Лижні перегони на зимових Азійських іграх 2011
Лижні перегони на зимових Азійських іграх 2011 | |
---|---|
Місце проведення | Алмати (Алатай) |
Дата проведення | 31 січня - 6 лютого |
Учасників | 44 з 7 країн |
2017 |
Змагання з лижних перегонів на зимових Азійських Іграх 2011 проводилися в місті Алмати (Казахстан). Загалом відбулося 12 змагань — по шість для жінок і чоловіків.
Країни-учасники
У змаганні брало участь 44 спортсмени з 7 країн.
Країна | КС |
---|---|
Афганістан | 1 |
Китай | 5 |
Індія | 8 |
Іран | 3 |
Японія | 10 |
Медалісти
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
спринт, класичний стиль | Полторанін Олексій | Ніколай Чеботко | Юічі Онда |
командний спринт, вільний стиль | Казахстан Полторанін Олексій Ніколай Чеботко | Японія Масая Кімура Нобу Нарусе | Південна Корея Пак Бьонджу Чон Уі-мьон |
10 км, класичний стиль | Йосіда Кейсін | Ніколай Чеботко | Полторанін Олексій |
15 км, вільний стиль | Йосіда Кейсін | Нобу Нарусе | Ніколай Чеботко |
30 км, класичний стиль | Полторанін Олексій | Сергей Черепанов | Йосіда Кейсін |
4 × 10 км, естафета | Казахстан Сергей Черепанов Полторанін Олексій Ніколай Чеботко Євгеній Велічко | Японія Кохей Шимізу Йосіда Кейсін Масая Кімура Нобу Нарусе | Південна Корея Я Єй-гю Ха Тхебок Лі Чжун Гіл Пак Бюнг Джу |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
спринт, класичний стиль | Натсумі Мадока | Олена Коломіна | Оксана Ятская |
командний спринт, вільний стиль | Казахстан Оксана Ятская Олена Коломіна | Китай Ман Дандан Лі Хунсюе | Японія Наоко Оморі Юкі Кобаясі |
5 км, класичний стиль | Ісіда Масако | Натсумі Мадока | Лі Хунсюе |
10 км, вільний стиль | Лі Че Вон | Ісіда Масако | Юкі Кобаясі |
15 км, класичний стиль | Ісіда Масако | Олена Коломіна | Cветлана Шишкіна |
4 × 5 км, естафета | Казахстан Олена Коломіна Оксана Ятская Светлана Шишкіна Анастасія Слонова | Японія Натсумі Мадока Ісіда Масако Юкі Кобаясі Мічіко Кашівабара | Китай Ман Дандан Лі Хунсюе Лі Сін Льов ЮенЮен |
Таблиця медалей
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Казахстан | 6 | 5 | 4 | 15 |
2 | Японія | 5 | 6 | 4 | 15 |
3 | Південна Корея | 1 | 0 | 2 | 3 |
4 | Китай | 0 | 1 | 2 | 3 |
Разом | 12 | 12 | 12 | 36 |
Результати
Чоловіки
10 км, класичний стиль
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Йосіда Кейсін | 29.39.2 |
2 ! | Ніколай Чеботко | 30.22.7 |
3 ! | Полторанін Олексій | 30.29.0 |
15 км, вільний стиль
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Йосіда Кейсін | 49.31.0 |
2 ! | Нарусе Нобу | 49.58.5 |
3 ! | Ніколай Чеботко | 51.30.1 |
30 км, вільний стиль
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Полторанін Олексій | 1:24.49.0 |
2 ! | Сергей ЧЕрепанов | 1:24.49.5 |
3 ! | Йосіда Кейсін | 1:25.14 |
4 × 10 км, естафета
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Казахстан Олена Коломіна Оксана Ятская Светлана Шишкіна Анастасія Слонова | 1:01.45 |
2 ! | Японія Кохей Шимізу Йосіда Кейсін Масая Кімура Нобу Нарусе | 1:57.45 |
3 ! | Південна Корея Я Єй-гю Ха Тхебок Лі Чжун Гіл Пак Бюнг Джу | 2:08.07 |
Жінки
5 км, класичний стиль
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Ісіда Масако | 16.10.3 |
2 ! | Натсумі Мадока | 16.48.6 |
3 ! | Лі Хунсюе | 17.12.1 |
10 км, вільний стиль
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Лі Че Вон | 36.34.6 |
2 ! | Ісіда Масако | 37.15.8 |
3 ! | Кобаясі Юкі | 37.15.9 |
15 км, класичний стиль
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Ісіда Масако | 45.45.3 |
2 ! | Олена Коломіна | 46.31.1 |
3 ! | Светлана Шишкіна | 46.33.5 |
4 × 5 км, естафета
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Казахстан Єлена Антонова Оксана Ятская Дар'я Старостіна Світлана Шишкіна | 58.46.9 |
2 ! | Японія Натсумі Мадока Ісіда Масако Юкі Кобаясі Мічіко Кашівабара | 1:02.38 |
3 ! | Китай Ман Дандан Лі Хунсюе Лі Сін Льов ЮенЮен | 1:05.34 |
Посилання
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань
- Результати змагань