutěže se v říjnu 2021 stala společnost Alstom, která v první fázi dodá 37 tramvají typu Citadis X05. Součástí objednávky je i opce na dodávku dalších 83 vozů.[1]
Seznam stanic
Linka T1 | |||
---|---|---|---|
Stanice | Přestupy | Obec | Lokace |
Asnières - Quatre Routes | Asnières-sur-Seine | 48°55′39″ s. š., 2°16′29″ v. d. | |
Les Courtilles | Asnières-sur-Seine, Gennevilliers | 48°55′48″ s. š., 2°16′59″ v. d. | |
Le Luth | Gennevilliers | 48°55′54″ s. š., 2°17′18″ v. d. | |
Le Village | Gennevilliers | 48°56′ s. š., 2°17′41″ v. d. | |
Timbaud | Gennevilliers | 48°56′ s. š., 2°18′3″ v. d. | |
Gare de Gennevilliers | Gennevilliers | 48°56′ s. š., 2°18′25″ v. d. | |
Parc des Chanteraines | Gennevilliers | 48°56′2″ s. š., 2°18′49″ v. d. | |
Chemin des Reniers | Villeneuve-la-Garenne | 48°56′5″ s. š., 2°19′18″ v. d. | |
La Noue | Villeneuve-la-Garenne | 48°56′6″ s. š., 2°19′37″ v. d. | |
Mairie de Villeneuve-la-Garenne | Villeneuve-la-Garenne | 48°56′7″ s. š., 2°20′3″ v. d. | |
L'Île-Saint-Denis | L'Île-Saint-Denis | 48°56′9″ s. š., 2°20′24″ v. d. | |
Gare de Saint-Denis | Saint-Denis | 48°56′10″ s. š., 2°20′47″ v. d. | |
Théâtre Gérard Philipe | Saint-Denis | 48°56′15″ s. š., 2°21′1″ v. d. | |
Marché de Saint-Denis | Saint-Denis | 48°56′19″ s. š., 2°21′21″ v. d. | |
Basilique de Saint-Denis | Saint-Denis | 48°56′17″ s. š., 2°21′39″ v. d. | |
Cimetière de Saint-Denis | Saint-Denis | 48°56′11″ s. š., 2°21′50″ v. d. | |
Hôpital Delafontaine | Saint-Denis | 48°56′1″ s. š., 2°22′16″ v. d. | |
Cosmonautes | Saint-Denis, La Courneuve | 48°55′54″ s. š., 2°22′41″ v. d. | |
La Courneuve – Six Routes | La Courneuve | 48°55′48″ s. š., 2°23′5″ v. d. | |
Hôtel de Ville de La Courneuve | La Courneuve | 48°55′39″ s. š., 2°23′32″ v. d. | |
Stade Géo André | La Courneuve | 48°55′28″ s. š., 2°24′7″ v. d. | |
Danton | La Courneuve | 48°55′22″ s. š., 2°24′24″ v. d. | |
La Courneuve – 8 Mai 1945 | La Courneuve | 48°55′15″ s. š., 2°24′38″ v. d. | |
Maurice Lachâtre | Drancy, Bobigny | 48°55′9″ s. š., 2°24′50″ v. d. | |
Drancy – Avenir | Drancy, Bobigny | 48°55′4″ s. š., 2°25′4″ v. d. | |
Hôpital Avicenne | Drancy, Bobigny | 48°54′57″ s. š., 2°25′32″ v. d. | |
Gaston Roulaud | Drancy, Bobigny | 48°54′51″ s. š., 2°25′53″ v. d. | |
Escadrille Normandie-Niémen | Drancy, Bobigny | 48°54′46″ s. š., 2°26′8″ v. d. | |
La Ferme | Bobigny | 48°54′35″ s. š., 2°26′15″ v. d. | |
Libération | Bobigny | 48°54′25″ s. š., 2°26′19″ v. d. | |
Hôtel de Ville de Bobigny | Bobigny | 48°54′24″ s. š., 2°26′38″ v. d. | |
Bobigny – Pablo Picasso | Bobigny | 48°54′24″ s. š., 2°27′ v. d. | |
Jean Rostand | Bobigny | 48°54′28″ s. š., 2°27′16″ v. d. | |
Auguste Delaune | Bobigny | 48°54′24″ s. š., 2°27′38″ v. d. | |
Pont de Bondy | Bobigny, Noisy-le-Sec | 48°54′18″ s. š., 2°28′11″ v. d. | |
Petit Noisy | Noisy-le-Sec | 48°54′2″ s. š., 2°27′55″ v. d. | |
Gare de Noisy-le-Sec | Noisy-le-Sec | 48°53′45″ s. š., 2°27′37″ v. d. |
Odkazy
Reference
V tomto článku byl použit překlad textu z článku Ligne 1 du tramway d'Île-de-France na francouzské Wikipedii.
- ↑ Alstom dodá 37 tramvají pro „pařížskou“ linku T1. Československý Dopravák [online]. 2021-10-18 [cit. 2021-10-19]. Dostupné online.
Externí odkazy
- Obrázky, zvuky či videa k tématu 1 na Wikimedia Commons
- (francouzsky) Oficiální stránky dopravce RATP
- (francouzsky) Stránky o výstavbě trati do Colombes
- (francouzsky) Stránky o výstavbě trati do Val de-Fontenay
Doprava v Paříži a její aglomeraci | |
---|---|
Metro | 1 • 2 • 3 • 3bis • 4 • 5 • 6 • 7 • 7bis • 8 • 9 • 10 • 11 • 12 • 13 • 14 • Plánované linky v rámci GPE: 15 • 16 • 17 • 18 • 19 • (seznam stanic metra) |
Městská rychlodráha | |
Autobusová doprava | |
Tramvajová doprava | 1 • 2 • 3a / 3b • 4 • 5 • 6 • 7 • 8 • 9 • 11 (Tram Express Nord) • 13 • Plánované linky: 10 • 12 |
Železnice a nádraží | Eurostar • TGV • Thalys • Nádraží: Austerlitz • Bercy • Est • Lyon • Montparnasse • Nord • Saint-Lazare Transilien: Paris-Nord • Paris Saint-Lazare • Paris Sud-Est • Paris Rive-Gauche • Paris-Est |
Říční doprava | |
Ostatní typy dopravy | |
Jízdenky | |
Letiště | |
Dopravní společnosti | |
Plánované projekty | CDG Express • Grand Paris Express • Spojení 3bis a 7bis • Lanovka Bagnolet • Téléval • Tram Express (Ouest • Sud) |
Zrušené projekty | Arc Express • Métro Grand Paris |