Відкритий чемпіонат Австралії з тенісу 2024, чоловіки, парний розряд
Відкритий чемпіонат Австралії 2024 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чемпіон | Роган Бопанна Меттью Ебден | |||||||||
Фіналіст | Сімоне Болеллі Андреа Вавассорі | |||||||||
Рахунок фіналу | 7–6(7–0), 7–5 | |||||||||
Дисципліни | ||||||||||
Одиночний розряд | чоловіки | жінки | хлопці | дівчата | ||||||
Парний розряд | чоловіки | жінки | мікст | хлопці | дівчата | |||||
Інші | ||||||||||
Легенди | ||||||||||
ІВ одиночки | ||||||||||
ІВ пари |
Роган Бопанна та Меттью Ебден виграли змагання чоловічих пар на Відкритому чемпіонаті Австралії 2024, здолавши в фіналі дует Сімоне Болеллі / Андреа Вавассорі з рахунком 7–6(7–0), 7–5.
Титул захищали Рінкі Хіджіката та Джейсон Кублер[1], але програли в другому колі.
Остін Крайчек, Роган Бопанна, Раджив Рам, Веслі Колгоф, Ніл Скупскі, Едуар Роже-Васселен та Орасіо Себальйос боролися за право називатися першою ракеткою світу в парній грі. Роган Бопанна забезпечив собі це право, добравшись до півфіналу. Він очолив світовий рейтинг вперше у віці 43 роки, що є своєрідним рекордом.
Жан-Жульєн Роєр намагався завершити Великий шолом за кар'єру, але вибув у третьому колі.
Сіяні
- 01. Іван Додіг / Остін Крайчек (2 коло)
- 02. Роган Бопанна / Меттью Ебден (Чемпіони)
- 03. Раджив Рам / Джо Солсбері (3 коло)
- 04. Марсель Гранольєрс / Орасіо Себальйос (3 коло)
- 05. Сантьяго Гонсалес / Ніл Скупскі (3 коло)
- 06. Максімо Гонсалес / Андрес Мольтені (чвертьфінал)
- 07. Юго Ніс / Ян Зелінський (чвертьфінал)
- 08. Кевін Кравіц / Тім Пюц (чвертьфінал)
- 09. Джеймі Маррі / Майкл Вінус (1 коло)
- 10. Марсело Аревало / Мате Павич (3 коло)
- 11. Ллойд Гласспул / Жан-Жульєн Роєр (3 коло)
- 12. Натаніел Леммонз / Джексон Вітроу (3 коло)
- 13. Ніколя Маю / Едуар Роже-Васселен (2 коло)
- 14. Веслі Колгоф / Нікола Мектич (3 коло)
- 15. Сандер Жій / Йоран Фліген (1 коло)
- 16. Рінкі Хіджіката / Джейсон Кублер (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
Сімоне Болеллі Андреа Вавассорі | 7 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Кевін Кравіц Тім Пюц | 5 | 4 | ||||||||||||||||
Сімоне Болеллі Андреа Вавассорі | 6 | 3 | 710 | ||||||||||||||||
Яннік Ганфманн Домінік Кепфер | 3 | 6 | 65 | ||||||||||||||||
Яннік Ганфманн Домінік Кепфер | 6 | 77 | |||||||||||||||||
7 | Юго Ніс Ян Зелінський | 4 | 63 | ||||||||||||||||
Сімоне Болеллі Андреа Вавассорі | 60 | 5 | |||||||||||||||||
2 | Роган Бопанна Меттью Ебден | 77 | 7 | ||||||||||||||||
Аріель Беар Адам Павласек | 3 | 1 | |||||||||||||||||
Томаш Махач Чжан Чжічжень | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Томаш Махач Чжан Чжічжень | 3 | 6 | 67 | ||||||||||||||||
2 | Роган Бопанна Меттью Ебден | 6 | 3 | 710 | |||||||||||||||
6 | Максімо Гонсалес Андрес Мольтені | 4 | 65 | ||||||||||||||||
2 | Роган Бопанна Меттью Ебден | 6 | 77 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | І Додіг О Крайчек | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
М Кецманович Р Сафіуллін | 6 | 1 | 2 | 1 | І Додіг О Крайчек | 4 | 710 | 67 | |||||||||||||||||
Б Маклахлан Й Нісіока | 6 | 3 | 5 | Н Чачич Д Молчанов | 6 | 68 | 710 | ||||||||||||||||||
Н Чачич Д Молчанов | 3 | 6 | 7 | Н Чачич Д Молчанов | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
Р Арнеодо Сам Вайссборн | 6 | 3 | 67 | С Болеллі А Вавассорі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
С Болеллі А Вавассорі | 3 | 6 | 710 | С Болеллі А Вавассорі | 77 | 5 | 6 | ||||||||||||||||||
Ф Черундоло ТМ Етчевері | 4 | 1 | 13 | Н Маю Е Роже-Васселен | 65 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
13 | Н Маю Е Роже-Васселен | 6 | 6 | С Болеллі А Вавассорі | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
10 | М Аревало М Павич | 77 | 6 | 8 | К Кравіц Т Пюц | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
К Францен Г Єбенс | 65 | 3 | 10 | М Аревало М Павич | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
М Арнальді А Пеллегріно | 3 | 4 | Alt | С Баладжі ВВ Корня | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Alt | С Баладжі ВВ Корня | 6 | 6 | 10 | М Аревало М Павич | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
С Баес Т Сейбот Вайлд | 4 | 2 | 8 | К Кравіц Т Пюц | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Мюллер З Офнер | 6 | 6 | А Мюллер З Офнер | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
PR | М Джірон СУ Квон | 2 | 0 | 8 | К Кравіц Т Пюц | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
8 | К Кравіц Т Пюц | 6 | 6 |
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | М Гранольєрс О Себальйос | 6 | 77 | ||||||||||||||||||||||
І Кінг Р Стадлер | 3 | 63 | 4 | М Гранольєрс О Себальйос | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Міс Дж-П Сміт | 64 | 6 | 6 | А Міс Дж-П Сміт | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
Т Коккінакіс А Попирін | 77 | 4 | 4 | 4 | М Гранольєрс О Себальйос | 65 | 77 | 4 | |||||||||||||||||
Я Ганфманн Д Кепфер | 6 | 6 | Я Ганфманн Д Кепфер | 77 | 63 | 6 | |||||||||||||||||||
К Юбенкс Б Шелтон | 4 | 4 | Я Ганфманн Д Кепфер | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Дзере К О'Коннелл | 2 | 4 | 16 | Р Хіджіката Дж Кублер | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
16 | Р Хіджіката Дж Кублер | 6 | 6 | Я Ганфманн Д Кепфер | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
11 | Л Гласспул ЖЖ Роєр | 77 | 6 | 7 | Ю Ніс Я Зелінський | 4 | 63 | ||||||||||||||||||
Т Грікспор Б Стівенс | 62 | 2 | 11 | Л Гласспул ЖЖ Роєр | 77 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
А Горанссон А Оліветті | 6 | 7 | А Горанссон А Оліветті | 63 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
WC | Б Елліс Е Гарріс | 1 | 5 | 11 | Л Гласспул ЖЖ Роєр | 6 | 4 | 63 | |||||||||||||||||
А Ерлер Л Мідлер | 2 | 68 | 7 | Ю Ніс Я Зелінський | 3 | 6 | 710 | ||||||||||||||||||
М Перселл Дж Томпсон | 6 | 710 | М Перселл Дж Томпсон | 3 | 77 | 1 | |||||||||||||||||||
WC | Дж Маккейб Д Свіні | 77 | 5 | 2 | 7 | Ю Ніс Я Зелінський | 6 | 65 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Ю Ніс Я Зелінський | 65 | 7 | 6 |
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | С Гонсалес Н Скупскі | 78 | 6 | ||||||||||||||||||||||
М Макдоналд Б ван де Зандсхульп | 66 | 1 | 5 | С Гонсалес Н Скупскі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Ф Кабраль Г Петтен | 6 | 66 | 710 | Ф Кабраль Г Петтен | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | Т Скулкейт А Волтон | 3 | 78 | 64 | 5 | С Гонсалес Н Скупскі | 6 | 61 | 4 | ||||||||||||||||
Н Баррієнтос Р Матуш | 1 | 710 | 710 | А Беар А Павласек | 3 | 77 | 6 | ||||||||||||||||||
Ю Бгамбрі Р Гас | 6 | 68 | 67 | Н Баррієнтос Р Матуш | 3 | 69 | |||||||||||||||||||
А Беар А Павласек | 6 | 6 | А Беар А Павласек | 6 | 711 | ||||||||||||||||||||
9 | Дж Маррі М Вінус | 2 | 4 | А Беар А Павласек | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
15 | С Жій Й Фліген | 4 | 5 | Т Махач Ч Чжан | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Махач Ч Чжан | 6 | 7 | Т Махач Ч Чжан | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | А Чандрасекар ВС Прашантг | 3 | 4 | М Фучович Ф Маросан | 62 | 3 | |||||||||||||||||||
М Фучович Ф Маросан | 6 | 6 | Т Махач Ч Чжан | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
П Ціціпас С Ціціпас | 5 | 5 | 3 | Р Рам Дж Салісбері | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
Д Альтмаєр МА Реєс-Варела | 7 | 7 | Д Альтмаєр МА Реєс-Варела | 2 | 4 | ||||||||||||||||||||
М Мело М Мідделькоп | 64 | 5 | 3 | Р Рам Дж Салісбері | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
3 | Р Рам Дж Салісбері | 77 | 7 |
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Третє коло | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | М Гонсалес А Мольтені | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
П Качін Р Карбальєс Баена | 2 | 2 | 6 | М Гонсалес А Мольтені | w/o | ||||||||||||||||||||
Г Ескобар О Недовєсов | 3 | 77 | 67 | Н Боржес А Вукич | |||||||||||||||||||||
Н Боржес А Вукич | 6 | 64 | 710 | 6 | М Гонсалес А Мольтені | 77 | 3 | 710 | |||||||||||||||||
К Аліс А Маннаріно | 5 | 7 | 6 | 12 | Н Леммонз Дж Вітроу | 65 | 6 | 65 | |||||||||||||||||
Дж Кеш Р Галловей | 7 | 5 | 1 | К Аліс А Маннаріно | |||||||||||||||||||||
І Легечка П Ноуза | 6 | 5 | 4 | 12 | Н Леммонз Дж Вітроу | w/o | |||||||||||||||||||
12 | Н Леммонз Дж Вітроу | 3 | 7 | 6 | 6 | М Гонсалес А Мольтені | 4 | 65 | |||||||||||||||||
14 | В Колгоф Н Мектич | 77 | 2 | 6 | 2 | Р Бопанна М Ебден | 6 | 77 | |||||||||||||||||
С Думбія Ф Ребуль | 64 | 6 | 3 | 14 | В Колгоф Н Мектич | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | А Болт Л Савілль | 3 | 64 | Г Геліоваара Дж Пірс | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
Г Геліоваара Дж Пірс | 6 | 77 | 14 | В Колгоф Н Мектич | 68 | 64 | |||||||||||||||||||
PR | М Деніелл М Демолінер | 77 | 2 | 612 | 2 | Р Бопанна М Ебден | 710 | 77 | |||||||||||||||||
WC | Дж Міллман Е Вінтер | 63 | 6 | 714 | WC | Дж Міллман Е Вінтер | 2 | 4 | |||||||||||||||||
WC | Дж Дакворт М Полманс | 65 | 6 | 62 | 2 | Р Бопанна М Ебден | 6 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Р Бопанна М Ебден | 77 | 4 | 710 |
Сіяні пари
Посів здійснювався на основі рейтингу ATP від 8 січня 2024.
Країна | Тенісист | Країна | Тенісист | Місце в рейтингу | Номер посіву |
---|---|---|---|---|---|
Іван Додіг | Остін Крайчек | 3 | 1 | ||
Роган Бопанна | Меттью Ебден | 7 | 2 | ||
Раджив Рам | Джо Солсбері | 13 | 3 | ||
Марсель Гранольєрс | Орасіо Себальйос | 15 | 4 | ||
Сантьяго Гонсалес | Ніл Скупскі | 20 | 5 | ||
Максімо Гонсалес | Андрес Мольтені | 26 | 6 | ||
Юго Ніс | Ян Зелінський | 37 | 7 | ||
Кевін Кравіц | Тім Пюц | 39 | 8 | ||
Джеймі Маррі | Майкл Вінус | 41 | 9 | ||
Марсело Аревало | Мате Павич | 45 | 10 | ||
Ллойд Гласспул | Жан-Жульєн Роєр | 47 | 11 | ||
Натаніел Леммонз | Джексон Вітроу | 48 | 12 | ||
Ніколя Маю | Едуар Роже-Васселен | 49 | 13 | ||
Веслі Колгоф | Нікола Мектич | 51 | 14 | ||
Сандер Жій | Йоран Фліген | 52 | 15 | ||
Рінкі Хіджіката | Джейсон Кублер | 55 | 16 |
Інформація про інших учасників
Вайлдкарди
- Алекс Болт / Люк Савілль
- Анірудг Чандрасекар / Віджей Сундар Прашантг
- Джеймс Дакворт / Марк Полманс
- Блейк Елліс / Ендрю Гарріс
- Джеймс Маккейб / Дейн Свіні
- Джон Міллман / Едвард Вінтер
- Трістан Скулкейт / Адам Волтон
Захищений рейтинг
- Маркус Деніелл / Марсело Демолінер
- Маркос Джірон / Квон Сун У
Заміни
- Срірам Баладжі / Віктор Влад Корня
Знялися
- Александр Бублик / Аслан Карацев > їх замінили Срірам Баладжі / Віктор Влад Корня
- Борна Гойо / Міомір Кецманович > їх замінили Міомір Кецманович / Роман Сафіуллін
Посилання на джерела
- ↑ A debut to remember: Wild cards Rinky Hijikata and Jason Kubler win Australian Open men's doubles crown. Tennis.com (англ.). Процитовано 11 січня 2024.
Зовнішні посилання
- Сітка
- п
- о
- р
- 1905: Рендолф Лайсетт / Том Тейчелл
- 1906: Родні Гіт / Ентоні Вілдінґ
- 1907: Білл Ґреґґ / Гаррі Паркер
- 1908: Фред Александер / Алфред Данлоп
- 1909: Дж. П. Кін / Ерні Паркер
- 1910: Ешлі Кемпбелл / Горас Райс
- 1911: Родні Гіт / Рендолф Лайсетт
- 1912: Джеймс Парк / Чарлз Діксон
- 1913: Алф Гедеман / Ерні Паркер
- 1914: Ешлі Кемпбелл / Джералд Паттерсон
- 1915: Горас Райс / К. В. Тодд
- 1916–1918: Не відбувався (Перша світова війна)
- 1919: Мерил О'Гара Вуд / Роналд Томас
- 1920: Мерил О'Гара Вуд / Роналд Томас
- 1921: С. Г. Їтон / Райс Геммелл
- 1922: Джон Гоукс / Джералд Паттерсон
- 1923: Мерил О'Гара Вуд / Берт Ст. Джон
- 1924: Джеймс Андерсон / Норман Брукс
- 1925: Мерил О'Гара Вуд / Джералд Паттерсон
- 1926: Джон Гоукс / Джералд Паттерсон
- 1927: Джон Гоукс / Джералд Паттерсон
- 1928: Жан Боротра / Жак Брюньйон
- 1929: Джек Кроуфорд / Геррі Гопмен
- 1930: Джек Кроуфорд / Геррі Гопмен
- 1931: Чарлз Доног'ю / Рей Данлоп
- 1932: Джек Кроуфорд / Едґар Мун
- 1933: Кейт Ґледгілл / Елсворт Вайнс
- 1934: Пет Г'юз / Фред Перрі
- 1935: Джек Кроуфорд / Вівіан Макграт
- 1936: Адріан Квіст / Дон Тернбулл
- 1937: Адріан Квіст / Дон Тернбулл
- 1938: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1939: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1940: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1941–1945: Не відбувався (Друга світова війна)
- 1946: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1947: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1948: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1949: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1950: Джон Бромвіч / Адріан Квіст
- 1951: Френк Седжмен / Кен Мак-Грегор
- 1952: Френк Седжмен / Кен Мак-Грегор
- 1953: Лью Гоуд / Кен Роузволл
- 1954: Мервін Роуз / Рекс Гартвіг
- 1955: Вік Сайксес / Тоні Траберт
- 1956: Лью Гоуд / Кен Роузволл
- 1957: Ніл Фрейзер / Лью Гоуд
- 1958: Ешлі Купер / Ніл Фрейзер
- 1959: Род Лейвер / Боб Марк
- 1960: Род Лейвер / Боб Марк
- 1961: Род Лейвер / Боб Марк
- 1962: Рой Емерсон / Ніл Фрейзер
- 1963: Боб Г'юїтт / Фред Столл
- 1964: Боб Г'юїтт / Фред Столл
- 1965: Джон Ньюкомб / Тоні Роч
- 1966: Рой Емерсон / Фред Столл
- 1967: Джон Ньюкомб / Тоні Роч
- 1968: Дік Крілі / Аллан Стоун
- (1969) Род Лейвер / Рой Емерсон
- (1970) Боб Лутц / Стен Сміт
- (1971) Джон Ньюкомб / Тоні Роч
- (1972) Кен Роузволл / Овен Девідсон
- (1973) Джон Ньюкомб / Малколм Андерсон
- (1974) Росс Кейс / Джефф Мастерз
- (1975) Джон Александер / Філ Дент
- (1976) Джон Ньюкомб / Тоні Роч
- (1977 (січень)) Артур Еш / Тоні Роч
- (1977 (грудень)) Рей Раффелз / Аллан Стоун
- (1978) Войцех Фібак / Кім Ворвік
- (1979) Пітер Макнамара / Пол Макнамі
- (1980) Марк Едмондсон / Кім Ворвік
- (1981) Марк Едмондсон / Кім Ворвік
- (1982) Джон Александер / Джон Фіцджеральд
- (1983) Марк Едмондсон / Пол Макнамі
- (1984) Марк Едмондсон / Шервуд Стюарт
- (1985) Пол Еннекон / Хрісто ван Ренсбург
- (1987) Стефан Едберг / Андерс Яррід
- (1988) Рік Ліч / Джим П'ю
- (1989) Рік Ліч / Джим П'ю
- (1990) Пітер Олдріч / Дані Віссер
- (1991) Скотт Девіс / Девід Пейт
- (1992) Тодд Вудбрідж / Марк Вудфорд
- (1993) Дані Віссер / Лорі Вордер
- (1994) Якко Елтінг / Паул Гаргейс
- (1995) Джаред Палмер / Річі Ренеберг
- (1996) Стефан Едберг / Петр Корда
- (1997) Тодд Вудбрідж / Марк Вудфорд
- (1998) Йонас Бйоркман / Якко Елтінг
- (1999) Йонас Бйоркман / Патрік Рафтер
- (2000) Елліс Феррейра / Рік Ліч
- (2001) Йонас Бйоркман / Тодд Вудбрідж
- (2002) Марк Ноулз / Деніел Нестор
- (2003) Фабріс Санторо / Мікаель Льодра
- (2004) Фабріс Санторо / Мікаель Льодра
- (2005) Вейн Блек / Кевін Ульєтт
- (2006) Боб Браян / Майк Браян
- (2007) Боб Браян / Майк Браян
- (2008) Джонатан Ерліх / Енді Рам
- (2009) Боб Браян / Майк Браян
- (2010) Боб Браян / Майк Браян
- (2011) Боб Браян / Майк Браян
- (2012) Леандер Паес / Радек Штепанек
- (2013) Боб Браян / Майк Браян
- (2014) Лукаш Кубот / Роберт Ліндстедт
- (2015) Сімоне Болеллі / Фабіо Фоніні
- (2016) Джеймі Маррей / Бруно Соарес
- (2017) Генрі Контінен / Джон Пірс
- (2018) Олівер Марах / Мате Павич
- (2019) П'єр-Юг Ербер / Ніколя Маю
- (2020) Ражів Рам / Джо Солсбері
- (2021): Іван Додіг / Філіп Полашек
- (2022): Танасі Коккінакіс / Нік Киріос
Шаблон:Тур ATP 2024