Чемпіонат світу з трекових велоперегонів 2015 — командна гонка переслідування (чоловіки)
Командна гонка переслідування (чоловіки) на Чемпіонаті світу з трекових велоперегонів 2015 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Велодром Сен-Кантен-Ан-Івлін (Сен-Кантен-Ан-Івлін) | |||||||||
Дати | 18–19 лютого 2015 | |||||||||
Учасників | 64 з 16 країн | |||||||||
Переможний час | 3:54.088 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2014 | 2016 → | |||||||||
Змагання в командній гонці переслідування серед чоловіків на Чемпіонаті світу з трекових велоперегонів 2015 відбулись 18–19 лютого 2015.[1][2]
Результати
Кваліфікація
Кваліфікація розпочалась о 16:25.[3]
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Пітер Буллінг Ділан Кеннетт Алекс Фрейм Марк Раян | Нова Зеландія | 3:56.421 | Q |
2 | Едвард Кленсі Стівен Берк Овейн Дал Енді Теннант | Велика Британія | 3:57.716 | Q |
3 | Тео Рейнхардт Хеннінг Боммель Керстен Тіле Доменік Вайнштайн | Німеччина | 3:58.823 | Q |
4 | Олів'є Бер Штефан Кюнг Франк Паше Тері Шир | Швейцарія | 3:58.887 | Q |
5 | Джек Бобрідж Александр Едмондсон Мітчелл Мюлерн Майлс Скотсон | Австралія | 3:58.900 | q |
6 | Тім Вельдт Вім Струтінга Діон Бойкебом Рой Ефтінг | Нідерланди | 3:59.520 | q |
7 | Артур Єршов Олександр Євтушенко Іван Ковальов Олександр Сєров | Росія | 3:59.817 | q |
8 | Бріан Кокар Жульєн Дюваль Дам'єн Годен Жюльєн Моріс | Франція | 4:00.783 | q |
9 | Яспер Де Бюст Морено Де Паув Домінік Корну Жонатан Дюфран | Бельгія | 4:02.383 | |
10 | Унай Елорріага Елой Теруель Альберт Торрес Ілларт Зуазубіскар | Іспанія | 4:02.488 | |
11 | Каспер ван Польсах Даніель Гартвіг Андерс Гольм Расмус Квааде | Данія | 4:03.520 | |
12 | Фернандо Гавірія Едвін Авіла Хуан Аранго Веймар Ролдан | Колумбія | 4:03.908 | |
13 | Мауро Агосціні Мелані Коста Едуардо Сепульведа Себастьян Трілліні | Аргентина | 4:04.714 | |
14 | Роман Цишков Роман Романов Евген Ахраменко Гордій Тищенко | Білорусь | 4:05.953 | |
15 | Лю Хао Лю Вей Цінь Чженьлу Шень Пінань | Китай | 4:06.129 | |
16 | Сімоне Консонні Елія Вівіані Ліам Бертаццо Марко Коледан | Італія | 4:07.165 |
Перший раунд
Заїзди першого раунду розпочались о 16:45.[4]
Місце | Ім'я | Країна | Час |
---|---|---|---|
1 проти 4 | |||
1 | Пітер Буллінг Ділан Кеннетт Алекс Фрейм Марк Раян | Нова Зеландія | 3:56.132 |
2 | Олів'є Бер Штефан Кюнг Франк Паше Тері Шир | Швейцарія | 3:57.456 |
2 проти 3 | |||
1 | Едвард Кленсі Стівен Берк Овейн Дал Енді Теннант | Велика Британія | 3:55.207 |
2 | Тео Рейнхардт Хеннінг Боммеl Керстен Тіле Доменік Вайнштайн | Німеччина | 3:57.116 |
5 проти 8 | |||
1 | Джек Бобрідж Александр Едмондсон Мітчелл Мюлерн Майлс Скотсон | Австралія | 3:55.314 |
2 | Бріан Кокар Жульєн Дюваль Дам'єн Годен Жюльєн Моріс | Франція | 3:58.616 |
6 проти 7 | |||
1 | Артур Єршов Олександр Євтушенко Іван Ковальов Олександр Сєров | Росія | 3:57.181 |
2 | Тім Вельдт Вім Струтінга Діон Бойкебом Рой Ефтінг | Нідерланди | 3:58.230 |
Фінали
Фінали розпочались о 21:45.[5]
Місце | Ім'я | Країна | Час |
---|---|---|---|
Заїзд за золоту медаль | |||
01 ! | Пітер Буллінг Ділан Кеннетт Алекс Фрейм Реган Гоф | Нова Зеландія | 3:54.088 |
02 ! | Едвард Кленсі Стівен Берк Овейн Дал Енді Теннант | Велика Британія | 3:54.687 |
Заїзд за бронзову медаль | |||
3 ! | Джек Бобрідж Александр Едмондсон Мітчелл Мюлерн Майлс Скотсон | Австралія | |
4 | Тео Рейнхардт Хеннінг Боммеl Керстен Тіле Доменік Вайнштайн | Німеччина | OVL |
Заїзд за п'яте місце | |||
5 | Артур Єршов Олександр Євтушенко Іван Ковальов Олександр Сєров | Росія | 3:56.870 |
6 | Олів'є Бер Штефан Кюнг Франк Паше Тері Шир | Швейцарія | 3:58.158 |
Заїзд за сьоме місце | |||
7 | Бріан Кокар Жульєн Дюваль Дам'єн Годен Жюльєн Моріс | Франція | 3:59.938 |
8 | Тім Вельдт Вім Струтінга Діон Бойкебом Рой Ефтінг | Нідерланди | 4:01.320 |
Примітки
|
|