2020 Yaz Olimpiyatları'nda judo - Erkekler 90 kg
2020 Yaz Olimpiyatları'nda Judo | |||||||||||||
Yer | Nippon Budokan | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tarih | 28 Temmuz 2021 | ||||||||||||
Ülke sayısı | 33 | ||||||||||||
Sporcu sayısı | 33 | ||||||||||||
Madalya kazananlar | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2016 | 2024 → |
2020 Yaz Olimpiyatları'nda Judo | |||
---|---|---|---|
Erkekler | Karma | Kadınlar | |
60 kg | 48 kg | ||
66 kg | 52 kg | ||
73 kg | 57 kg | ||
81 kg | 63 kg | ||
90 kg | 70 kg | ||
100 kg | 78 kg | ||
+100 kg | +78 kg | ||
karma | |||
|
Erkekler 90 kg müsabakaları 2020 Yaz Olimpiyatları'nda 28 Temmuz 2021 tarihinde Nippon Budokan'da yapıldı.
Sonuçlar
Grup A
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||
1 Nikoloz Sherazadishvili (ESP) | 01 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
1 Nikoloz Sherazadishvili (ESP) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
1 Nikoloz Sherazadishvili (ESP) | 00 | |||||||||||||
8 Mikhail Igolnikov (ROC) | 10 | |||||||||||||
8 Mikhail Igolnikov (ROC) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
8 Mikhail Igolnikov (ROC) | 01 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
01 | ||||||||||||||
Grup B
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||
4 Lasha Bekauri (GEO) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
4 Lasha Bekauri (GEO) | 10 | |||||||||||||
01 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
4 Lasha Bekauri (GEO) | 10 | |||||||||||||
5 Davlat Bobonov (UZB) | 00 | |||||||||||||
5 Davlat Bobonov (UZB) | 01 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
5 Davlat Bobonov (UZB) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
01 | ||||||||||||||
Grup C
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||
2 Noël van 't End (NED) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
2 Noël van 't End (NED) | 01 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
2 Noël van 't End (NED) | 00 | |||||||||||||
10 | ||||||||||||||
7 Iván Felipe Silva Morales (CUB) | 00 | |||||||||||||
01 | ||||||||||||||
01 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
11 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
Grup D
Son 64 turu | Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | |||||||||||
3 Krisztián Tóth (HUN) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
3 Krisztián Tóth (HUN) | 10 | |||||||||||||
00 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
3 Krisztián Tóth (HUN) | 00 | |||||||||||||
10 | ||||||||||||||
6 Nemanja Majdov (SRB) | 00 | |||||||||||||
01 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
10 | ||||||||||||||
00 | ||||||||||||||
Finaller
Yarı finaller | Altın madalya maçı | |||||
8 Mikhail Igolnikov (ROC) | 00 | |||||
4 Lasha Bekauri (GEO) | 01 | |||||
4 Lasha Bekauri (GEO) | 01 | |||||
00 | ||||||
00 | ||||||
01 | ||||||
Repesaj
Repesaj | Bronz madalya maçı | |||||
5 Davlat Bobonov (UZB) | 10 | |||||
00 | ||||||
1 Nikoloz Sherazadishvili (ESP) | 00 | |||||
5 Davlat Bobonov (UZB) | 01 | |||||
Repesaj | Bronz madalya maçı | |||||
3 Krisztián Tóth (HUN) | 01 | |||||
8 Mikhail Igolnikov (ROC) | 00 | |||||
2 Noël van 't End (NED) | 00 | |||||
3 Krisztián Tóth (HUN) | 01 | |||||