Бокс на літніх Олімпійських іграх 1996 — до 60 кг
Бокс, до 60 кг на XXVI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Alexander Memorial Coliseum, Атланта | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 21 липня - 3 серпня 1996 | ||||||||||||
Учасників | 31 з 31 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 1992 | 2000 → |
Турнір з боксу у легкій вазі на літніх Олімпійських іграх 1996 пройшов з 21 липня по 3 серпня і в ньому взяли участь 31 боксер, які пройшли кваліфікаційні відбори. Вагові норми становили до 60 кг.
Розклад
Дата | Час | Раунд |
---|---|---|
Неділя, 21 липня 1996 | Перший раунд | |
П'ятниця, 26 липня 1996 | Другий раунд | |
Вівторок, 30 липня 1996 | Чвертьфінали | |
Четвер, 1 серпня 1996 | Півфінали | |
Субота, 3 серпня 1996 | Фінал |
Бокс на літніх Олімпійських іграх 1996 | ||
---|---|---|
До 48 кг | До 67 кг | |
До 51 кг | До 71 кг | |
До 54 кг | До 75 кг | |
До 57 кг | До 81 кг | |
До 60 кг | До 91 кг | |
До 63,5 кг | Понад 91 кг |
Змагання
Перший раунд | Другий раунд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||||||||||||
Мехак Казарян (ARM) | 7 | |||||||||||||||||
Франциско Мартінес (MEX) | 1 | Майкл Стрендж (CAN) | 16 | |||||||||||||||
Майкл Стрендж (CAN) | 15 | Майкл Стрендж (CAN) | 10 | |||||||||||||||
Денис Зімба (ZAM) | RCS 2 | Тончо Тончев (BUL) | 16 | |||||||||||||||
Сергій Острошапкін (BLR) | Денис Зімба (ZAM) | 9 | ||||||||||||||||
Октавіан Цику (MDA) | Тончо Тончев (BUL) | 17 | ||||||||||||||||
Тончо Тончев (BUL) | RSCH 2 | Тончо Тончев (BUL) | 15 | |||||||||||||||
Ідрісса Каборе (BUR) | 6 | Терренс Котен (USA) | 12 | |||||||||||||||
Ярослав Конечни (CZE) | 16 | Ярослав Конечни (CZE) | 6 | |||||||||||||||
Ірвін Бухлалу (RSA) | 5 | Фонгсит Веангвісет (THA) | 20 | |||||||||||||||
Фонгсит Веангвісет (THA) | 21 | Фонгсит Веангвісет (THA) | 10 | |||||||||||||||
Туменцецегийн Уйтумен (MGL) | 7 | Терренс Котен (USA) | 14 | |||||||||||||||
Мігель Мохіка (DOM) | 1 | Туменцецегийн Уйтумен (MGL) | 9 | |||||||||||||||
Мухаммадкадир Абдуллаєв (UZB) | 6 | Терренс Котен (USA) | 10 | |||||||||||||||
Терренс Котен (USA) | 18 | Тончо Тончев (BUL) | 3 | |||||||||||||||
Джордж Майна (KEN) | Хосін Солтані (ALG) | 3(+) | ||||||||||||||||
Сін Ин Чхоль (KOR) | RSC-3 | Сін Ин Чхоль (KOR) | 27 | |||||||||||||||
Франко Агенто (UGA) | 8 | Фабрісіо Нієва (ARG) | 11 | |||||||||||||||
Фабрісіо Нієва (ARG) | 12 | Сін Ин Чхоль (KOR) | 10 | |||||||||||||||
Хосін Солтані (ALG) | 14 | Хосін Солтані (ALG) | 16 | |||||||||||||||
Вахдеттін Ішсевер (UZB) | 2 | Хосін Солтані (ALG) | 11 | |||||||||||||||
Генрі Кунгсі (PNG) | 11 | Аньяльдо Нуньєс (BRA) | 1 | |||||||||||||||
Аньяльдо Нуньєс (BRA) | 11(+) | Хосін Солтані (ALG) | 9 | |||||||||||||||
Крістіан Джантомассі (ITA) | 11 | Леонард Дорофтей (ROU) | 6 | |||||||||||||||
Сергій Копьонкін (KGZ) | 12 | Сергій Копьонкін (KGZ) | 1 | |||||||||||||||
Хуліо Мбумба (GAB) | Леонард Дорофтей (ROU) | 10 | ||||||||||||||||
Леонард Дорофтей (ROU) | RSC-2 | Леонард Дорофтей (ROU) | 17 | |||||||||||||||
Ромео Брін (PHI) | 13 | Коба Ґоґоладзе (GEO) | 8 | |||||||||||||||
Хуліо Гонсалес Валладарес (CUB) | 24 | Хуліо Гонсалес Валладарес (CUB) | 9 | |||||||||||||||
Коба Ґоґоладзе (GEO) | 17 | Коба Ґоґоладзе (GEO) | 14 | |||||||||||||||
Рі Чхоль (PRK) | 9 |
Посилання
- Результати змагань з боксу на Олімпійських іграх 1996
- п
- о
- р
1904: 56,7–61,2 кг, 1908: 57,2–63,5 кг, 1920 – 1936: 57,2–61,2 кг, 1948: 58–62 кг, 1952 – 2008: 57–60 кг, 2012 – 2016: 56–60 кг, 2020: 57–63 кг
1904: Гаррі Спенджер (USA)
1908: Фредерік Грейс (GBR)
1920: Семюель Мосберг (USA)
1924: Ганс Якоб Нільсен (DEN)
1928: Карло Орланді (ITA)
1932: Лоуренс Стівенс (RSA)
1936: Імре Харангі (HUN)
1948: Джеральд Дреєр (RSA)
1952: Аврельяно Болоньєзі (ITA)
1956: Річард Мактаггарт (GBR)
1960: Казимир Паздзьор (POL)
1964: Юзеф Грудзень (POL)
1968: Ронні Гарріс (USA)
1972: Ян Щепанський (POL)
1976: Говард Девіс (USA)
1980: Анхель Еррера (CUB)
1984: Пернелл Вітакер (USA)
1988: Андреас Цюлов (GDR)
1992: Оскар Де Ла Хойя (USA)
1996: Хосін Солтані (ALG)
2000: Маріо Кінделан (CUB)
2004: Маріо Кінделан (CUB)
2008: Олексій Тищенко (RUS)
2012: Василь Ломаченко (UKR)
2016: Робсон Консейсао (BRA)
2020: Енді Круз Гомес (CUB)
1908: Фредерік Грейс (GBR)
1920: Семюель Мосберг (USA)
1924: Ганс Якоб Нільсен (DEN)
1928: Карло Орланді (ITA)
1932: Лоуренс Стівенс (RSA)
1936: Імре Харангі (HUN)
1948: Джеральд Дреєр (RSA)
1952: Аврельяно Болоньєзі (ITA)
1956: Річард Мактаггарт (GBR)
1960: Казимир Паздзьор (POL)
1964: Юзеф Грудзень (POL)
1968: Ронні Гарріс (USA)
1972: Ян Щепанський (POL)
1976: Говард Девіс (USA)
1980: Анхель Еррера (CUB)
1984: Пернелл Вітакер (USA)
1988: Андреас Цюлов (GDR)
1992: Оскар Де Ла Хойя (USA)
1996: Хосін Солтані (ALG)
2000: Маріо Кінделан (CUB)
2004: Маріо Кінделан (CUB)
2008: Олексій Тищенко (RUS)
2012: Василь Ломаченко (UKR)
2016: Робсон Консейсао (BRA)
2020: Енді Круз Гомес (CUB)