Список медалістів зимових Олімпійських ігор 2018
XXIII зимові Олімпійські ігри | ||||
---|---|---|---|---|
XXIII зимові Олімпійські ігри | ||||
Місто | Пхьончхан, Південна Корея | |||
Церемонія відкриття | 9 лютого 2018 | |||
Церемонія закриття | 25 лютого 2018 | |||
Вебсторінка | ||||
← 2014 2022 → | ||||
Зимові Олімпійські ігри 2018 — двадцять треті зимові Олімпійські ігри, які відбувались з 9 по 25 лютого 2018 року у місті Пхьончхан (Південна Корея).[1] У змаганнях взяли участь понад 2500 спортсменів з 92 країн, які розіграли 102 комплекти медалей у 15 дисциплінах 7 видів спорту.[2][1]
Біатлон
Докладніше: Біатлон на зимових Олімпійських іграх 2018
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Спринт, 10 км | Арнд Пайффер Німеччина | Міхал Крчмарж Чехія | Домінік Віндіш Італія |
Гонка переслідування, 12,5 км | Мартен Фуркад Франція | Себастьян Самуельссон Швеція | Бенедикт Долль Німеччина |
Індивідуальна гонка, 20 км | Йоганнес Бо Норвегія | Яков Фак Словенія | Домінік Ландертінгер Австрія |
Мас-старт, 15 км | Мартен Фуркад Франція | Зімон Шемпп Німеччина | Еміль-Гегле Свендсен Норвегія |
Естафета, 4×7,5 км | Швеція Пеппе Фемлінг Єспер Нелін Себастьян Самуельссон Фредрик Ліндстрем | Норвегія Ларс-Гельге Біркеланн Тар'єй Бо Йоганнес Бо Еміль Гегле Свендсен | Німеччина Ерік Лессер Бенедикт Долль Арнд Пайффер Зімон Шемпп |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Спринт, 7,5 км | Лаура Дальмаєр Німеччина | Марте Ольсбу Норвегія | Вероніка Віткова Чехія |
Гонка переслідування, 10 км | Лаура Дальмаєр Німеччина | Анастасія Кузьміна Словаччина | Анаїс Бескон Франція |
Індивідуальна гонка, 15 км | Ганна Еберг Швеція | Анастасія Кузьміна Словаччина | Лаура Дальмаєр Німеччина |
Мас-старт, 12,5 км | Анастасія Кузьміна Словаччина | Дарія Домрачева Білорусь | Тіріль Екгофф Норвегія |
Естафета, 4 × 6 км | Білорусь Надія Скардіно Ірина Кривко Дінара Алімбекова Дарія Домрачева | Швеція Лінн Перссон Мона Брорссон Анна Магнуссон Ганна Еберг | Франція Анаїс Шевальє Марі Дорен-Абер Жустін Бреза Анаїс Бескон |
- Змішана естафета
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Змішана естафета, 2×6 + 2×7,5 км | Франція Марі Дорен-Абер Анаїс Бескон Сімон Детьє Мартен Фуркад | Норвегія Марте Олсбю Тіріль Екгофф Йоганнес Бо Еміль-Гегле Свендсен | Італія Ліза Віттоцці Доротея Вірер Лукас Гофер Домінік Віндіш |
Бобслей
Докладніше: Бобслей на зимових Олімпійських іграх 2018
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Двійки | Канада Джастін Кріппс Алекс Копач | — | Латвія Оскар Мелбардіс Яніс Стренга |
Четвірки | Німеччина Франческо Фрідріх Канді Бауер Мартін Гроткопп Торстен Маргіс | Південна Корея Он Юн Чжон Со Ен У Чон Джон Лін Кім Дон Хьон Німеччина Ніко Вальтер Кевін Куске Александер Редігер Ерік Франке | — |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Двійки | Німеччина Маріяма Яманка Ліза Буквіц | США Елана Меєрс Лорен Гіббс | Канада Кейлі Гамфріс Філісія Джордж |
Гірськолижний спорт
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Швидкісний спуск | Аксель Лунд Свіндаль Норвегія | К'єтіль Янсруд Норвегія | Беат Фойц Швейцарія |
Комбінація | Марсель Гіршер Австрія | Алексі Пентюро Франція | Віктор Мюффа-Жанде Франція |
Супергігант | Маттіас Маєр Австрія | Беат Фойц Швейцарія | К'єтіль Янсруд Норвегія |
Гігантський слалом | Марсель Гіршер Австрія | Генрік Крістофферсен Норвегія | Алексі Пентюро Франція |
Слалом | Андре Мюрер Швеція | Рамон Ценгойзерн Швейцарія | Міхаель Матт Австрія |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Швидкісний спуск | Софія Годжа Італія | Рагнгільд Мовінкель Норвегія | Ліндсі Вонн США |
Комбінація | Мішель Гізін Швейцарія | Мікейла Шиффрін США | Венді Гольденер Швейцарія |
Супергігант | Естер Ледецька Чехія | Анна Файт Австрія | Тіна Вайратер Ліхтенштейн |
Гігантський слалом | Мікейла Шиффрін США | Рагнгільд Мовінкель Норвегія | Федеріка Бріньоне Італія |
Слалом | Фріда Гансдоттер Швеція | Венді Гольденер Швейцарія | Катаріна Галльгубер Австрія |
- Командні змагання
Керлінг
Докладніше: Керлінг на зимових Олімпійських іграх 2018
Ковзанярський спорт
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
500 метрів | Говар Лорентсен Норвегія | Чха Мін Гю Південна Корея | Гао Тін'юй Китай |
1000 м | К'єлд Нойс Нідерланди | Говар Лорентсен Норвегія | Кім Тхе Юн Південна Корея |
1500 метрів | К'єлд Нойс Нідерланди | Патрік Руст Нідерланди | Кім Мін Сок Південна Корея |
5000 метрів | Свен Крамер Нідерланди | Тед-Ян Блумен Канада | Сверре Лунде Педерсен Норвегія |
10000 метрів | Тед-Ян Блумен Канада | Йорріт Бергсма Нідерланди | Нікола Тумолеро Італія |
Мас-старт | Лі Син Хун Південна Корея | Барт Свінгс Бельгія | Кун Вервей Нідерланди |
Командна гонка | Норвегія Сімен Нільсен Сверре Лунде Педерсен Говард Бокко Сіндре Генріксен | Південна Корея Лі Син Хун Чон Дже Вон Кім Мін Сок | Нідерланди Кун Вервей Свен Крамер Ян Блокгюйсен Патрік Руст |
- Жінки
Лижне двоборство
Лижні перегони
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
15 км — вільний стиль | Даріо Колонья Швейцарія | Сімен Гегстад Крюгер Норвегія | Денис Спіцов Олімпійські атлети з Росії |
30 км скіатлон | Сімен Гегстад Крюгер Норвегія | Мартін Йонсруд Сунбю Норвегія | Ганс Крістер Голунн Норвегія |
50 км мас-старт — класичний стиль | Ійво Нісканен Фінляндія | Олександр Большунов Олімпійські атлети з Росії | Андрій Ларьков Олімпійські атлети з Росії |
4×10 км естафета | Норвегія Дідрік Тенсет Мартін Йонсруд Сунбю Сімен Гегстад Крюгер Йоганнес Гесфлот Клебо | Спортсмени-олімпійці з Росії Андрій Ларьков Олександр Большунов Олексій Червоткін Денис Спіцов | Франція Жан-Марк Гаяр Моріс Маніфіка Клеман Парісс Адріан Бакшайдер |
Спринт — класичний стиль | Йоганнес Гесфлот Клебо Норвегія | Федеріко Пеллегріно Італія | Олександр Большунов Олімпійські атлети з Росії |
Командний спринт — вільний стиль | Норвегія Мартін Йонсруд Сунбю Йоганнес Гесфлот Клебо | Спортсмени-олімпійці з Росії Денис Спіцов Олександр Большунов | Франція Моріс Маніфіка Рішар Жув |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
10 км — вільний стиль | Рагніль Хага Норвегія | Шарлотта Калла Швеція | Маріт Бйорген Норвегія |
15 км скіатлон | Шарлотта Калла Швеція | Маріт Бйорген Норвегія | Кріста Пярмякоскі Фінляндія |
30 км мас-старт — класичний стиль | Маріт Бйорген (NOR) | Кріста Пярмякоскі (FIN) | Стіна Нільссон (SWE) |
4×5 км естафета | Норвегія Інгвільд Естберг Астрід Якобсен Рагніль Хага Маріт Бйорген | Швеція Анна Хог Шарлотта Калла Ебба Андерссон Стіна Нільссон | Спортсмени-олімпійці з Росії Наталія Непряєва Юлія Бєлорукова Анастасія Сєдова Ганна Нечаєвська |
Спринт — класичний стиль | Стіна Нільссон Швеція | Майкен Касперсен Фалла Норвегія | Юлія Бєлорукова Олімпійські атлети з Росії |
Командний спринт — вільний стиль | США Кіккан Рендолл Джессіка Діггінс | Швеція Шарлотта Калла Стіна Нільссон | Норвегія Маріт Бйорген Майкен Касперсен Фалла |
Санний спорт
Докладніше: Санний спорт на зимових Олімпійських іграх 2018
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Чоловіки (одинаки) | Давид Гляйршер Австрія | Крістофер Маздзер США | Йоганнес Людвіг Німеччина |
Чоловіки (двійки) | Німеччина Тобіас Вендль Тобіас Арльт | Австрія Петер Пенц Георг Фішлер | Німеччина Тоні Еггерт Саша Бенеккен |
Жінки | Наталі Гайзенбергер Німеччина | Даяна Айтбергер Німеччина | Алекс Гоф Канада |
Естафета | Німеччина Наталі Гайзенбергер Йоганнес Людвіг Тобіас Вендль / Тобіас Арльт | Канада Алекс Гоф Самуель Едні Трістан Вокер / Джастін Сніт | Австрія Маделайн Егле Давид Гляйршер Петер Пенц / Георг Фішлер |
Скелетон
Докладніше: Скелетон на зимових Олімпійських іграх 2018
Сноуборд
Докладніше: Сноубординг на зимових Олімпійських іграх 2018
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Слоупстайл | Редмонд Джерард США | Максанс Парро Канада | Марк Макморріс Канада |
Хафпайп | Шон Вайт США | Аюму Хірано Японія | Скотті Джеймс Австралія |
Сноубордкрос | П'єр Волтьє Франція | Джаррід Г'юз Австралія | Рехіно Ернандес Іспанія |
Паралельний гігантський слалом | Невін Галмаріні Швейцарія | Лі Сан Хо Південна Корея | Жан Кошир Словенія |
Біг-ейр | Себастьян Тутан Канада | Кайл Мек США | Біллі Морган Велика Британія |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Слоупстайл | Джеймі Андерсон США | Лорі Блуен Канада | Енні Рукаярві Фінляндія |
Хафпайп | Хлоя Кім США | Лю Цзяюй Китай | Аріель Голд США |
сноубордкрос | Мікела Мойолі Італія | Жулія Перейра Франція | Ева Самкова Чехія |
Паралельний гігантський слалом | Естер Ледецька Чехія | Селіна Йорг Німеччина | Рамона Гофмайстер Німеччина |
Біг-ейр | Анна Гассер Австрія | Джеймі Луїз Андерсон США | Зої Садовскі-Сіннотт Нова Зеландія |
Стрибки з трампліна
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Трамплін К-98 | Андреас Веллінгер Німеччина | Йоганн Андре Форфанг Норвегія | Роберт Юганссон Норвегія |
Трамплін К-125 | Каміль Стох Польща | Андреас Веллінгер Німеччина | Роберт Юганссон Норвегія |
Трамплін К-125, команди | Норвегія Даніель-Андре Танде Андреас Стьєрнен Йоганн Андре Форфанг Роберт Юганссон | Німеччина Карл Гайгер Штефан Лайє Ріхард Фрайтаг Андреас Веллінгер | Польща Мацей Кот Стефан Гуля Давид Кубацький Каміль Стох |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Трамплін К-98 | Марен Лундбю Норвегія | Катаріна Альтгаус Німеччина | Сара Таканасі Японія |
Фігурне катання
Фристайл
Докладніше: Фристайл на зимових Олімпійських іграх 2018
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Могул | Мікаель Кінгсбері Канада | Метт Грем Австралія | Даїті Хара Японія |
Акробатика | Олександр Абраменко Україна | Цзя Цзун'ян Китай | Ілля Буров Росія |
Скікрос | Брейді Леман Канада | Марк Бішофбергер Швейцарія | Сергій Ридзик Олімпійські атлети з Росії |
Слоупстайл | Ейстейн Бротен Норвегія | Нік Геппер США | Алекс Больє-Маршан Канада |
Хафпайп | Девід Вайс США | Алекс Феррейра США | Ніко Портеус Нова Зеландія |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Могул | Перрін Лаффон Франція | Жустін Дюфур-Лапуант Канада | Юлія Галишева Казахстан |
Акробатика | Ганна Гуськова Білорусь | Чжан Сінь Китай | Кун Фанью Китай |
Скі-крос | Келсі Серва Канада | Бріттані Фелан Канада | Фанні Сміт Швейцарія |
Слоупстайл | Сара Геффлін Швейцарія | Матільд Гремо Швейцарія | Ізабель Аткін Велика Британія |
Хафпайп | Кессі Шарп Канада | Марі Мартіно Франція | Бріта Сігурні США |
Хокей
Докладніше: Хокей на зимових Олімпійських іграх 2018
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
Чоловіки | Спортсмени-олімпійці з Росії Сергій Андронов Олександр Барабанов В'ячеслав Войнов Владислав Гавриков Михайло Григоренко Микита Гусєв Павло Дацюк Артем Зуб Андрій Зубарєв Ілля Каблуков Сергій Калінін Кирило Капризов Богдан Киселевич Ілля Ковальчук Василь Кошечкін Олексій Марченко Сергій Мозякін Микита Нестеров Микола Прохоркін Ілля Сорокін Іван Телегін Дінар Хафізуллін Ігор Шестьоркін Вадим Шипачов Сергій Широков | Німеччина Конрад Абельтсхаузер Марцель Небельс Денні аус ден Біркен Давид Вольф Франк Гердлер Філіп Гогулла Марцель Гоч Леон Драйзайтль Денніс Зайденберг Яннік Зайденберг Домінік Кахун Маркус Кінк Франк Мауер Брукс Мацек Моріц Мюллер Тімо Пільмаєр Маттіас Плахта Патрік Раймер Тобіас Рідер Деніс Ройль Герріт Фаузер Патрік Гагер Фредерік Тіффельс Фелікс Шюц Язін Еліц Крістіан Ергофф | Канада Карл Столлері Кріс Лі Чарльз Геновей Жільбер Брюлє Войтек Вольскі Дерек Рой Кріс Келлі Роб Клінкгаммер Брендон Козун Квінтон Гауден Рене Бурк Марк-Андре Граньяні Ендрю Еббетт Мейсон Реймонд Ерік О'Делл Стефан Елліот Коді Голубеф Бен Скрівенс Кевін Пулен Джастін Пітерс Мет Робінсон Максим Лап'єр Максим Норо Лінден Вей Крістіан Томас |
Жінки | США Лі Стеклін Кейла Барнс Меган Келлер Калі Фленаган Монік Ламуре-Морандо Емелі Пфальцер Меган Дагган Гейлі Скаруп Келлі Паннек Браяном Декер Джослін Ламуре-Девідсон Жізель Марвін Ганна Брандт Гіларі Найт Кейсі Белламі Сідні Морен Дені Кеміранесі Кендалл Койн Аманда Кессель Ніколь Генслі Алекс Рігсбі Медді Руні Аманда Пелка | Канада Шеннон Сабадош Меган Агоста Жоселін Ларок Бриджетт Лакетт Лоріан Ружо Ребекка Джонстон Лора Стейсі Лаура Фортіно Дженніфер Вейкфілд Джилліан Солньєр Меган Міккелсон Ріната Фест Мелоді Дауст Бейлі Брам Бріанн Дженнер Сара Нерс Гейлі Ірвін Наталі Спунер Емілі Кларк Марі-Філіп Пулен Женев'єв Лакасс Анн-Рене Деб'єн Блейр Тернбулл | Фінляндія Санні Хакала Єнні Гійрікоскі Венла Гові Міра Ялосуо Мішель Карвін Роса Ліндстедт Петра Ніємінен Танья Нісканен Емма Нуутінен Іса Рахунен Меєрі Ряйсянен Анніна Раяхухта Ноора Рятю Сайлен Саарі Сара Сяккінен Ронья Саволайнен Евелійна Суонпяа Сусанна Тапані Ноора Тулус Міннамарі Туомінен Рійкка Вяліля Лінда Вялімякі Елла Війтасуо |
Шорт-трек
Докладніше: Шорт-трек на зимових Олімпійських іграх 2018
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
500 метрів | У Дацзінь Китай | Хван Де Хон Південна Корея | Лім Хе Джун Південна Корея |
1000 м | Самюель Жирар Канада | Джон-Генрі Крюгер США | Со І Ра Південна Корея |
1500 метрів | Лім Хе Джун Південна Корея | Шинкі Кнегт Нідерланди | Семен Єлістратов Олімпійські атлети з Росії |
Естафета | Угорщина Шаоан Лю Шандор Шаолінь Лю Віктор Кнох Чаба Бур'ян | Китай У Дацзінь Хань Тяньюй Сюй Хунчжи Чень Децюань Жень Цзивей | Канада Самюель Жирар Шарль Амлен Шарль Курнуає Паскаль Діон |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
500 метрів | Аріанна Фонтана Італія | Яра ван Керкгоф Нідерланди | Кім Бутен Канада |
1000 м | Сюзанне Схюлтінг Нідерланди | Кім Бутен Канада | Аріанна Фонтана Італія |
1500 метрів | Чхве Мін Джон Південна Корея | Лі Цзіньюй Китай | Кім Бутен Канада |
Естафета | Південна Корея Шим Сук Хі Чхве Мін Джон Кім Є Джін Кім А Ран Лі Ю Бін | Італія Аріанна Фонтана Лучія Перетті Чечилія Маффеї Мартіна Вальчепіна | Нідерланди Сюзанне Схюлтінг Йорін тер Морс Яра ван Керкгоф Лара ван Рейвен |
Див. також
Примітки
|