Фехтування на літніх Олімпійських іграх 2008 — індивідуальна шабля (чоловіки)
Фехтування — індивідуальна шабля (чоловіки) на XXIX Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | China National Convention Center | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 12 серпня 2008 | |||||||||
Учасників | 40 з 21 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2004 | 2012 → |
Фехтування на літніх Олімпійських іграх 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Індивідуальна шпага | чоловіки | жінки | ||
Командна шпага | чоловіки | |||
Індивідуальна рапіра | чоловіки | жінки | ||
Командна рапіра | жінки | |||
Індивідуальна шабля | чоловіки | жінки | ||
Командна шабля | чоловіки | жінки |
Змагання з фехтування на шаблях в індивідуальній першості серед чоловіків на літніх Олімпійських іграх 2008 пройшли 12 серпня. Участь взяли 40 спортсменів з 21 країни.
Змагання
Фінальний раунд
Півфінали | Фінал | ||||||
Чжун Мань (CHN) | 15 | ||||||
Жульєн Пійє (FRA) | 12 | ||||||
Чжун Мань (CHN) | 15 | ||||||
Ніколя Лопес (FRA) | 9 | ||||||
3-е місце | |||||||
Ніколя Лопес (FRA) | 15 | Жульєн Пійє (FRA) | 11 | ||||
Міхай Коваліу (ROU) | 13 | Міхай Коваліу (ROU) | 15 |
Верхня половина
Секція 1
Перший раунд | Другий раунд | 1/8 фіналу | 1/4 фіналу | |||||||||||||||
1 | Луїджі Тарантіно (ITA) | 15 | ||||||||||||||||
33 | Ренцо Агреста (BRA) | 15 | 33 | Ренцо Агреста (BRA) | 8 | |||||||||||||
32 | Махмуд Самір (EGY) | 10 | 1 | Луїджі Тарантіно (ITA) | 15 | |||||||||||||
16 | Боріс Сансон (FRA) | 7 | ||||||||||||||||
17 | Тім Моргауз (USA) | 12 | ||||||||||||||||
16 | Боріс Сансон (FRA) | 15 | ||||||||||||||||
1 | Луїджі Тарантіно (ITA) | 13 | ||||||||||||||||
9 | Чжун Мань (CHN) | 15 | ||||||||||||||||
9 | Чжун Мань (CHN) | 15 | ||||||||||||||||
24 | Вірадех Котні (THA) | 7 | ||||||||||||||||
9 | Чжун Мань (CHN) | 15 | ||||||||||||||||
25 | Микола Ковальов (RUS) | 15 | 8 | Джеймі Марті (ESP) | 14 | |||||||||||||
40 | Алекс Оконнелл (GBR) | 14 | 25 | Микола Ковальов (RUS) | 12 | |||||||||||||
8 | Джеймі Марті (ESP) | 15 | ||||||||||||||||
Секція 2
Перший раунд | Другий раунд | 1/8 фіналу | 1/4 фіналу | |||||||||||||||
5 | Кіт Смарт (USA) | 15 | ||||||||||||||||
37 | Абдулай Тіам (SEN) | 10 | 28 | Джейсон Роджерс (USA) | 3 | |||||||||||||
28 | Джейсон Роджерс (USA) | 15 | 5 | Кіт Смарт (USA) | 15 | |||||||||||||
21 | Арон Сіладьї (HUN) | 10 | ||||||||||||||||
21 | Арон Сіладьї (HUN) | 15 | ||||||||||||||||
12 | Тамаш Дечі (HUN) | 9 | ||||||||||||||||
5 | Кіт Смарт (USA) | 13 | ||||||||||||||||
20 | Жульєн Пійє (FRA) | 15 | ||||||||||||||||
13 | Ван Цзінчжи (CHN) | 14 | ||||||||||||||||
20 | Жульєн Пійє (FRA) | 15 | ||||||||||||||||
20 | Жульєн Пійє (FRA) | 15 | ||||||||||||||||
29 | Мамаду Кейта (SEN) | 15 | 4 | Рареш Думітреску (ROU) | 13 | |||||||||||||
36 | Сатоші Огава (JPN) | 14 | 29 | Мамаду Кейта (SEN) | 7 | |||||||||||||
4 | Рареш Думітреску (ROU) | 15 | ||||||||||||||||
Нижня половина
Секція 3
Перший раунд | Другий раунд | 1/8 фіналу | 1/4 фіналу | |||||||||||||||
3 | Альдо Монтано (ITA) | 15 | ||||||||||||||||
35 | Гамаль Фаті (EGY) | 8 | 30 | Філіпп Бедрі (CAN) | 4 | |||||||||||||
30 | Філіпп Бедрі (CAN) | 15 | 3 | Альдо Монтано (ITA) | 14 | |||||||||||||
15 | Хорхе Піна (ESP) | 15 | ||||||||||||||||
19 | Дієго Окк'юцці (ITA) | 9 | ||||||||||||||||
14 | Хорхе Піна (ESP) | 15 | ||||||||||||||||
15 | Хорхе Піна (ESP) | 10 | ||||||||||||||||
27 | Ніколя Лопес (FRA) | 15 | ||||||||||||||||
11 | О Ин Сок (KOR) | 15 | ||||||||||||||||
22 | Дмитро Лапкес (BLR) | 8 | ||||||||||||||||
11 | О Ин Сок (KOR) | 11 | ||||||||||||||||
27 | Ніколя Лопес (FRA) | 15 | 27 | Ніколя Лопес (FRA) | 15 | |||||||||||||
38 | Жульєн Уедраго (BUR) | 6 | 27 | Ніколя Лопес (FRA) | 15 | |||||||||||||
6 | Станіслав Поздняков (RUS) | 8 | ||||||||||||||||
Секція 4
Перший раунд | Другий раунд | 1/8 фіналу | 1/4 фіналу | |||||||||||||||
7 | Міхай Коваліу (ROU) | 15 | ||||||||||||||||
39 | Шаді Талаат (EGY) | 7 | 26 | Валерій Прийомка (BLR) | 9 | |||||||||||||
26 | Валерій Прийомка (BLR) | 15 | 7 | Міхай Коваліу (ROU) | 15 | |||||||||||||
23 | Жу Ханьмінь (CHN) | 12 | ||||||||||||||||
23 | Жу Ханьмінь (CHN) | 15 | ||||||||||||||||
10 | Жолт Немчик (HUN) | 13 | ||||||||||||||||
7 | Міхай Коваліу (ROU) | 15 | ||||||||||||||||
18 | Олександр Буйкевич (BLR) | 13 | ||||||||||||||||
15 | Олексій Якименко (RUS) | 9 | ||||||||||||||||
18 | Олександр Буйкевич (BLR) | 15 | ||||||||||||||||
18 | Олександр Буйкевич (BLR) | 15 | ||||||||||||||||
31 | Карлос Браво (VEN) | 10 | 2 | Ніколас Лімбах (GER) | 14 | |||||||||||||
34 | Марцін Конюш (POL) | 15 | 34 | Марцін Конюш (POL) | 7 | |||||||||||||
2 | Ніколас Лімбах (GER) | 15 | ||||||||||||||||
Фінальне положення
Rank | Athlete | Nation |
---|---|---|
01 ! | Чжун Мань | Китай |
02 ! | Ніколя Лопес | Франція |
3 ! | Міхай Коваліу | Румунія |
04 !4 | Жульєн Пійє | Франція |
05 !5 | Луїджі Тарантіно | Італія |
06 !6 | Кіт Смарт | США |
07 !7 | Хорхе Піна | Іспанія |
08 !8 | Олександр Буйкевич | Білорусь |
09 !9 | Ніколас Лімбах | Німеччина |
10 | Альдо Монтано | Італія |
11 | Рареш Думітреску | Румунія |
12 | Джеймі Марті | Іспанія |
13 | О Ин Сок | Південна Корея |
14 | Боріс Сансон | Франція |
15 | Арон Сіладьї | Угорщина |
16 | Жу Ханьмінь | Китай |
17 | Станіслав Поздняков | Росія |
18 | Жолт Немчик | Угорщина |
19 | Тамаш Дечі | Угорщина |
20 | Ван Цзінчжи | Китай |
21 | Олексій Якименко | Росія |
22 | Тім Моргауз | США |
23 | Дієго Окк'юцці | Італія |
24 | Дмитро Лапкес | Білорусь |
25 | Вірадех Котні | Таїланд |
26 | Микола Ковальов | Росія |
27 | Валерій Прийомка | Білорусь |
28 | Джейсон Роджерс | США |
29 | Мамаду Кейта | Сенегал |
30 | Філіпп Бедрі | Канада |
31 | Марцін Конюш | Польща |
32 | Ренцо Агреста | Бразилія |
33 | Карлос Браво | Венесуела |
34 | Махмуд Самір | Єгипет |
35 | Гамаль Фаті | Єгипет |
36 | Сатоші Огава | Японія |
37 | Абдулай Тіам | Сенегал |
38 | Жульєн Уедраго | Буркіна-Фасо |
39 | Алекс Оконнелл | Велика Британія |
40 | Шаді Талаат | Єгипет |
Посилання
- Регламент змагань
- п
- о
- р
- 1896: Іоаніс Георгіадіс (GRE)
- 1900: Жорж де ла Фалез (FRA)
- 1904: Мануель Діас (CUB)
- 1908: Єне Фухс (HUN)
- 1912: Єне Фухс (HUN)
- 1920: Недо Наді (ITA)
- 1924: Шандор Пошта (HUN)
- 1928: Еден Терстянскі (HUN)
- 1932: Дьєрдь Піллер (HUN)
- 1936: Ендре Кабош (HUN)
- 1948: Аладар Геревич (HUN)
- 1952: Пал Ковач (HUN)
- 1956: Рудольф Карпаті (HUN)
- 1960: Рудольф Карпаті (HUN)
- 1964: Тібор Пежа (HUN)
- 1968: Єжи Павловський (POL)
- 1972: Віктор Сидяк (URS)
- 1976: Віктор Кровопусков (URS)
- 1980: Віктор Кровопусков (URS)
- 1984: Жан-Франсуа Ламур (FRA)
- 1988: Жан-Франсуа Ламур (FRA)
- 1992: Бенце Сабо (HUN)
- 1996: Станіслав Поздняков (RUS)
- 2000: Міхай Коваліу (ROU)
- 2004: Альдо Монтано (ITA)
- 2008: Чжун Мань (CHN)
- 2012: Арон Сіладьї (HUN)
- 2016: Арон Сіладьї (HUN)
- 2020: Арон Сіладьї (HUN)
- 2024: О Сан Ук (KOR)