Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-18) 1994 (кваліфікація)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-18) 1994 кваліфікація — відбірний етап, що пройшов у два етапи у 1993 та 1994 роках. 40 команд виявили сім збірних, які у фінальному турнірі в Іспанії розіграли звання чемпіона Європи. Збірна Іспанії як господар була вільна від відбору.
Перший раунд
Група 1
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Росія | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 3 | +9 | 7 |
Фінляндія | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | +2 | 5 |
Латвія | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 12 | −11 | 0 |
Латвія | 0–2 | Фінляндія | |
Латвія | 0–3 | Росія | |
Фінляндія | 2–2 | Росія | |
Фінляндія | 2–0 | Латвія | |
Росія | 2–0 | Фінляндія | |
Росія | 5–1 | Латвія |
Група 2
Матчі пройшли в Уельсі.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ісландія | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | +8 | 4 |
Уельс | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Естонія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | −8 | 0 |
Уельс | 1–2 | Ісландія | |
Ісландія | 7–0 | Естонія | |
Естонія | 0–1 | Уельс |
Група 3
Матчі пройшли в Північній Ірландії
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Білорусь | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 |
Литва | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Північна Ірландія | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 |
Північна Ірландія | 1–1 | Білорусь | |
Північна Ірландія | 0–0 | Литва | |
Білорусь | 1–1 | Литва |
Група 4
Матчі пройшли на Мальті.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Хорватія | 2 | 2 | 0 | 0 | 12 | 1 | +11 | 4 |
Мальта | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | −2 | 2 |
Сан-Марино | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 10 | −9 | 0 |
Мальта | 2–0 | Сан-Марино | |
Мальта | 0–4 | Хорватія | |
Сан-Марино | 1–8 | Хорватія |
Група 5
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Кіпр | 1–3 | Бельгія | 0–2 | 1–1 |
Югославія відмовилась.
Група 6
Матчі пройшли в Ізраїлі.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Україна | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | +2 | 2 |
Ізраїль | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | +1 | 2 |
Грузія | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | −3 | 2 |
Ізраїль | 2–0 | Україна | |
Ізраїль | 0–1 | Грузія | |
Україна | 5–1 | Грузія |
Група 7
Матчі пройшли в Швейцарії.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Швейцарія | 2 | 1 | 1 | 0 | 10 | 1 | +9 | 3 |
Туреччина | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 3 |
Вірменія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | −14 | 0 |
Туреччина | 5–0 | Вірменія | |
Туреччина | 1–1 | Швейцарія | |
Вірменія | 0–9 | Швейцарія |
Група 8
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Італія | 4 | 3 | 0 | 1 | 12 | 6 | +6 | 6 |
Болгарія | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | +1 | 5 |
Словенія | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 11 | −7 | 1 |
Болгарія | 0–0 | Словенія | |
Словенія | 3–6 | Італія | |
Італія | 3–2 | Болгарія | |
Словенія | 1–2 | Болгарія | |
Італія | 3–0 | Словенія | |
Болгарія | 1–0 | Італія |
Група 9
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Нідерланди | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 4 | +4 | 6 |
Данія | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | +2 | 5 |
Норвегія | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | −6 | 1 |
Норвегія | 0–2 | Данія | |
Норвегія | 1–2 | Нідерланди | |
Данія | 1–1 | Норвегія | |
Нідерланди | 4–1 | Норвегія | |
Данія | 0–1 | Нідерланди | |
Нідерланди | 1–2 | Данія |
Група 10
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Португалія | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | +2 | 6 |
Чехословаччина | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | −1 | 4 |
Польща | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 5 | −1 | 2 |
Чехословаччина | 1–0 | Польща | |
Польща | 3–1 | Чехословаччина | |
Польща | 0–1 | Португалія | |
Чехословаччина | 0–0 | Португалія | |
Португалія | 2–1 | Польща | |
Португалія | 2–2 | Чехословаччина |
Група 11
Матчі пройшли у Швеції.
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Швеція | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | +3 | 4 |
Ірландія | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | −1 | 1 |
Шотландія | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | −2 | 1 |
Ірландія | 1–2 | Швеція | |
Ірландія | 2–2 | Шотландія | |
Швеція | 4–2 | Шотландія |
Група 12
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Франція | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | +3 | 6 |
Румунія | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | −1 | 3 |
Англія | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 7 | −2 | 3 |
Англія | 1–1 | Румунія | |
Румунія | 0–1 | Франція | |
Румунія | 1–1 | Англія | |
Франція | 2–0 | Англія | |
Франція | 1–1 | Румунія | |
Англія | 3–3 | Франція |
Група 13
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Угорщина | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 2 | +10 | 7 |
Австрія | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | −1 | 3 |
Люксембург | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 12 | −9 | 2 |
Люксембург | 0–4 | Угорщина | |
Австрія | 0–2 | Угорщина | |
Угорщина | 2–2 | Австрія | |
Угорщина | 4–0 | Люксембург | |
Австрія | 3–0 | Люксембург | |
Люксембург | 3–1 | Австрія |
Група 14
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Німеччина | 6–4 | Греція | 4–2 | 2–2 |
Другий раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
---|---|---|---|---|
Ісландія | 1–10 | Португалія | 0–7 | 1–3 |
Росія | 3–0 | Італія | 2–0 | 1–0 |
Угорщина | 1–2 | Білорусь | 1–2 | 0–0 |
Швеція | 2–1 | Швейцарія | 0–0 | 2–1 |
Німеччина | 0–0 | Бельгія | 0–0 | 0–0 (п: 4–2) |
Україна | 2–2(г) | Нідерланди | 2–2 | 0–0 |
Хорватія | 0–3 | Франція | 0–0 | 0–3 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-18) 1994
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 4 листопада 2020 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
U-18, 1948–2001 | |
Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|---|
Кваліфікація |
|
U-19, 2002–до сьогодні | |
Турніри |
|
---|---|
Кваліфікація |
|