Ай Суґіяма була чинною чемпіонкою, але не змогла захистити свій титул, оскільки у фіналі її перемогла Емі Фрейзер з рахунком 6–2, 6–2.
Сіяні гравчині
Сітка
Легенда
| - Alt = Заміна
- SE = Виняток
- PR = Захищений рейтинг
| - w/o = Без гри
- r = Зняття
- d = Присуджено перемогу
|
Фінальна частина
Верхня половина
{{Теніс16 3 | RD1= Перше коло | RD2= Друге коло | RD3=Чвертьфінали | RD4=Півфінали | RD1-seed01=1 | RD1-team01= А Суґіяма | RD1-score01-1=6 | RD1-score01-2=6 | RD1-score01-3= | RD1-seed02=LL | RD1-team02= В Пракуся | RD1-score02-1=1 | RD1-score02-2=3 | RD1-score02-3= | RD1-seed03= | RD1-team03= Л Немечкова | RD1-score03-1=7 | RD1-score03-2=6 | RD1-score03-3= | RD1-seed04=Q | RD1-team04= К Шлукебір | RD1-score04-1=5 | RD1-score04-2=4 | RD1-score04-3= | RD1-seed05= | RD1-team05= С Рівз | RD1-score05-1=2 | RD1-score05-2=2 | RD1-score05-3= | RD1-seed06= | RD1-team06= Дж Лі | RD1-score06-1=6 | RD1-score06-2=6 | RD1-score06-3= | RD1-seed07= | RD1-team07= [[Jolene Watanabe|J Watanabe | RD1-score07-1=6 | RD1-score07-2=6 | RD1-score07-3= | RD1-seed08=5 | RD1-team08= К Бранді | RD1-score08-1=4 | RD1-score08-2=2 | RD1-score08-3= | RD1-seed09=4 | RD1-team09= К По | RD1-score09-1=7 | RD1-score09-2=6 | RD1-score09-3= | RD1-seed10= | RD1-team10= М Саекі | RD1-score10-1=5 | RD1-score10-2=2 | RD1-score10-3= | RD1-seed11= | RD1-team11= С Х Пак | RD1-score11-1=4 | RD1-score11-2=2 | RD1-score11-3= | RD1-seed12= | RD1-team12= С Клейнова | RD1-score12-1=6 | RD1-score12-2=6 | RD1-score12-3= | RD1-seed13=Q | RD1-team13= М Міяуті | RD1-score13-1=6 | RD1-score13-2=3 | RD1-score13-3=4 | RD1-seed14= | RD1-team14= С де Беер | RD1-score14-1=4 | RD1-score14-2=6 | RD1-score14-3=6 | RD1-seed15=Q | RD1-team15= Ю-Дж Чо | RD1-score15-1=4 | RD1-score15-2=1 | RD1-score15-3= | RD1-seed16=7 | RD1-team16= Дж Чі | RD1-score16-1=6 | RD1-score16-2=6 | RD1-score16-3=
| RD2-seed01=1 | RD2-team01= А Суґіяма | RD2-score01-1=6 | RD2-score01-2=6 | RD2-score01-3= | RD2-seed02= | RD2-team02= Л Немечкова | RD2-score02-1=4 | RD2-score02-2=1 | RD2-score02-3= | RD2-seed03= | RD2-team03= Дж Лі | RD2-score03-1=77 | RD2-score03-2=6 | RD2-score03-3= | RD2-seed04= | RD2-team04= [[Jolene Watanabe|J Watanabe | RD2-score04-1=64 | RD2-score04-2=3 | RD2-score04-3= | RD2-seed05=4 | RD2-team05= К По | RD2-score05-1=5 | RD2-score05-2=6 | RD2-score05-3=3 | RD2-seed06= | RD2-team06= С Клейнова | RD2-score06-1=7 | RD2-score06-2=4 | RD2-score06-3=6 | RD2-seed07= | RD2-team07= С де Беер | RD2-score07-1=4 | RD2-score07-2=3 | RD2-score07-3= | RD2-seed08=7 | RD2-team08= Дж Чі | RD2-score08-1=6 | RD2-score08-2=6 | RD2-score08-3=
| RD3-seed01=1 | RD3-team01= А Суґіяма | RD3-score01-1=6 | RD3-score01-2=6 | RD3-score01-3= | RD3-seed02= | RD3-team02= Дж Лі | RD3-score02-1=4 | RD3-score02-2=0 | RD3-score02-3= | RD3-seed03= | RD3-team03= С Клейнова | RD3-score03-1=2 | RD3-score03-2=0 | RD3-score03-3=r | RD3-seed04=7 | RD3-team04= Дж Чі | RD3-score04-1=6 | RD3-score04-2=3 | RD3-score04-3=
| RD4-seed01=1 | RD4-team01= А Суґіяма | RD4-score01-1=77 | RD4-score01-2=6 | RD4-score01-3= | RD4-seed02=7 | RD4-team02= Дж Чі | RD4-score02-1=65 | RD4-score02-2=3 | RD4-score02-3= }}
Нижня половина
{{Теніс16 3 | RD1= Перше коло | RD2= Друге коло | RD3=Чвертьфінали | RD4=Півфінали | RD1-seed01=8 | RD1-team01= Ш-т Ван | RD1-score01-1=6 | RD1-score01-2=6 | RD1-score01-3= | RD1-seed02=WC | RD1-team02= С Обата | RD1-score02-1=4 | RD1-score02-2=2 | RD1-score02-3= | RD1-seed03= | RD1-team03= С Норландер | RD1-score03-1=4 | RD1-score03-2=65 | RD1-score03-3= | RD1-seed04= | RD1-team04= Ю Йосіда | RD1-score04-1=6 | RD1-score04-2=77 | RD1-score04-3= | RD1-seed05= | RD1-team05= М Вашінгтон | RD1-score05-1=6 | RD1-score05-2=6 | RD1-score05-3= | RD1-seed06=Q | RD1-team06= Г Коллін | RD1-score06-1=3 | RD1-score06-2=4 | RD1-score06-3= | RD1-seed07= | RD1-team07= М Маруска | RD1-score07-1=3 | RD1-score07-2=2 | RD1-score07-3= | RD1-seed08=3 | RD1-team08= К Мораріу | RD1-score08-1=6 | RD1-score08-2=6 | RD1-score08-3= | RD1-seed09=6 | RD1-team09= М Шонессі | RD1-score09-1=3 | RD1-score09-2=5 | RD1-score09-3= | RD1-seed10= | RD1-team10= М Ту | RD1-score10-1=6 | RD1-score10-2=7 | RD1-score10-3= | RD1-seed11= | RD1-team11= [[Лінда Вілд|Л Вілд | RD1-score11-1=3 | RD1-score11-2=1 | RD1-score11-3= | RD1-seed12=WC | RD1-team12= С Асагое | RD1-score12-1=6 | RD1-score12-2=6 | RD1-score12-3= | RD1-seed13= | RD1-team13= Л Андретто | RD1-score13-1=4 | RD1-score13-2=3 | RD1-score13-3= | RD1-seed14= | RD1-team14= К-Е Г'юз | RD1-score14-1=6 | RD1-score14-2=6 | RD1-score14-3= | RD1-seed15= | RD1-team15= Х Іноуе | RD1-score15-1=0 | RD1-score15-2=3 | RD1-score15-3= | RD1-seed16=2 | RD1-team16= Е Фрейзер | RD1-score16-1=6 | RD1-score16-2=6 | RD1-score16-3=
| RD2-seed01=8 | RD2-team01= Ш-т Ван | RD2-score01-1=6 | RD2-score01-2=6 | RD2-score01-3= | RD2-seed02= | RD2-team02= Ю Йосіда | RD2-score02-1=1 | RD2-score02-2=4 | RD2-score02-3= | RD2-seed03= | RD2-team03= М Вашінгтон | RD2-score03-1=2 | RD2-score03-2=0 | RD2-score03-3= | RD2-seed04=3 | RD2-team04= К Мораріу | RD2-score04-1=6 | RD2-score04-2=6 | RD2-score04-3= | RD2-seed05= | RD2-team05= М Ту | RD2-score05-1=2 | RD2-score05-2=6 | RD2-score05-3=6 | RD2-seed06=WC | RD2-team06= С Асагое | RD2-score06-1=6 | RD2-score06-2=3 | RD2-score06-3=3 | RD2-seed07= | RD2-team07= К-Е Г'юз | RD2-score07-1=63 | RD2-score07-2=0 | RD2-score07-3= | RD2-seed08=2 | RD2-team08= Е Фрейзер | RD2-score08-1=77 | RD2-score08-2=6 | RD2-score08-3=
| RD3-seed01=8 | RD3-team01= Ш-т Ван | RD3-score01-1=77 | RD3-score01-2=3 | RD3-score01-3=4 | RD3-seed02=3 | RD3-team02= К Мораріу | RD3-score02-1=63 | RD3-score02-2=6 | RD3-score02-3=6 | RD3-seed03= | RD3-team03= М Ту | RD3-score03-1=7 | RD3-score03-2=4 | RD3-score03-3=4 | RD3-seed04=2 | RD3-team04= Е Фрейзер | RD3-score04-1=5 | RD3-score04-2=6 | RD3-score04-3=6
| RD4-seed01=3 | RD4-team01= К Мораріу | RD4-score01-1=4 | RD4-score01-2=7 | RD4-score01-3=3 | RD4-seed02=2 | RD4-team02= Е Фрейзер | RD4-score02-1=6 | RD4-score02-2=5 | RD4-score02-3=6 }}
Кваліфікація
Сіяні гравчині
Кваліфікувалися
Щасливі лузери
- Вінне Пракуся
Кваліфікаційна сітка
Легенда
| - Alt = Заміна
- SE = Виняток
- PR = Захищений рейтинг
| - w/o = Без гри
- r = Зняття
- d = Присуджено перемогу
|
Перший кваліфаєр
Другий кваліфаєр
Третій Кваліфаєр
Четвертий кваліфаєр
Посилання
Тур WTA 1999 « 1998 2000 » |
---|
| Турніри Великого шлему | |
---|
| Турніри 1-ї категорії WTA | - Токіо (О, П)
- Індіан-Веллс (О, П)
- Кі-Біскейн (О, П)
- Гілтон-Гед-Айленд (О, П)
- Берлін (О, П)
- Рим (О, П)
- Торонто (О, П)
- Мюнхен (О, П)
- Цюрих (О, П)
- Москва (О, П)
|
---|
| Турніри 2-ї категорії WTA | - Сідней (О, П)
- Ганновер (О, П)
- Париж (О, П)
- Амелія (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Істборн (О, П)
- Стенфорд (О, П)
- Сан Дієго (О, П)
- Лос Анджелес (О, П)
- Нью-Гейвен (О, П)
- Токіо (О, П)
- Фільдерштадт (О, П)
- Лінц (О, П)
- Лейпциг (О, П)
- Філадельфія[en] (О, П)
|
---|
| Турніри 3-ї категорії WTA | - Голд-Кост (О, П)
- Оклахома-Сіті (О, П)
- Токіо (О, П)
- Каїр (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Мадрид (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Гертогенбос (О, П)
- Сопот (О, П)
- Люксембург (О, П)
- Квебек (О, П)
- Куала-Лумпур (О, П)
|
---|
| Турніри 4-a категорії WTA[en] | |
---|
| Турніри 4-b категорії WTA[en] | |
---|
| Командні змагання | |
---|
| Чемпіонат Туру WTA 1999, Нью Йорк (О, П) |
|