Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою 2002Загальні відомості |
---|
Країна проведення | Словаччина |
---|
Час проведення | 11 - 21 квітня |
---|
Кількість команд | 12 |
---|
Міста-господарі | П'єштяни, Трнава |
---|
Переможець | США (перший титул) |
---|
Статистика турніру |
---|
Матчів зіграно | 48 |
---|
Голів забито | 328 (6.83 за матч) |
---|
Відвідуваність | 93,914 (1,957 за матч) |
---|
Найкращий бомбардир | Олександр Овечкін (18 очок) |
---|
Попередній турнір | 2001 |
---|
Наступний турнір | 2003 |
---|
IV Юніорський чемпіонат світу з хокею із шайбою приймали словацькі міста П'єштяни та Трнава. Турнір проходив з 11 по 21 квітня 2002 року.
Чемпіонами, вперше, стали юніори США. Найкращим бомбардиром турніру став російський нападник Олександр Овечкін.
Попередній етап
Група А[1]
1 тур
11 квітня |
Норвегія | 2:2 | Німеччина | |
| | |
11 квітня |
Словаччина | 1:5 | Чехія | |
| | |
11 квітня |
Канада | 4:8 | Росія | |
| | |
2 тур
12 квітня |
Чехія | 7:4 | Норвегія | |
| | |
12 квітня |
Росія | 6:1 | Словаччина | |
| | |
12 квітня |
Німеччина | 1:9 | Канада | |
| | |
3 тур
14 квітня |
Чехія | 6:1 | Німеччина | |
| | |
14 квітня |
Канада | 3:1 | Словаччина | |
| | |
14 квітня |
Росія | 7:0 | Норвегія | |
| | |
4 тур
15 квітня |
Чехія | 4:1 | Канада | |
| | |
15 квітня |
Словаччина | 3:4 | Норвегія | |
| | |
15 квітня |
Німеччина | 2:8 | Росія | |
| | |
5 тур
17 квітня |
Норвегія | 3:4 | Канада | |
| | |
17 квітня |
Росія | 5:3 | Чехія | |
| | |
17 квітня |
Німеччина | 1:4 | Словаччина | |
| | |
Група В[2]
1 тур
11 квітня |
Білорусь | 0:9 | США | |
| | |
11 квітня |
Швеція | 0:2 | Фінляндія | |
| | |
11 квітня |
Україна | 0:10 | Швейцарія | |
| | |
2 тур
12 квітня |
Фінляндія | 4:3 | Білорусь | |
| | |
12 квітня |
Швейцарія | 3:2 | Швеція | |
| | |
12 квітня |
США | 10:0 | Україна | |
| | |
3 тур
14 квітня |
Україна | 3:8 | Швеція | |
| | |
14 квітня |
Швейцарія | 3:6 | Білорусь | |
| | |
14 квітня |
Фінляндія | 2:3 | США | |
| | |
4 тур
15 квітня |
Швеція | 4:2 | Білорусь | |
| | |
15 квітня |
Фінляндія | 6:0 | Україна | |
| | |
15 квітня |
США | 5:1 | Швейцарія | |
| | |
5 тур
17 квітня |
Білорусь | 3:1 | Україна | |
| | |
17 квітня |
США | 6:2 | Швеція | |
| | |
17 квітня |
Швейцарія | 1:8 | Фінляндія | |
| | |
Втішний раунд [3]
Матчі, що відбулися на стадії групових змагань: Норвегія - Німеччина 2:2, Україна - Швейцарія 0:10, Швейцарія - Швеція 3:2, Україна - Швеція 3:8, Словаччина - Норвегія 3:4, Німеччина - Словаччина 1:4 зараховуються в залік втішного раунду.
3 тур
18 квітня |
Швеція | 4:0 | Німеччина | |
| | |
18 квітня |
Норвегія | 2:7 | Швейцарія | |
| | |
18 квітня |
Словаччина | 3:0 | Україна | |
| | |
4 тур
20 квітня |
Швейцарія | 5:2 | Німеччина | |
| | |
20 квітня |
Україна | 5:2 | Норвегія | |
| | |
20 квітня |
Швеція | 3:5 | Словаччина | |
| | |
5 тур
21 квітня |
Німеччина | 4:1 | Україна | |
| | |
21 квітня |
Словаччина | 0:3 | Швейцарія | |
| | |
21 квітня |
Норвегія | 2:3 | Швеція | |
| | |
Фінальний раунд [4]
Матчі, що відбулися на стадії групових змагань: Білорусь - США 0:9, Канада - Росія 4:8, Фінляндія - Білорусь 4:3, Фінляндія - США 2:3, Чехія - Канада 4:1, Росія - Чехія 5:3 зараховуються в залік втішного раунду.
3 тур
18 квітня |
Чехія | 5:1 | Білорусь | |
| | |
18 квітня |
США | 10:3 | Канада | |
| | |
18 квітня |
Росія | 4:3 | Фінляндія | |
| | |
4 тур
20 квітня |
Фінляндія | 3:1 | Канада | |
| | |
20 квітня |
США | 0:1 | Чехія | |
| | |
20 квітня |
Білорусь | 0:11 | Росія | |
| | |
5 тур
21 квітня |
Чехія | 4:2 | Фінляндія | |
| | |
21 квітня |
Канада | 3:5 | Білорусь | |
| | |
21 квітня |
Росія | 1:3 | США | |
| | |
Дивізіон І
Матчі проходили у словенських містах Целє та Марибор.
Попередній раунд
Група A (Целє) Збірна | КАЗ | АВС | ІТА | Ш | О | 1. Казахстан | | 6:1 | 6:1 | 12:2 | 4:0 | 2. Австрія | 1:6 | | 3:1 | 4:7 | 2:2 | 3. Італія | 1:6 | 1:3 | | 2:9 | 0:4 | | Група B (Марибор) Збірна | СЛО | ЛAT | ДАН | ЯПН | Ш | О | 1. Словенія | | 4:2 | 3:0 | 4:4 | 11:6 | 5:1 | 2. Латвія | 2:4 | | 4:2 | 2:2 | 8:8 | 3:3 | 3. Данія | 0:3 | 2:4 | | 6:4 | 8:11 | 2:4 | 4. Японія | 4:4 | 2:2 | 4:6 | | 10:12 | 2:4 | |
Фінальний раунд 5 - 7 місця
(Матчі проходили в Целє) Збірна | ITA | ДАН | ЯПН | Ш | О |
5. Італія | | 4:2 | 3:4 | 7:6 | 2:2 |
6. Данія | 2:4 | | (6:4) | 8:8 | 2:2 |
7. Японія | 4:3 | (4:6) | | 8:9 | 2:2 |
Плей-оф
Дивізіон ІІ
Матчі проходили у Бріансоні (Франція).
Попередній раунд
| Група B Збірна | ПОЛ | ECT | НІД | УГО | Ш | О | 1. Польща | | 9:1 | 9:1 | 7:1 | 25:3 | 6:0 | 2. Естонія | 1:9 | | 7:0 | 5:2 | 13:11 | 4:2 | 3. Нідерланди | 1:9 | 0:7 | | 3:2 | 4:18 | 2:4 | 4. Угорщина | 1:7 | 2:5 | 2:3 | | 5:15 | 0:6 | |
Фінальний раунд
Турнір 5-8 місця Збірна | НІД | УГО | ХОР | РУМ | Ш | О | 5. Нідерланди | | (3:2) | 6:3 | 3:2 | 12:7 | 6:0 | 6. Угорщина | (2:3) | | 6:2 | 5:2 | 13:7 | 4:2 | 7. Хорватія | 3:6 | 2:6 | | (7:2) | 12:14 | 2:4 | 8. Румунія | 2:3 | 2:5 | (2:7) | | 6:15 | 0:6 | | Турнір 1-4 місця Збірна | ФРА | ПОЛ | ВБР | ECT | Ш | О | 1. Франція | | 12:1 | (10:0) | 14:0 | 36:1 | 6:0 | 2. Польща | 1:12 | | 10:2 | (9:1) | 20:15 | 4:2 | 3. Велика Британія | (0:10) | 2:10 | | 8:2 | 10:24 | 2:4 | 4. Естонія | 0:14 | (1:9) | 2:8 | | 3:31 | 0:6 | |
Дивізіон ІІІ
Матчі проходили у литовських містах Каунасі та Електренай.
Попередній раунд
Група A (Електренай) Збірна | КОР | БЕЛ | ЛИТ | БОЛ | Ш | О | 1. Південна Корея | | 14:1 | 11:0 | 11:0 | 36:1 | 6:0 | 2. Бельгія | 1:14 | | 6:4 | 4:1 | 11:19 | 4:2 | 3. Литва | 0:11 | 4:6 | | 7:1 | 11:18 | 2:4 | 4. Болгарія | 0:11 | 1:4 | 1:7 | | 2:22 | 0:6 | | Група B (Каунас) Збірна | ЮГО | ІСП | ПАР | ТУР | Ш | О | 1. Югославія | | 6:3 | 20:2 | 16:0 | 42:5 | 6:0 | 2. Іспанія | 0:11 | | 3:6 | 4:4 | 20:2 | 3:3 | 3. ПАР | 2:20 | 4:4 | | 5:1 | 11:25 | 3:3 | 4. Туреччина | 0:16 | 2:20 | 1:5 | | 3:41 | 0:6 | |
Фінальний раунд
Дивізіон Азія та Океанія
Матчі проходили у Окленді (Нова Зеландія).
Збірна | АВС | КИТ | НВЗ | МОН | ТАЙ | ТАЇ | Ш | О |
1. Австралія | | 7:4 | 7:2 | 9:2 | 16:1 | 38:1 | 77:10 | 10:0 |
2. КНР | 4:7 | | 5:0 | 17:1 | 20:0 | 31:0 | 80:5 | 8:2 |
3. Нова Зеландія | 2:7 | 0:5 | | 14:1 | 16:1 | 19:0 | 51:14 | 6:4 |
4. Монголія | 2:9 | 1:17 | 1:14 | | 5:2 | 10:4 | 19:46 | 4:6 |
5. Китайський Тайбей | 1:16 | 0:20 | 1:16 | 2:5 | | 7:2 | 11:59 | 2:8 |
6. Таїланд | 1:38 | 0:31 | 0:19 | 4:10 | 2:7 | | 7:105 | 0:10 |
Примітки
- ↑ Група А результати
- ↑ Група В результати
- ↑ Втішний раунд результати
- ↑ Фінальний раунд результати
Джерела
- Сторінка на сайті ІІХФ(англ.)
- 2002 IIHF World U18 Championship Div I (англ.)
- 2002 IIHF World U18 Championship Div II (англ.)
- 2002 IIHF World U18 Championship Div III (англ.)
- 2002 IIHF Asian Oceania U18 Championship (англ.)
Чемпіонати світу з хокею із шайбою серед юніорських команд
|