Плавання на літніх Олімпійських іграх 2020 — змішана естафета 4x100 метрів комплексом
змішана естафета 4x100 метрів комплексом на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Піктограма плавання | ||||||||||
Місце проведення | Олімпійський центр з водних видів спорту | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 29 липня 2021 (попередні запливи) 31 липня 2021 (фінал) | |||||||||
Учасників | 16 збірних з 16 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
2024 → |
Плавання на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Вільний стиль | ||||
50 м | чоловіки | жінки | ||
100 м | чоловіки | жінки | ||
200 м | чоловіки | жінки | ||
400 м | чоловіки | жінки | ||
800 м | чоловіки | жінки | ||
1500 м | чоловіки | жінки | ||
На спині | ||||
100 м | чоловіки | жінки | ||
200 м | чоловіки | жінки | ||
Брас | ||||
100 м | чоловіки | жінки | ||
200 м | чоловіки | жінки | ||
Батерфляй | ||||
100 м | чоловіки | жінки | ||
200 м | чоловіки | жінки | ||
Комплексне плавання | ||||
200 м | чоловіки | жінки | ||
400 м | чоловіки | жінки | ||
Естафета вільним стилем | ||||
4×100 м | чоловіки | жінки | ||
4×200 м | чоловіки | жінки | ||
Естафета комплексом | ||||
4×100 м | чоловіки | жінки | ||
змішана | ||||
Марафон | ||||
10 км | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання з плавання в змішаній естафеті 4x100 метрів комплексом на літніх Олімпійських іграх 2020 відбулися 2021 року в Олімпійському центрі водних видів спорту[1]. Це була перша поява цієї дисципліни на Олімпійських іграх.
Рекорди
Перед цими змаганнями чинні світовий і олімпійський рекорди були такими:
Світовий рекорд | КНР (CHN) Сюй Цзяюй (52.45) Ян Цзібей (57.96) Чжан Юйфей (55.32) Ян Цзюньсюань (52.68) | 3:38.41 | Циндао, Китайська Народна Республіка | 01 жовтня 2020 | [2] |
Олімпійський рекорд | Відбудеться вперше | — | — | — | — |
Кваліфікація
На Олімпійські ігри квадіфікувалися збірні, що посіли перші 12 місць у цій дисципліні на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2019. Додатково кваліфікувалися 4 збірні, що показали найкращі результати на затверджених кваліфікаціїних змаганнях під час кваліфікаційного періоду (від 1 березня 2019 до 30 травня 2020 року)[3].
Формат змагань
Змагання складаються з двох раундів: попередні запливи та фінал. Збірні, що показали 8 найкращих результатів у попередніх запливах, виходять до фіналу. У тому разі, коли на останнє місце потрапляння до фіналу претендують дві чи більше збірні з однаковим часом, передбачено перепливання[4].
Розклад
Змагання тривають два дні, кожний раунд наступного дня[1]. Часовий пояс - японський стандартний час (UTC + 9)[1]
Дата | Час | Раунд |
---|---|---|
29 липня | 20:21 | Попередні запливи |
31 липня | 11:43 | Фінал |
Результати
Попередні запливи
Збірні, що показали 8 найкращих результатів незалежно від запливу, виходять до фіналу.[5]
Місце | Заплив | Доріжка | Країна | Плавці та плавчині | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 4 | Велика Британія (GBR) | Кетлін Доусон (58.50) Адам Піті (57.08) Джеймс Ґай (50.58) Фрея Андерсон (52.59) | 3:38.75 | Q, OR, ER |
2 | 1 | 5 | США (USA) | Реган Сміт (57.64) Ендрю Вілсон (59.09) Том Шілдс (50.87) Еббі Вейтцейл (53.42) | 3:41.02 | Q |
3 | 2 | 4 | Китай (CHN) | Сюй Цзяюй (52.67) Ян Цзібей (58.61) Чжан Юйфей (57.37) Ян Цзюньсюань (53.64) | 3:42.29 | Q |
4 | 2 | 5 | Австралія (AUS) | Айзек Купер (53.55) Зак Стабблеті-Кук (58.80) Бріанна Тросселл (57.62) Бронте Кемпбелл (52.38) | 3:42.35 | Q |
5 | 2 | 6 | Італія (ITA) | Сімоне Саббіоні (53.96) Ніколо Мартіненьї (58.38) Елена Ді Ліддо (57.29) Федеріка Пеллегріні (53.02) | 3:42.65 | Q |
6 | 1 | 3 | Нідерланди (NED) | Кіра Туссен (1:00.12) Арно Каммінга (58.15) Нілс Корстаньє (51.86) Раномі Кромовідьойо (53.12) | 3:43.25 | Q |
7 | 2 | 3 | Олімпійський комітет Росії (ROC) | Григорій Тарасевич (52.99) Кирило Пригода (59.33) Аріна Суркова (57.47) Марія Камєнєва (53.94) | 3:43.73 | Q |
8 | 2 | 8 | Ізраїль (ISR) | Анастасія Горбенко (59.59) Ітай Ґолдфаден (59.65) Гал Коен Грумі (51.06) Андреа Мурез (53.64) | 3:43.94 | Q |
9 | 2 | 2 | Японія (JPN) | Анна Конісі (59.58) Сьома Сато (59.84) Мацумото Кацухіро (50.95) Ікее Рікако (53.78) | 3:44.15 | |
10 | 1 | 2 | Німеччина (GER) | Марек Ульріх (53.82) Фабіан Швінґеншлеґль (58.35) Ліза Гепінк (58.06) Анніка Брун (53.96) | 3:44.19 | |
11 | 2 | 7 | Греція (GRE) | Апостолос Хрістоу (53.18) Константінос Мерецоліас (1:00.10) Анна Нтунтунакі (57.08) Теодора Драку (54.41) | 3:44.77 | NR |
12 | 2 | 1 | Білорусь (BLR) | Микита Цмих (54.88) Ілля Шиманович (58.85) Анастасія Кулешова (58.12) Анастасія Шкурдай (54.50) | 3:46.35 | |
13 | 1 | 6 | Канада (CAN) | Хав'єр Асеведо (54.31) Ґейб Мастроматтео (59.91) Кетрін Савард (57.97) Ребекка Сміт (54.35) | 3:46.54 | |
14 | 1 | 7 | Бразилія (BRA) | Гільєрме Бассето (54.03) Феліпе Ліма (59.68) Джованна Діаманте (58.26) Стефані Балдуччіні (54.77) | 3:46.74 | |
15 | 1 | 8 | Угорщина (HUN) | Бенедек Ковач (53.76) Петра Халмай (1:08.11) Річард Мартон (51.49) Фанні Дьюрінович (53.79) | 3:47.15 | |
16 | 1 | 1 | Польща (POL) | Пауліна Педа (1:00.83) Ян Козакевич (59.28) Якуб Маєрський Корнелія Ф'єдкевич | DSQ |
Фінал
Місце | Доріжка | Країна | Плавці та плавчині | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 4 | Велика Британія (GBR) | Кетлін Доусон (58.80) Адам Піті (56.78) Джеймс Ґай (50.00) Анна Гопкін (52.00) | 3:37.58 | WR |
2 ! | 3 | Китай (CHN) | Сюй Цзяюй (52.56) Ян Цзібей (58.11) Чжан Юйфей (55.48) Ян Цзюньсюань (52.71) | 3:38.86 | |
3 ! | 6 | Австралія (AUS) | Кейлі Маккіон (58.14) Зак Стабблеті-Кук (58.82) Метью Темпл (50.26) Емма Маккеон (51.73) | 3:38.95 | |
4 | 2 | Італія (ITA) | Томас Чеккон (52.23) Ніколо Мартіненьї (57.73) Елена Ді Ліддо (56.62) Федеріка Пеллегріні (52.70) | 3:39.28 | |
5 | 5 | США (USA) | Раян Мерфі (52.23) Лідія Джейкобі (1:05.09) Торрі Гаск (56.27) Кайлеб Дрессел (46.99) | 3:40.58 | |
6 | 7 | Нідерланди (NED) | Кіра Туссен (59.45) Арно Каммінга (57.89) Нілс Корстаньє (51.34) Фемке Гемскерк (52.57) | 3:41.25 | |
7 | 1 | Олімпійський комітет Росії (ROC) | Євген Рилов (52.79) Кирило Пригода (59.15) Світлана Чімрова (56.95) Марія Камєнєва (53.56) | 3:42.45 | |
8 | 8 | Ізраїль (ISR) | Анастасія Горбенко (59.55) Ітай Ґолдфаден (59.86) Гал Коен Грумі (51.58) Андреа Мурез (53.78) | 3:44.77 |
Примітки
- ↑ а б в Tokyo 2020: Swimming Schedule. Літні Олімпійські ігри 2020. Процитовано 30 січня 2020.
- ↑ CHINA TAKES DOWN MIXED MEDLEY WORLD RECORD. Swimswam.
- ↑ Tokyo 2020 – FINA Swimming Qualification System (PDF). Літні Олімпійські ігри 2020. Міжнародна федерація плавання. Архів оригіналу (PDF) за 23 березня 2020. Процитовано 29 січня 2020.
- ↑ FINA Swimming Rulebook, 2017–21 (PDF). FINA. Архів оригіналу (PDF) за 12 листопада 2020. Процитовано 29 січня 2020.
- ↑ Heats results (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 24 серпня 2021. Процитовано 30 липня 2021.
- ↑ Final results (PDF). Архів оригіналу (PDF) за 24 серпня 2021. Процитовано 31 липня 2021.