Лижні перегони на зимових Азійських іграх 1990
Лижні перегони на зимових Азійських іграх 1990 | |
---|---|
Місце проведення | Саппоро |
Дата проведення | 10 — 13 березня |
Змагання з лижних перегонів на зимових Азійських Іграх 1990 проводилися в Саппоро (Японія). Було проведено загалом 6 змагань — по три для жінок і чоловіків.[1]
Медалісти
- Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
15 км, класичний стиль | Кадзунарі Сасакі | Хірофумі Ватанабе | Хіроюкі Імай |
30 км, вільний стиль | Кадзунарі Сасакі | Хіроюкі Імай | Хірофумі Ватанабе |
4 × 10 км, естафета | Японія Хіроюкі Кудо Хірофумі Ватанабе Масахару Ямазакі Кадзунарі Сасакі | Південна Корея Чу Сон Хун Пак Кі Хо Пак Бьон Чоль Хон Чун Пхьо | Монголія Чулууни Батболд Зіітагаани Ганбат Дамбаджантсагіін Баттулга Гонгорин Мьєрєї |
- Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
10 км, класичний стиль | Фуміко Аокі | Йошіко Мікамі | Рі Кйон Хвей |
15 км, вільний стиль | Фуміко Аокі | Наомі Хошікава | Ванг Дзінфен |
4 × 5 км, естафета | Японія Міва Ота Фуміко Аокі Наомі Хошікава Йошіко Мікамі | Китай Сонг Шидзі Чи Сьовмей Ванг Дзінфен Сонг Айцін | Північна Корея Хан Ок Сіль Рі Кьон Хі Лім Гун Сон Чой Йон Хва |
Таблиця медалей
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Японія | 6 | 4 | 2 | 12 |
2 | Китай | 0 | 1 | 1 | 2 |
3 | Південна Корея | 0 | 1 | 0 | 1 |
4 | Північна Корея | 0 | 0 | 2 | 2 |
5 | Монголія | 0 | 0 | 1 | 1 |
Разом | 6 | 6 | 6 | 18 | |
Примітка: приймаюча країна |
Результати
Чоловіки
15 км, класичний стиль
10 березня
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Кадзунарі Сасакі | 41.27 |
2 ! | Хірофумі Ватанабе | 42.51 |
3 ! | Хіроюкі Імай | 43.04 |
30 км, вільний стиль
13 березня
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Кадзунарі Сасакі | 1:29.07 |
2 ! | Хіроюкі Імай | 1:32.27 |
3 ! | Хірофумі Ватанабе | 1:33.49 |
4 × 10 км, естафета
12 березня
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Японія Хіроюкі Кудо Хірофумі Ватанабе Масахару Ямазакі Кадзунарі Сасакі | 2:07.32 |
2 ! | Південна Корея Чо Сон У Пак Кі Хо Пак Бюнг Ул Хонг Кун Піо | 2:11.05 |
3 ! | Монголія Чулууни Батболд Зіітагаани Ганбат Дамбаджантсагіін Баттулга Гонгорин Мьєрєї | 2:17.25 |
Жінки
10 км, класичний стиль
11 березня
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Фуміко Аокі | 32.54.4 |
2 ! | Йошіко Мікамі | 34.53.1 |
3 ! | Рі Кйон Хвей | 35.01.4 |
15 км, вільний стиль
14 березня
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Фуміко Аокі | 48.15.3 |
2 ! | Наомі Хошікава | 50.24.4 |
3 ! | Ванг Дзінфен | 51.03.0 |
4 × 10 км, естафета
12 березня
Місце | Атлет | Час |
---|---|---|
1 ! | Японія Міва Ота Фуміко Аокі Наомі Хошікава Йошіко Мікамі | 1:10.20 |
2 ! | Китай Сонг Шидзі Чи Сьовмей Ванг Дзінфен Сонг Айцін | 1:18.54 |
3 ! | Північна Корея Хан Ок Сіль Рі Кйон Хвей Лім Гун Сон Чой Йон Хва | 1:22.37 |
Примітки
- ↑ (англ.)
|