Trail Appliances Curling Classic 2009 – 32. edycja kobiecego turnieju curlingowego zaliczanego do Wielkiego Szlema, turniej rozegrano między 9 a 12 października 2009 w Calgary, na ośmiotorowym lodowisku Calgary Curling Club.
W rywalizacji brały udział 32 drużyny, z czego 3 europejskie i 2 azjatyckie. Wpisowe wynosiło 1 080 dolarów kanadyjskich, łączna pula nagród to 56 000 dolarów, zwycięska drużyna zainkasowała 14 000. Obrońcą tytułu mistrzyń turnieju z 2008 był zespół Shannon Kleibrink, nie dotarł on jednak do ćwierćfinału.
Turniej wygrała drużyna Jennifer Jones pokonując w finale 7:4 chiński zespół Wang Bingyu (wygrana 11 000 CAD). Na miejscach 3-4 uplasowały się drużyny tj. Cathy King i Kerri Flett, dostały po 7 000 CAD, zespoły z miejsc 5-8 (Cheryl Bernard, Amber Holland, Eve Belisle i Stefanie Lawton) otrzymały po 1 000 CAD.
Drużyny
Drużyna | Miasto | Skip | Trzecia | Druga | Otwierająca |
Anderson | Delisle, Saskatchewan | Sherry Anderson | Kim Hodson | Heather Walsh | Donna Gignac |
Bélisle | Montreal, Quebec | Eve Bélisle | Brenda Nicholls | Martine Comeau | Julie Rainville |
Bernard | Calgary, Alberta | Cheryl Bernard | Susan O’Connor | Carolyn Darbyshire | Cori Bartel |
Campbell | Calgary, Alberta | June Campbell | Shannon Nimmo | Sheri Pickering | Donna Philllips |
Carey | Winnipeg, Manitoba | Chelsea Carey | Kari White | Kristen Foster | Lindsay Titheridge |
Englot | Regina, Saskatchewan | Michelle Englot | Deanna Doig | Roberta Materi | Cindy Simmons |
Flett | Winnipeg, Manitoba | Kerri Flett | Janice Blair | Susan Baleja | Alison Harvey |
Foster | Calgary, Alberta | Casey Scheidegger | Kalynn Park | Diane Foster skip | Rachelle Pidherny |
Galusha | Yellowknife, Terytoria Północno-Zachodnie | Kerry Galusha | Dawn Moses | Shona Barbour | Sharon Cormier |
Holland | Kronau, Saskatchewan | Amber Holland | Kim Schneider | Tammy Schneider | Heather Seeley |
Jensen | Hvidovre, Dania | Madeleine Dupont | Denise Dupont | Angelina Jensen skip | Camilla Jensen |
Jones | Winnipeg, Manitoba | Jennifer Jones | Cathy Overton-Clapham | Jill Officer | Dawn Askin |
Kelly | Fredericton, Nowy Brunszwik | Andrea Kelly | Denise Nowlan | Jillian Babin | Lianne Sobey |
King | Edmonton, Alberta | Cathy King | Kaitlyn Lawes | Raylene Rocque | Tracy Bush |
Kirk | Lethbridge, Alberta | Megan Kirk | Jodie Marthaller | Nicole Bawel | Lace Dupont |
Kleibrink | Calgary, Alberta | Shannon Kleibrink | Amy Nixon | Bronwen Webster | Chelsey Bell |
Lawton | Saskatoon, Saskatchewan | Stefanie Lawton | Marliese Kasner | Sherri Singler | Lana Vey |
Mallett | Vancouver, Kolumbia Brytyjska | Marla Mallett | Grace MacInnes | Diane Gushulak | Jacalyn Brown |
Meguro | Aomori, Japonia | Moe Meguro | Mari Motohashi | Mayo Yamaura | Kotomi Ishizaki |
Middaugh | Coldwater, Ontario | Sherry Middaugh | Kirsten Wall | Kim Moore | Andra Harmark |
Mouzar | Halifax, Nowa Szkocja | Jill Mouzar | Heather Smith-Dacey | Blisse Comstock | Teri Lake |
Nedohin | Edmonton, Alberta | Heather Nedohin | Beth Iskiw | Jessica Mair | Pam Appelman |
Ott | Davos, Szwajcaria | Mirjam Ott | Carmen Schäfer | Carmen Küng | Janine Greiner |
Priwiwkowa | Moskwa, Rosja | Ludmiła Priwiwkowa | Olga Żarkowa | Nkeiruka Ezekh | Ekaterina Gałkina |
Rankin | Calgary, Alberta | Heather Rankin | Lisa Eyamie | Heather Jensen | Kyla MacLachlan |
Sauder | Edmonton, Alberta | Jennifer Guzzwell | Kara Johnston-Newsted | Marie Miller | Bobbie Sauder |
H Scott | Winnipeg, Manitoba | Holly Scott | Tara Scott | Jasmine Bracken | Jenna Scott |
K Scott | Kelowna, Kolumbia Brytyjska | Kelly Scott | Jeanna Schraeder | Sasha Carter | Jacquie Armstrong |
Spencer | Winnipeg, Manitoba | Barb Spencer | Darcy Robertson | Vanessa Foster | Barb Enright |
Wang | Harbin, Chiny | Wang Bingyu | Liu Yin | Yue Qingshuang | Zhou Yan |
Webster | Calgary, Alberta | Crystal Webster | Lori Olson-Johns | Samantha Preston | Stephanie Malekoff |
Wheatcroft | New Westminster, Kolumbia Brytyjska | Georgina Wheatcroft | Steph Jackson | Sarah Wark | Kirsten Windsor |
Wyniki
Runda finałowa
|
| | | | | | | | | | | | | |
| Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | |
|
| 1 | Bernard | 1 |
| | | |
| 6 | Wang | 6 | | |
| | | 6 | Wang | 8 |
| | | | | |
| | | 5 | King | 3 | | |
| 4 | Holland | 3 | | | | |
| | | | |
| 5 | King | 6 | | |
| | | 6 | Wang | 4 |
| | | |
| | | 7 | Jones | 7 |
| 2 | Belisle | 2 | | | | | |
| | | | |
| 7 | Jones | 4 | | |
| | | 7 | Jones | 6 | |
| | | | | |
| | | 3 | Flett | 4 | | | |
| 3 | Flett | 6 | | | | |
| | | | |
| 8 | Lawton | 5 | | |
| | | | |
| | | | | |
Finał
12 października 2009, 15:30
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jones | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | x | - | - | 7 |
| Wang | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | - | - | 4 |
Półfinały
12 października 2009, 12:00
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| King | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | - | - | 3 |
| Wang | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | x | - | - | 8 |
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Flett | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | x | - | - | 4 |
| Jones | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | x | - | - | 6 |
Ćwierćfinały
12 października 2009, 9:30
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | x | x | - | - | 6 |
| Bernard | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | - | - | 1 |
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| King | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | x | - | - | 6 |
| Holland | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | x | - | - | 3 |
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jones | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | - | 4 |
| Belisle | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | 2 |
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Lawton | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | 5 |
| Flett | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | - | 6 |
Runda A
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | |
|
| A1 | Mallett | 5 |
| | | |
| | Wheatcroft | 7 | | |
| | | A17 | Wheatcroft | 6 |
| | | | | |
| | | | Ott | 8 | | |
| A2 | Ott | 4 | | | | |
| | | | |
| | Flett | 3 | | |
| | | A25 | Ott | 5 |
| | | | | |
| | | | Bernard | 6 | | |
| A3 | Spencer | 5 | | | | | | | |
| | | | |
| | King | 3 | | |
| | | A18 | Spencer | 2 |
| | | | | |
| | | | Bernard | 7 | | |
| A4 | Bernard | 7 | | | | |
| | | | |
| | Mouzar | 6 | | |
| | | A29 | Bernard | 7 |
| | | |
| | | | Sauder | 1 |
| A5 | Rankin | 7 | | | | | | | | |
| | | | |
| | H Scott | 5 | | |
| | | A19 | Rankin | 3 |
| | | | | |
| | | | Sauder | 5 | | |
| A6 | Middaugh | 5 | | | | |
| | | | |
| | Sauder | 6 | | |
| | | A26 | Sauder | 8 |
| | | | | |
| | | | Kirk | 6 | | | |
| A7 | Jensen | 4 | | | | | | | |
| | | | | |
| | Priwiwkowa | 5 | | |
| | | A20 | Priwiwkowa | 3 | |
| | | | | |
| | | | Kirk | 4 | | | |
| A8 | Jones | 4 | | | | |
| | | | |
| | Kirk | 7 | | |
| | |
| | | | | | | |
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | |
|
| A9 | Webster | 2 |
| | | |
| | Carey | 10 | | |
| | | A21 | Carey | 6 |
| | | | | |
| | | | Foster | 7 | | |
| A10 | Lawton | 4 | | | | |
| | | | |
| | Foster | 5 | | |
| | | A27 | Foster | 1 |
| | | | | |
| | | | Holland | 7 | | |
| A11 | Holland | 6 | | | | | | | |
| | | | |
| | Nedohin | 0 | | |
| | | A22 | Holland | 7 |
| | | | | |
| | | | Galusha | 5 | | |
| A12 | Wang | 6 | | | | |
| | | | |
| | Gallusha | 7 | | |
| | | A29 | Holland | 5 |
| | | |
| | | | Belisle | 6 |
| A13 | K Scott | 8 | | | | | | | | |
| | | | |
| | Meguro | 1 | | |
| | | A23 | K Scott | 4 |
| | | | | |
| | | | Kelly | 5 | | |
| A14 | Englot | 4 | | | | |
| | | | |
| | Kelly | 5 | | |
| | | A28 | Kelly | 2 |
| | | | | |
| | | | Belisle | 5 | | | |
| A15 | Bellsie | 7 | | | | | | | |
| | | | | |
| | Anderson | 6 | | |
| | | A24 | Belisle | 6 | |
| | | | | |
| | | | Kleibrink | 5 | | | |
| A16 | Kleibrink | 6 | | | | |
| | | | |
| | Campbell | 2 | | |
| | |
| | | | | | | |
A1-A16
A1
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A17, przegrana do B1
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Mallett | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | 5 |
| Wheatcroft | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 7 |
A2
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A17, przegrana do B1
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Ott | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | - | 4 |
| Flett | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 3 |
A3
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A18, przegrana do B2
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Spencer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | - | 5 |
| King | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 3 |
A4
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A18, przegrana do B2
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Bernard | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | - | 7 |
| Mouzar | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 6 |
A5
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A19, przegrana do B3
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Rankin | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | - | - | 7 |
| H Scott | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | - | - | 5 |
A6
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A19, przegrana do B3
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Middaugh | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | 5 |
| Sauder | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | - | - | 6 |
A7
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A20, przegrana do B4
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jensen | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | 4 |
| Priwiwkowa | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | - | - | 5 |
A8
9 października 2009, 9:30
Zwyciężczyni do A20, przegrana do B4
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jones | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | x | - | - | 4 |
| Kirk | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | x | - | - | 7 |
A9
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A21, przegrana do B5
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Webster | 0 | 0 | 2 | 0 | x | x | x | x | - | - | 2 |
| Carey | 3 | 4 | 0 | 3 | x | x | x | x | - | - | 10 |
A10
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A21, przegrana do B5
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Lawton | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | 4 |
| Foster | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 5 |
A11
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A22, przegrana do B6
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Holland | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | x | x | - | - | 6 |
| Nedohin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | x | x | - | - | 0 |
A12
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A22, przegrana do B6
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | - | 6 |
| Gallusha | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | - | 7 |
A13
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A23, przegrana do B7
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| K Scott | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | x | x | - | - | |
| Meguro | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | - | - | |
A14
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A23, przegrana do B7
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Englot | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | 4 |
| Kelly | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | 5 |
A15
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A24, przegrana do B8
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Bellisie | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | - | 7 |
| Anderson | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | - | 6 |
A16
9 października 2009, 12:30
Zwyciężczyni do A24, przegrana do B8
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kleibrink | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | x | - | - | 6 |
| Campbell | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | - | - | 2 |
A17-A24
A17
9 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni A1 – zwyciężczyni A2; zwyciężczyni do A25, przegrana do B16
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Ott | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | - | - | 8 |
| Wheatcroft | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | 6 |
A18
9 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni A3 – zwyciężczyni A4; zwyciężczyni do A25, przegrana do B15
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Bernard | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | x | x | x | - | - | 7 |
| Spencer | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | x | x | x | - | - | 2 |
A19
9 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni A5 – zwyciężczyni A6; zwyciężczyni do A26, przegrana do B14
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Sauder | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 5 |
| Rankin | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | - | 3 |
A20
9 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni A7 – zwyciężczyni A8; zwyciężczyni do A26, przegrana do B13
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kirk | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 4 |
| Priwiwkowa | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 3 |
A21
9 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni A9 – zwyciężczyni A10; zwyciężczyni do A27, przegrana do B12
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Foster | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | - | 7 |
| Carey | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | - | 6 |
A22
9 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni A11 – zwyciężczyni A12; zwyciężczyni do A27, przegrana do B11
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Galusha | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | - | - | 5 |
| Holland | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | - | - | 7 |
A23
9 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni A13 – zwyciężczyni A14; zwyciężczyni do A28, przegrana do B10
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kelly | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | - | 5 |
| K Scott | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | 4 |
A24
9 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni A15 – zwyciężczyni A16; zwyciężczyni do A28, przegrana do B9
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kleibrink | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | 5 |
| Belisle | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | - | 6 |
A25-A28
A25
10 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni A17 – zwyciężczyni A18; zwyciężczyni do A29, przegrana do B21
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Bernard | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | 6 |
| Ott | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | - | 5 |
A26
10 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni A19 – zwyciężczyni A20; zwyciężczyni do A29, przegrana do B18
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kirk | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | 6 |
| Sauder | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | - | - | 8 |
A27
10 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni A21 – zwyciężczyni A22; zwyciężczyni do A30, przegrana do B17
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Holland | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | x | x | - | - | 7 |
| Foster | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | - | - | 1 |
A28
10 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni A23 – zwyciężczyni A24; zwyciężczyni do A30, przegrana do B20
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Belisle | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | - | 4 |
| Kelly | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | 2 |
A29-A30
A29
10 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni A25 – zwyciężczyni A26; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do B24
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Sauder | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | x | - | - | 1 |
| Bernard | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | x | x | x | - | - | 7 |
A30
10 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni A27 – zwyciężczyni A28; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do B26
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Belisle | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | - | - | 6 |
| Holland | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | - | - | 5 |
Runda B
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Runda 2 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | | |
|
| | |
| | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B17 | Foster | 4 |
| | | | | |
| | | | Flett | 7 | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B9 | Kleibrink | 2 |
| | | | | |
| | | | Flett | 8 | | |
| B1 | Mallett | 1 | | | | |
| | | | |
| | Flett | 9 | | |
| | | B23 | Flett | 6 |
| | | | | |
| | | | Kirk | 4 | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B18 | Kirk | 8 |
| | | | | |
| | | | K Scott | 3 | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B10 | K Scott | 9 |
| | | | | |
| | | | Mouzar | 1 | | |
| B2 | Mouzar | 6 | | | | |
| | | | |
| | King | 5 | | |
| | | B27 | Flett | 8 |
| | | |
| | | | Middaugh | 7 |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B24 | Sauder | 4 |
| | | | | |
| | | | Middaugh | 7 | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B11 | Galusha | 2 |
| | | | | |
| | | | Middaugh | 7 | | |
| B3 | H Scott | 4 | | | | |
| | | | |
| | Middaugh | 9 | | |
| | | B19 | Middaugh | 6 |
| | | | | |
| | | | Jones | 5 | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | |
| | | | |
| | | B12 | Carey | 2 | |
| | | | | |
| | | | Jones | 8 | | | |
| B4 | Jensen | 1 | | | | |
| | | | |
| | Jones | 8 | | |
| | |
| | | | | | | | | |
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Runda 2 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | | |
|
| | |
| | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B20 | Kelly | 3 |
| | | | | |
| | | | Webster | 4 | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B13 | Priwiwkowa | 2 |
| | | | | |
| | | | Webster | 5 | | |
| B5 | Webster | 6 | | | | |
| | | | |
| | Lawton | 5 | | |
| | | B25 | Webster | 5 |
| | | | | |
| | | | Wang | 4 | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B21 | Ott | 5 |
| | | | | |
| | | | Wang | 7 | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B14 | Rankin | 5 |
| | | | | |
| | | | Wang | 6 | | |
| B6 | Nedohin | 5 | | | | |
| | | | |
| | Wang | 7 | | |
| | | B28 | Webster | 3 |
| | | |
| | | | Holland | 5 |
| | | | | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B26 | Holland | 7 |
| | | | | |
| | | | Wheatcroft | 2 | | |
| | | | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | B15 | Spencer | 6 |
| | | | | |
| | | | Meguro | 5 | | |
| B7 | Meguro | 8 | | | | |
| | | | |
| | Englot | 4 | | |
| | | B22 | Spencer | 3 |
| | | | | |
| | | | Wheatcroft | 4 | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | |
| | | | |
| | | B16 | Wheatcroft | 7 | |
| | | | | |
| | | | Campbell | 3 | | | |
| B8 | Anderson | 4 | | | | |
| | | | |
| | Campbell | 7 | | |
| | |
| | | | | | | | | |
B1-B8
B1
9 października 2009; 17:30
Przegrana A1 – przegrana A2; zwyciężczyni do B9, przegrana do C1
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Flett | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | x | x | x | - | - | 9 |
| Mallett | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | x | x | - | - | 1 |
B2
9 października 2009; 17:30
Przegrana A3 – przegrana A4; zwyciężczyni do B10, przegrana do C1
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| King | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | 5 |
| Mouzar | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | - | - | 6 |
B3
9 października 2009; 17:30
Przegrana A5 – przegrana A6; zwyciężczyni do B11, przegrana do C2
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Middaugh | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | x | - | - | 9 |
| H Scott | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | x | - | - | 4 |
B4
9 października 2009; 17:30
Przegrana A7 – przegrana A8; zwyciężczyni do B12, przegrana do C2
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jones | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | x | x | x | - | - | 8 |
| Jensen | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | x | - | - | 1 |
B5
9 października 2009; 17:30
Przegrana A9 – przegrana A10; zwyciężczyni do B13, przegrana do C3
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Lawton | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | 5 |
| Webster | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | 6 |
B6
9 października 2009; 17:30
Przegrana A11 – przegrana A12; zwyciężczyni do B14, przegrana do C3
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | x | - | - | 7 |
| Nedohin | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | - | - | 5 |
B7
9 października 2009; 17:30
Przegrana A13 – przegrana A14; zwyciężczyni do B15, przegrana do C4
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Englot | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | x | - | - | 4 |
| Meguro | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | x | - | - | 8 |
B8
9 października 2009; 17:30
Przegrana A15 – przegrana A16; zwyciężczyni do B16, przegrana do C4
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Campbell | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | x | - | - | 7 |
| Anderson | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | - | - | 4 |
B9-B16
B9
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B1 – przegrana A24; zwyciężczyni do B17, przegrana do C12
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Flett | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | x | x | x | - | - | 8 |
| Kleibrink | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | x | x | - | - | 2 |
B10
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B2 – przegrana A23; zwyciężczyni do B18, przegrana do C12
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Mouzar | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | x | - | - | 1 |
| K Scott | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | x | x | x | - | - | 9 |
B11
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B3 – przegrana A22; zwyciężczyni do B19, przegrana do C5
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Middaugh | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | x | x | x | - | - | 7 |
| Galusha | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | x | x | x | - | - | 2 |
B12
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B4 – przegrana A21; zwyciężczyni do B19, przegrana do C5
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jones | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | x | x | - | - | 8 |
| Carey | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | x | - | - | 2 |
B13
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B5 – przegrana A20; zwyciężczyni do B20, przegrana do C14
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Webster | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | x | - | - | 5 |
| Priwiwkowa | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | - | - | 2 |
B14
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B6 – przegrana A19; zwyciężczyni do B21, przegrana do C14
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | - | - | 6 |
| Rankin | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 5 |
B15
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B7 – przegrana A18; zwyciężczyni do B22, przegrana do C6
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Meguro | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | - | - | 5 |
| Spencer | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | - | - | 6 |
B16
10 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni B8 – przegrana A17; zwyciężczyni do B22, przegrana do C6
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Campbell | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | - | - | 3 |
| Wheatcroft | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | x | - | - | 7 |
B17-B22
B17
10 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni B9 – przegrana A27; zwyciężczyni do B23, przegrana do C9
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Foster | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | - | - | 4 |
| Flett | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | - | 7 |
B18
10 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni B10 – przegrana A26; zwyciężczyni do B23, przegrana do C10
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kirk | 1 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | x | - | - | 8 |
| K Scott | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | x | - | - | 3 |
B19
10 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni B11 – zwyciężczyni B12; zwyciężczyni do B24, przegrana do C13
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jones | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | 5 |
| Middaugh | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | - | 6 |
B20
10 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni B13 – przegrana A28; zwyciężczyni do B25, przegrana do C7
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kelly | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | - | - | 3 |
| Webster | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | - | - | 4 |
B21
10 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni B14 – przegrana A25; zwyciężczyni do B25, przegrana do C8
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Ott | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | x | - | - | 5 |
| Wang | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | x | - | - | 7 |
B22
10 października 2009; 20:30
Zwyciężczyni B15 – zwyciężczyni B16; zwyciężczyni do B26, przegrana do C11
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wheatcroft | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | - | - | 4 |
| Spencer | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | 3 |
B23-B26
B23
11 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni B17 – zwyciężczyni B18; zwyciężczyni do B27, przegrana do C19
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kirk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | x | - | - | 4 |
| Flett | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | x | - | - | 6 |
B24
11 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni B19 – przegrana A29; zwyciężczyni do B27, przegrana do C20
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Sauder | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | - | 4 |
| Middaugh | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 7 |
B25
11 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni B20 – zwyciężczyni B21; zwyciężczyni do B28, przegrana do C17
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 4 |
| Webster | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | - | 5 |
B26
11 października 2009; 9:30
Zwyciężczyni B22 – przegrana A30; zwyciężczyni do B28, przegrana do C18
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Holland | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 1 | x | x | - | - | 7 |
| Wheatcroft | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | x | - | - | 2 |
B27-B28
B27
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni B23 – zwyciężczyni B24; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do C21
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Middaugh | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | 7 |
| Flett | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 1 | - | - | 8 |
B28
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni B25 – zwyciężczyni B26; zwyciężczyni do ćwierćfinału, przegrana do C22
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Holland | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | - | - | 5 |
| Webster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | - | - | 3 |
Runda C
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | |
|
| | |
| | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C21 | Middaugh | 5 |
| | | |
| | | | King | 7 |
| | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C7 | Kelly | 2 |
| | | | | |
| | | | King | 5 | | |
| C1 | Mallet | 5 | | | | |
| | | | |
| | King | 10 | | |
| | | C15 | King | 8 |
| | | | | |
| | | | Ott | 6 | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | |
| | | | |
| | | C8 | Ott | 6 | |
| | | | | |
| | | | Jensen | 1 | | | |
| C2 | H Scott | 3 | | | | |
| | | | |
| | Jensen | 4 | | |
| | |
| | | | | | | |
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | |
|
| | |
| | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C22 | Webster | 4 |
| | | |
| | | | Lawton | 5 |
| | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C9 | Foster | 4 |
| | | | | |
| | | | Lawton | 7 | | |
| C3 | Lawton | 8 | | | | |
| | | | |
| | Nedohin | 2 | | |
| | | C16 | Lawton | 7 |
| | | | | |
| | | | Anderson | 4 | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | |
| | | | |
| | | C10 | K Scott | 5 | |
| | | | | |
| | | | Anderson | 7 | | | |
| C4 | Englot | 4 | | | | |
| | | | |
| | Anderson | 7 | | |
| | |
| | | | | | | |
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | |
|
| | |
| | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C17 | Wang | 6 |
| | | | | |
| | | | Spencer | 4 | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C11 | Spencer | 5 |
| | | | | |
| | | | Carey | 3 | | |
| C5 | Galusha | 3 | | | | |
| | | | |
| | Carey | 7 | | |
| | | C23 | Wang | 8 |
| | | |
| | | | Kleibrink | 3 |
| | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C18 | Wheatcroft | 2 |
| | | | | |
| | | | Kleibrink | 6 | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | |
| | | | |
| | | C12 | Kleibrink | 7 | |
| | | | | |
| | | | Mouzar | 2 | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | |
| | | | | | | |
|
| | | | | | | | | | | | | | | | | | |
| Runda 1 | | | Ćwierćfinały | | | Półfinały | | | Finał |
|
| | | | |
|
| | |
| | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C19 | Kirk | 4 |
| | | | | |
| | | | Jones | 6 | | |
| | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C13 | Jones | 6 |
| | | | | |
| | | | Meguro | 4 | | |
| C6 | Meguro | 6 | | | | |
| | | | |
| | Campbell | 3 | | |
| | | C24 | Jones | 5 |
| | | |
| | | | Priwiwkowa | 4 |
| | | | | | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | | C20 | Sauder | 8 |
| | | | | |
| | | | Priwiwkowa | 10 | | | |
| | | | | | | | | |
| | | | | |
| | | | |
| | | C14 | Priwiwkowa | 5 | |
| | | | | |
| | | | Rankin | 4 | | | |
| | | | | | |
| | | | |
| | | | |
| | |
| | | | | | | |
C1-C6
C1
10 października 2009; 17:30
Przegrana B1 – przegrana B2; zwyciężczyni do C7
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| King | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | - | - | 10 |
| Mallett | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | - | - | 5 |
C2
10 października 2009; 17:30
Przegrana B3 – przegrana B4; zwyciężczyni do C8
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jensen | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | 4 |
| H Scott | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | - | - | 3 |
C3
10 października 2009; 17:30
Przegrana B5 – przegrana B6; zwyciężczyni do C9
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Nedohin | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | x | x | x | - | - | 2 |
| Lawton | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | x | x | x | - | - | 8 |
C4
10 października 2009; 17:30
Przegrana B7 – przegrana B8; zwyciężczyni do C10
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Anderson | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | - | - | 7 |
| Englot | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | - | 4 |
C5
10 października 2009; 17:30
Przegrana B11 – przegrana B12; zwyciężczyni do C11
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Carey | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | x | - | - | 7 |
| Galusha | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | - | - | 3 |
C6
10 października 2009; 17:30
Przegrana B15 – przegrana B16; zwyciężczyni do C13
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Campbell | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | x | - | - | 3 |
| Meguro | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | x | - | - | 6 |
C7-C14
C7
11 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni C1 – przegrana B20; zwyciężczyni do C15
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| King | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | x | - | - | 5 |
| Kelly | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | x | - | - | 2 |
C8
11 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni C2 – przegrana B21; zwyciężczyni do C15
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Jensen | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | x | x | - | - | 1 |
| Ott | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | x | x | - | - | 6 |
C9
11 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni C3 – przegrana B17; zwyciężczyni do C16
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Lawton | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | - | - | 7 |
| Foster | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | - | - | 4 |
C10
11 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni C4 – przegrana B18; zwyciężczyni do C16
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Anderson | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | - | - | 7 |
| K Scott | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | - | - | 5 |
C11
11 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni C5 – przegrana B22; zwyciężczyni do C17
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Carey | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | x | - | - | 3 |
| Spencer | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | x | - | - | 5 |
C12
11 października 2009; 9:30
Przegrana B9 – przegrana B10; zwyciężczyni do C18
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Mouzar | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | - | - | 2 |
| Kleibrink | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | x | - | - | 7 |
C13
11 października 2009; 12:30
Zwyciężczyni C6 – przegrana B19; zwyciężczyni do C19
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Meguro | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | x | - | - | 4 |
| Jones | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | x | - | - | 6 |
C14
11 października 2009; 9:30
Przegrana B13 – przegrana B14; zwyciężczyni do C20
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Rankin | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | - | 4 |
| Priwiwkowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | - | 5 |
C15-C20
C15
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni C7 – zwyciężczyni C8; zwyciężczyni do C21
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Ott | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | - | - | 6 |
| King | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | - | - | 8 |
C16
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni C9 – zwyciężczyni C10; zwyciężczyni do C22
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Anderson | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | x | - | - | 4 |
| Lawton | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | x | - | - | 7 |
C17
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni C11 – przegrana B25; zwyciężczyni do C23
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | - | - | 6 |
| Spencer | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | x | - | - | 4 |
C18
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni C12 – przegrana B26; zwyciężczyni do C23
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wheatcroft | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | - | - | 2 |
| Kleibrink | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | x | - | - | 6 |
C19
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni C13 – przegrana B23; zwyciężczyni do C24
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Kirk | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | x | - | - | 4 |
| Jones | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | x | - | - | 6 |
C20
11 października 2009; 17:30
Zwyciężczyni C14 – przegrana B24; zwyciężczyni do C24
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Sauder | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | - | - | 8 |
| Priwiwkowa | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | - | - | 10 |
C21-C24
C21
11 października 2009; 21:00
Zwyciężczyni C15 – przegrana B27; zwyciężczyni do ćwierćfinału
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Middaugh | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | - | - | 5 |
| King | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | - | - | 7 |
C22
11 października 2009; 21:00
Zwyciężczyni C16 – przegrana B28; zwyciężczyni do ćwierćfinału
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Webster | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | - | - | 4 |
| Lawton | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | - | - | 5 |
C23
11 października 2009; 21:00
Zwyciężczyni C18 – zwyciężczyni C18; zwyciężczyni do ćwierćfinału
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Wang | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | x | x | - | - | 8 |
| Kleibrink | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | x | x | - | - | 3 |
C24
11 października 2009; 21:00
Zwyciężczyni C19 – zwyciężczyni C20; zwyciężczyni do ćwierćfinału
Drużyna | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Ogółem |
| Priwiwkowa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | - | - | 4 |
| Jones | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | - | - | 5 |
Zobacz też
Bibliografia
- Oficjalna strona turnieju
- Turniej na stronach World Curling Tour. worldcurlingtour.com. [zarchiwizowane z tego adresu (2009-10-13)].