Taipei Open 2019
Miejsce | Tajwan | ||
---|---|---|---|
Obiekt | Taipei Arena | ||
Nawierzchnia | Dywanowa (hala) | ||
Data | 11–17.11.2019 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria | WTA 125K series | ||
Pula nagród | 125 000 $ | ||
Drabinka | 32S/16Q/16D | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Witalija Djaczenko | |||
Gra podwójna Lee Ya-hsuan Wu Fang-hsien | |||
| |||
Strona internetowa |
Taipei Open 2019, właśc. OEC Taipei WTA Challenger 2019 – tenisowy turniej WTA kategorii WTA 125K series w sezonie 2019 z cyklu Taipei Open rozgrywany w dniach 11–19 listopada 2019 roku w Tajpej na kortach ceglanych o puli nagród wynoszącej 125 000 dolarów amerykańskich.
Gra pojedyncza
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistka | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Danka Kovinić | 88 | półfinał |
02 | Tímea Babos | 104 | finał |
03 | Witalija Djaczenko | 107 | zwycięstwo |
04 | Priscilla Hon | 126 | 1. runda |
05 | Tereza Martincová | 130 | 1. runda |
06 | Kaja Juvan | 133 | 2. runda |
07 | Bibiane Schoofs | 149 | 1. runda |
08 | Wiktorija Tomowa | 159 | półfinał |
Drabinka
Klucz
- w/o – walkower
- k – krecz
- d – dyskwalifikacja
- Q – kwalifikant
- WC – dzika karta
- LL – szczęśliwy przegrany
- Alt – zawodnik zastępczy
- PR – ochrona rankingu
- SE – specjalna przepustka
- ITF – ranking ITF
- JE – ranking juniorski
Faza finałowa
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Danka Kovinić | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Kyōka Okamura | 3 | 0 | |||||||||||||||||
1 | Danka Kovinić | 3 | 2 | ||||||||||||||||
3 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Jana Čepelová | 1 | 1 | |||||||||||||||||
3 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Tímea Babos | 3 | 2 | ||||||||||||||||
8 | Wiktorija Tomowa | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Dalila Jakupović | 0 | 5 | |||||||||||||||||
8 | Wiktorija Tomowa | 1 | 2 | ||||||||||||||||
2 | Tímea Babos | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Naiktha Bains | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||
2 | Tímea Babos | 6 | 4 | 6 |
Faza początkowa
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
1 | Danka Kovinić | 63 | 6 | 6 | ||||||||||||||
WC | Eudice Chong | 7 | 4 | 3 | 1 | Danka Kovinić | 6 | 7 | ||||||||||
Jana Fett | 6 | 1 | 2 | Urszula Radwańska | 2 | 5 | ||||||||||||
Urszula Radwańska | 0 | 6 | 6 | 1 | Danka Kovinić | 6 | 6 | |||||||||||
Peangtarn Plipuech | 7 | 3 | 3 | Kyōka Okamura | 3 | 0 | ||||||||||||
Kyōka Okamura | 5 | 6 | 6 | Kyōka Okamura | 1 | 6 | 6 | |||||||||||
Izabełła Szinikowa | 6 | 6 | Izabełła Szinikowa | 6 | 2 | 4 | ||||||||||||
7 | Bibiane Schoofs | 2 | 4 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
3 | Witalija Djaczenko | 7 | 6 | |||||||||||||||
Ankita Raina | 61 | 1 | 3 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||
Risa Ozaki | 1 | 3 | Kamilla Rakhimova | 4 | 4 | |||||||||||||
Kamilla Rakhimova | 6 | 6 | 3 | Witalija Djaczenko | 6 | 6 | ||||||||||||
Lee Ya-hsuan | 7 | 6 | Jana Čepelová | 1 | 1 | |||||||||||||
Chihiro Muramatsu | 69 | 4 | Lee Ya-hsuan | 3 | 3 | |||||||||||||
Jana Čepelová | 6 | 6 | Jana Čepelová | 6 | 6 | |||||||||||||
5 | Tereza Martincová | 3 | 1 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
8 | Wiktorija Tomowa | 6 | 2 | 3 | ||||||||||||||
Susan Bandecchi | 4 | 6 | 0k | 8 | Wiktorija Tomowa | 6 | 6 | |||||||||||
WC | Joanna Garland | 3 | 3 | WC | Yang Ya-yi | 4 | 2 | |||||||||||
WC | Yang Ya-yi | 6 | 6 | 8 | Wiktorija Tomowa | 6 | 7 | |||||||||||
Dalila Jakupović | 2 | 6 | 6 | Dalila Jakupović | 0 | 5 | ||||||||||||
Q | Lee Ya-hsin | 6 | 2 | 2 | Dalila Jakupović | 3 | 6 | 6 | ||||||||||
Amandine Hesse | 6 | 3 | 6 | Amandine Hesse | 6 | 3 | 3 | |||||||||||
4 | Priscilla Hon | 4 | 6 | 3 |
1. runda | 2. runda | Ćwierćfinały | ||||||||||||||||
6 | Kaja Juvan | 6 | 6 | |||||||||||||||
Q | Emily Webley-Smith | 1 | 2 | 6 | Kaja Juvan | 6 | 2 | 4k | ||||||||||
Arina Rodionowa | 3 | 7 | 5 | Naiktha Bains | 1 | 6 | 3 | |||||||||||
Naiktha Bains | 6 | 63 | 7 | Naiktha Bains | 4 | 6 | 3 | |||||||||||
WC | Hsu Ching-wen | 1 | 4 | 2 | Tímea Babos | 6 | 4 | 6 | ||||||||||
Q | Storm Sanders | 6 | 6 | Q | Storm Sanders | 4 | 68 | |||||||||||
Q | Aldila Sutjiadi | 6 | 4 | 3 | 2 | Tímea Babos | 6 | 7 | ||||||||||
2 | Tímea Babos | 2 | 6 | 6 |
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczyni | 20 000 | 160 |
---|---|---|
Finalistka | 11 000 | 95 |
Półfinalistka | 6000 | 57 |
Ćwierćfinalistka | 4000 | 29 |
2. runda | 2000 | 15 |
1. runda | 1050 | 1 |
Gra podwójna
Zawodniczki rozstawione
Numer | Tenisistki | Ranking | Osiągnięcie |
01 | Arina Rodionowa Storm Sanders | 206 | półfinał |
02 | Dalila Jakupović Danka Kovinić | 227 | finał |
03 | Ankita Raina Bibiane Schoofs | 264 | ćwierćfinał |
04 | Jana Sizikowa Emily Webley-Smith | 278 | 1. runda |
Drabinka
Pula nagród
Runda | Pieniądze ($)[a] | Punkty (WTA)[b] |
Zwyciężczynie | 5500 | 160 |
---|---|---|
Finalistki | 2700 | 95 |
Półfinalistki | 1400 | 57 |
Ćwierćfinalistki | 750 | 29 |
1. runda | 450 | 1 |
Uwagi
Bibliografia
- Drabinka gry pojedynczej. wtatennis.com. [dostęp 2019-11-10]. (ang.).
- Drabinka gry podwójnej. wtatennis.com. [dostęp 2019-11-10]. (ang.).
Linki zewnętrzne
- Drabinka eliminacji. wtatennis.com. [dostęp 2019-11-10]. (ang.).