Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 — вільна боротьба, до 65 кг
Вільна боротьба до 65 кг (чоловіки) на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Олімпійський тренувальний центр | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 21 серпня 2016 | ||||||||||||
Учасників | 21 з 21 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Греко-римський стиль | |||||
Чоловіки | |||||
До 59 кг | До 85 кг | ||||
До 66 кг | До 98 кг | ||||
До 75 кг | До 130 кг | ||||
Вільний стиль | |||||
Чоловіки | Жінки | ||||
До 57 кг | До 48 кг | ||||
До 65 кг | До 53 кг | ||||
До 74 кг | До 58 кг | ||||
До 86 кг | До 63 кг | ||||
До 97 кг | До 69 кг | ||||
До 125 кг | До 75 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з вільної боротьби у ваговій категорії до 65 кг серед чоловіків на Олімпійських іграх 2016 року відбулися 21 серпня.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Сослан Рамонов (RUS) | Тогрул Асгаров (AZE) | Франк Чамісо (ITA) Іхтійор Наврузов (UZB) |
Турнір
Фінал
Фінал | |||
Тогрул Асгаров (AZE) | 0 | ||
Сослан Рамонов (RUS) | 11 |
Верхня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Франк Чамісо (ITA) | 3 | |||||||||||||||||
Давид Сафарян (ARM) | 1 | |||||||||||||||||
Франк Чамісо (ITA) | 4 | |||||||||||||||||
Зурабі Якобішвілі (GEO) | 3 | |||||||||||||||||
Зурабі Якобішвілі (GEO) | 2 | |||||||||||||||||
Амас Даніель (NGR) | 1 | |||||||||||||||||
Франк Чамісо (ITA) | 4 | |||||||||||||||||
Тогрул Асгаров (AZE) | 7 | |||||||||||||||||
Тогрул Асгаров (AZE) | 12 | |||||||||||||||||
Андрій Квятковський (UKR) | 2 | |||||||||||||||||
Тогрул Асгаров (AZE) | 10 | |||||||||||||||||
Франк Молінаро (USA) | 0 | |||||||||||||||||
Франк Молінаро (USA) | 2 | |||||||||||||||||
Магомедмурад Гаджієв (POL) | 2 | |||||||||||||||||
Нижня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Іхтійор Наврузов (UZB) | 7 | |||||||||||||||||
Адам Батиров (BRN) | 7 | |||||||||||||||||
Іхтійор Наврузов (UZB) | 8 | |||||||||||||||||
Франклін Гомес (PUR) | 5 | |||||||||||||||||
Франклін Гомес (PUR) | 7 | |||||||||||||||||
Боріслав Новачков (BUL) | 10 | Боріслав Новачков (BUL) | 4 | |||||||||||||||
Мейсам Насірі (IRI) | 7 | Іхтійор Наврузов (UZB) | 7 | |||||||||||||||
Йогешвар Дутт (IND) | 0 | Сослан Рамонов (RUS) | 18 | |||||||||||||||
Ганзорігіїн Мандахнаран (MGL) | 3 | Ганзорігіїн Мандахнаран (MGL) | 3 | |||||||||||||||
Єрланбіке Катаї (CHN) | 6 | Єрланбіке Катаї (CHN) | 0 | |||||||||||||||
Сагіт Призрені (AUS) | 1 | Ганзорігіїн Мандахнаран (MGL) | 0 | |||||||||||||||
Гайслан Гарсія (CAN) | 1 | Сослан Рамонов (RUS) | 6 | |||||||||||||||
Сослан Рамонов (RUS) | 7 | Сослан Рамонов (RUS) | 11 | |||||||||||||||
Алехандро Вальдес (CUB) | 4F | Алехандро Вальдес (CUB) | 3 | |||||||||||||||
Мустафа Кая (TUR) | 4 |
Втішний раунд
Втішна сутичка 1 | Втішна сутичка 2 | Матч за 3-є місце | |||||||||
Андрій Квятковський (UKR) | 5 | Франк Молінаро (USA) | 3 | ||||||||
Франк Молінаро (USA) | 8 | Франк Чамісо (ITA) | 5 | ||||||||
Гайслан Гарсія (CAN) | 3 | Гайслан Гарсія (CAN) | 0 | Ганзорігіїн Мандахнаран (MGL) | 7 | ||||||
Алехандро Вальдес (CUB) | 3 | Ганзорігіїн Мандахнаран (MGL) | 3 | Іхтійор Наврузов (UZB) | 8 |
Примітки
- п
- о
- р
1904 Отто Рем (USA)
1908 Джордж де Релвісков (GBR)
1920 Кейлл Анттіла (FIN)
1924 Расселл Віс (USA)
1928 Освальд Кяпп (EST)
1932 Шарль Паком (FRA)
1936 Каролі Карпаті (HUN)
1948 Джелал Атік (TUR)
1952 Улле Андерберг (SWE)
1956 Емам-Алі Хабібі (IRN)
1960 Шелбі Вілсон (USA)
1964 Єньо Вилчев (BUL)
1968 Абдулла Мовахед (IRN)
1972 Ден Гейбл (USA)
1976 Павло Пінігін (URS)
1980 Сайпулла Абсаїдов (URS)
1984 Ю Ін Так (KOR)
1988 Арсен Фадзаєв (URS)
1992 Арсен Фадзаєв (EUN)
1996 Вадим Богієв (RUS)
2000 Даніель Ігалі (CAN)
2004 Ельбрус Тадеєв (UKR)
2008 Рамазан Шахін (TUR)
2012 Тацухіро Йонеміцу (JPN)
2016 Сослан Рамонов (RUS)
2020 Такуто Отогуро (JPN)
1908 Джордж де Релвісков (GBR)
1920 Кейлл Анттіла (FIN)
1924 Расселл Віс (USA)
1928 Освальд Кяпп (EST)
1932 Шарль Паком (FRA)
1936 Каролі Карпаті (HUN)
1948 Джелал Атік (TUR)
1952 Улле Андерберг (SWE)
1956 Емам-Алі Хабібі (IRN)
1960 Шелбі Вілсон (USA)
1964 Єньо Вилчев (BUL)
1968 Абдулла Мовахед (IRN)
1972 Ден Гейбл (USA)
1976 Павло Пінігін (URS)
1980 Сайпулла Абсаїдов (URS)
1984 Ю Ін Так (KOR)
1988 Арсен Фадзаєв (URS)
1992 Арсен Фадзаєв (EUN)
1996 Вадим Богієв (RUS)
2000 Даніель Ігалі (CAN)
2004 Ельбрус Тадеєв (UKR)
2008 Рамазан Шахін (TUR)
2012 Тацухіро Йонеміцу (JPN)
2016 Сослан Рамонов (RUS)
2020 Такуто Отогуро (JPN)