2017 Avrupa Güreş Şampiyonası - Erkekler grekoromen 85 kg
2017 Avrupa Güreş Şampiyonası | |||
---|---|---|---|
Serbest | Grekoromen | Kadınlar | |
57 kg | 59 kg | 48 kg | |
61 kg | 66 kg | 53 kg | |
65 kg | 71 kg | 55 kg | |
70 kg | 75 kg | 58 kg | |
74 kg | 80 kg | 60 kg | |
86 kg | 85 kg | 63 kg | |
97 kg | 98 kg | 69 kg | |
125 kg | 130 kg | 75 kg | |
|
Erkekler grekoromen 85 kg, 2017 Avrupa Güreş Şampiyonası'nda yer alan bir yarışmadır 6-7 Mayıs'ta Sırbistan'ın Novi Sad şehrinde düzenlenmiştir.[1]
Madalya kazananlar
Altın | Viktor Lőrincz (HUN) |
Gümüş | Metehan Başar (TUR) |
Bronz | Nikolay Bayryakov (BUL) |
Ramsin Azizsir (GER) |
Sonuçlar
- Açıklama
- T - Tuş ile kazandı
Final
Final | |||
Viktor Lőrincz (HUN) | 3 | ||
Metehan Başar (TUR) | 2 |
Üst yarı
Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | Yarı finaller | |||||||||||||||
Tadeusz Michalik (POL) | 1 | |||||||||||||||||
Eerik Aps (EST) | 1 | |||||||||||||||||
Eerik Aps (EST) | 0 | |||||||||||||||||
Viktor Lőrincz (HUN) | 4 | |||||||||||||||||
Viktor Lőrincz (HUN) | 4 | |||||||||||||||||
Julius Matuzevicius (LTU) | 0 | |||||||||||||||||
Viktor Lőrincz (HUN) | 2 | |||||||||||||||||
Nikolay Bayryakov (BUL) | 0 | |||||||||||||||||
Emil Sandahl (SWE) | 7 | |||||||||||||||||
Jesus Gasca Fresnada (ESP) | 0 | |||||||||||||||||
Emil Sandahl (SWE) | 1 | |||||||||||||||||
Nikolay Bayryakov (BUL) | 2 | |||||||||||||||||
Fabio Parisi (ITA) | 1 | |||||||||||||||||
Nikolay Bayryakov (BUL) | 2 | |||||||||||||||||
Alt yarı
Son 32 turu | Son 16 turu | Çeyrek finaller | Yarı finaller | |||||||||||||||
Metehan Başar (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Arif Niftullayev (AZE) | 1 | |||||||||||||||||
Metehan Başar (TUR) | 2 | |||||||||||||||||
Iurii Shkriuba (UKR) | 2 | |||||||||||||||||
Lukas Staudacher (AUT) | 0 | |||||||||||||||||
Iurii Shkriuba (UKR) | 9 | |||||||||||||||||
Metehan Başar (TUR) | 3 | |||||||||||||||||
Ramsin Azizsir (GER) | 3 | |||||||||||||||||
Ramsin Azizsir (GER) | 4 | |||||||||||||||||
Andrei Mikhailouski (BLR) | 0 | |||||||||||||||||
Ramsin Azizsir (GER) | 2 | |||||||||||||||||
Maksim Manukyan (ARM) | 2 | Maksim Manukyan (ARM) | 1 | |||||||||||||||
Robert Kobliashvili (GEO) | 1 | Maksim Manukyan (ARM) | 2 | |||||||||||||||
Dejan Franjković (SRB) | 7 | Dejan Franjković (SRB) | 0 | |||||||||||||||
Davit Chakvetadze (RUS) | 4 |
Repesaj
1. repesaj turu | 2. repesaj turu | Bronz madalya maçı | |||||||||
Julius Matuzevicius (LTU) | 0 | Nikolay Bayryakov (BUL) | 2 | ||||||||
Eerik Aps (EST) | 2 | Eerik Aps (EST) | 0 | ||||||||
Arif Niftullayev (AZE) | 2 | Ramsin Azizsir (GER) | 1 | ||||||||
Iurii Shkriuba (UKR) | 10 | Iurii Shkriuba (UKR) | 0 |
Kaynakça
- ^ "Arşivlenmiş kopya" (PDF). 26 Eylül 2021 tarihinde kaynağından arşivlendi (PDF). Erişim tarihi: 26 Eylül 2021.