Mecze reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet prowadzonej przez Ireneusza Kłosa
Zestawienie meczów reprezentacji Polski w piłce siatkowej kobiet prowadzonej przez Ireneusza Kłosa
Oficjalne mecze międzypaństwowe
Nr | Przeciwnik | Miejsce | Data | Wynik (Polska-przeciwnik) | Impreza | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holandia | Warna | 26 września | 2:3 (30:28, 25:22, 22:25, 26:28, 10:15) | Kwalifikacje do Grand Prix siatkarek 2007 | [1] |
2 | Azerbejdżan | 27 września | 2:3 (25:23, 20:25, 25:22, 16:25, 7:15) | [2] | ||
3 | Bułgaria | 28 września | 3:1 (25:20, 14:25, 25:13, 25:14) | [3] | ||
4 | Azerbejdżan | 30 września | 3:1 (18:25, 25:23, 27:25, 25:20) | [4] | ||
5 | Włochy | 1 października | 0:3 (23:25, 20:25, 16:25) | [5] | ||
6 | Kenia | Tokio | 31 października | 3:1 (25:15, 25:17 20:25, 25:20) | Mistrzostwa Świata 2006 Pierwsza faza grupowa | [6] |
7 | Korea Południowa | 1 listopada | 3:2 (25:21, 23:25, 26:24, 23:25, 15:12) | [7] | ||
8 | Kostaryka | 3 listopada | 3:1 (25:17, 20:25, 25:11, 25:14) | [8] | ||
9 | Chińskie Tajpej | 4 listopada | 1:3 (19:25, 18:25, 25:23, 23:25) | [9] | ||
10 | Japonia | 5 listopada | 1:3 (22:25, 28:30, 28:26, 18:25) | [10] | ||
11 | Włochy | Nagoya | 8 listopada | 0:3 (19:25, 22:25, 13:25) | Mistrzostwa Świata 2006 Druga faza grupowa | [11] |
12 | Serbia i Czarnogóra | 9 listopada | 0:3 (15:25, 22:25, 14:25) | [12] | ||
13 | Turcja | 11 listopada | 0:3 (18:25, 22:25, 19:25) | [13] | ||
14 | Kuba | 12 listopada | 0:3 (18:25, 22:25, 19:25) | [14] |
Bilans spotkań według krajów
Lp. | Reprezentacja | Liczba meczów | Wygrane | Przegrane | Bilans meczów wygrane:przegrane | Bilans setów wygrane:przegrane | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3:0 | 3:1 | 3:2 | 2:3 | 1:3 | 0:3 | |||||
1 | Azerbejdżan | 2 | - | 1 | - | 1 | - | - | 1:1 | 5:4 |
2 | Bułgaria | 1 | - | 1 | - | - | - | - | 1:0 | 3:1 |
3 | Chińskie Tajpej | 1 | - | - | - | - | 1 | - | 0:1 | 1:3 |
4 | Japonia | 1 | - | - | - | - | 1 | - | 0:1 | 1:3 |
5 | Holandia | 1 | - | - | - | 1 | - | - | 0:1 | 2:3 |
6 | Kenia | 1 | - | 1 | - | - | - | - | 1:0 | 3:1 |
7 | Korea Południowa | 1 | - | - | 1 | - | - | - | 1:0 | 3:2 |
8 | Kostaryka | 1 | - | 1 | - | - | - | - | 1:0 | 3:1 |
9 | Kuba | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 0:1 | 0:3 |
10 | Serbia i Czarnogóra | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 0:1 | 0:3 |
11 | Turcja | 1 | - | - | - | - | - | 1 | 0:1 | 0:3 |
12 | Włochy | 2 | - | - | - | - | - | 2 | 0:2 | 0:6 |
Razem | 14 | 0 | 4 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5:9 | 21:33 |
Bilans spotkań według imprezy
Rok | Turniej | Miejsce | Liczba meczów | Zwycięstwa | Porażki | Sety |
---|---|---|---|---|---|---|
2006 | eGP | 4. | 5 | 2 | 3 | 10:11 |
MŚ | 15-16. | 9 | 3 | 6 | 11:22 | |
Razem | 14 | 5 | 9 | 21:33 |
Mecze towarzyskie i sparingowe
Nr | Przeciwnik | Miejsce | Data | Wynik (Polska-przeciwnik) | Impreza | Raport |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zarieczje Odincowo | Kędzierzyn-Koźle | 6 października | 3:2 (25:23, 17:25, 25:15, 18:25, 15:8) | mecz sparingowy | [15] |
2 | Tulica Tułamasz Tuła | 7 października | 3:0 (25:17, 25:23, 25:18) | mecz sparingowy | [16] | |
3 | Niemcy | Sanok | 9 października | 0:3 (13:25, 20:25, 23:25) | mecz towarzyski | [17] |
4 | Niemcy | 10 października | 3:2 (23:25, 23:25, 25:20, 25:20, 15:9) | mecz towarzyski | [18] | |
5 | Chiny | Tianjin | 20 października | 0:3 (23:25, 9:25, 18:25) | mecz towarzyski | [19] |
6 | Chiny | Dagang | 22 października | 0:3 (24:26, 12:25, 22:25) | mecz towarzyski | [20] |
7 | Nigata | Nagaoka | 28 października | 5:0 (25:14, 25:13, 25:14, 25:10, 15:6) | mecz sparingowy | [21] |
Bilans:
- zwycięstwa:porażki 4:3