Veldrijden in het seizoen 2007-2008
Veldrijden in het seizoen 2007-2008 (Mannen elite) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | 16 september 2007 t/m 17 februari 2008 | ||||||
Eindklassementen | |||||||
WK | Lars Boom | ||||||
BK | Sven Nys | ||||||
NK | Lars Boom | ||||||
Superprestige | Sven Nys | ||||||
GvA Trofee | Sven Nys | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Veldrijden in het seizoen 2007-2008 (Vrouwen elite) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Datum | 16 september 2007 t/m 17 februari 2008 | ||||||
Eindklassementen | |||||||
WK | Hanka Kupfernagel | ||||||
EK | Daphny van den Brand | ||||||
BK | Loes Sels | ||||||
NK | Mirjam Melchers | ||||||
GvA Trofee | Daphny van den Brand | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
Het veldritseizoen 2007-2008 begon op 16 september 2007 met de Steenbergcross te Erpe-Mere en eindigde op 17 februari 2008 met de Internationale Sluitingsprijs in Oostmalle, België.
UCI ranking
Eindstanden mannen
|
|
Ranking per het einde van het seizoen.
Kalender
De wereldbeker wordt weergegeven in vetgedrukte tekst, de belangrijkste regelmatigheidscriteriums in cursief gedrukte tekst. Voor de wedstrijdcategorieën, zie UCI-wedstrijdcategorieën.
September
Datum | Cross | Cat. | Winnaar mannen | Winnaar vrouwen |
---|---|---|---|---|
16 | Steenbergcross, Erpe-Mere | C2 | Niels Albert | |
22 | Kinetic Systems – Tailwind Cyclo-Cross #1, Springfield | C2 | Jonathan Page | |
22 | Star-Crossed Redmond, Redmond | C2 | Christian Heule | |
23 | Grote Prijs Neerpelt, Neerpelt | C2 | Sven Nys | |
23 | Kinetic Systems – Tailwind Cyclo-Cross #2, Springfield | C2 | Jonathan Page | |
23 | Rad Racing Grand Prix, Lakewood | C2 | Christian Heule | |
26 | Cross Vegas, Las Vegas | C2 | Ryan Trebon | Lyne Bessette |
28 | Cross Louny (TOI TOI Cup) , Louny | C2 | Zdeněk Štybar | |
29 | Cross Plzen (TOI TOI Cup) , Plzen | C2 | Zdeněk Štybar | Pavla Havlíková |
29 | Openingsveldrit Harderwijk, Harderwijk | C2 | Sven Nys |
Oktober
Datum | Cross | Cat. | Winnaar mannen | Winnaar vrouwen |
---|---|---|---|---|
6 | Cross Uničov (TOI TOI Cup), Uničov | C2 | Zdeněk Mlynář | |
6 | Whitmore's Landscaping Super Cross Cup #1, Southampton | C1 | Erwin Vervecken | Katherine Compton |
7 | Cross Abergavenny (National Trophy), Abergavenny | C2 | Paul Oldham | |
7 | Whitmor's Landscaping Super Cross Cup #2, Southampton | C2 | Barry Wicks | Katherine Compton |
7 | Jim Horner Cyclocross Grand Prix, Edmonton | C2 | Tim Heemskerk | |
13 | Cross Hlinsko (TOI TOI Cup), Hlinsko | C2 | Zdeněk Mlynář | |
13 | GP Région Wallonne, Dottignies | C2 | Sven Nys | |
13 | Grand Prix of Gloucester #1, Gloucester | C2 | Jeremy Powers | |
13 | Java Johnny's – LionHearts' Cross, Middletown | C2 | Barry Wicks | Katherine Compton |
14 | Int. Radquer Fehraltorf, Fehraltorf | C2 | Simon Zahner | |
14 | Cyclocross Ruddervoorde (Superprestige), Ruddervoorde | C1 | Sven Nys | |
14 | Cross Sarrebourg (Coupe de France), Sarrebourg | C2 | Francis Mourey | Maryline Salvetat |
14 | Grand Prix of Gloucester #2, Gloucester | C2 | Jesse Anthony | |
14 | Bio Wheels / United Dairy Farmers Cyclo-Cross, Cincinnati | C2 | Barry Wicks | Katherine Compton |
18 | Kermiscross, Ardooie | C2 | Niels Albert | |
20 | Kleicross, Lebbeke | C2 | Enrico Franzoi | |
20 | Granogue Cross, Wilmington | C1 | Timothy Johnson | |
21 | Vlaamse Industrieprijs Bosduin (Wereldbeker), Kalmthout | CDM | Zdeněk Štybar | Daphny van den Brand |
21 | Wissahickon Cross, Philadelphia | C2 | Jeremy Powers | |
21 | Dam Cross, Los Angeles | C2 | Tristan Schouten | |
23 | Nacht van Woerden, Woerden | C2 | Erwin Vervecken | Daphny van den Brand |
27 | Cyclocross Tabor (Wereldbeker), Tabor | CDM | Sven Nys | |
27 | USGP of Cyclocross – Derby City Cup #1, Louisville | C2 | Jeremy Powers | Katherine Compton |
28 | Radquer Steinmaur, Steinmaur | C2 | Francis Mourey | |
28 | Cyclocross Zonhoven, Zonhoven | C2 | Bart Wellens | Helen Wyman |
28 | G.P. Commune Niederanven et GP Comat, Contern | C2 | Johannes Sickmüller | |
28 | Cross Ipswich (National Trophy) , Ipswich | C2 | Paul Oldham | |
28 | USGP of Cyclocross – Derby City Cup #2, Louisville | C2 | Timothy Johnson | Katherine Compton |
November
Datum | Cross | Cat. | Winnaar mannen | Winnaar vrouwen |
---|---|---|---|---|
1 | Cyclo-Cross International de Marle, Marle | C2 | Francis Mourey | |
1 | Koppenbergcross (GVA Trofee), Oudenaarde | C1 | Sven Nys | Daphny van den Brand |
1 | Internationales Radcross, Magstadt | C2 | Christian Heule | |
3 | Houtlandcross, Eernegem | C2 | Klaas Vantornout | |
3 | Chainbiter 9.0, Farmington | C2 | Christopher Jones | |
3 | Redline North American Cross, Colorado | C2 | Ryan Trebon | Katherine Compton |
4 | Europees kampioenschap, Hittnau | CC | Daphny van den Brand | |
4 | Bollekescross (Superprestige), Hamme | C1 | Sven Nys | Loes Sels |
4 | The Cycle-Smart International, Northampton | C2 | Jesse Anthony | |
4 | Boulder Cup, Boulder | C1 | Ryan Trebon | Katherine Compton |
10 | Jaarmarktcross Niel (GVA Trofee), Niel | C2 | Bart Wellens | |
10 | Beacon Cycling & Fitness Cyclo-Cross, Bridgeton (New Jersey) | C2 | Davide Frattini | |
10 | Centennial Park Cross #1, Etobicoke | C2 | Greg Reain | |
11 | Int. Radquer Uster, Uster | C2 | Ralph Näf | |
11 | Veldrit Pijnacker (Wereldbeker), Pijnacker | CDM | Lars Boom | Katherine Compton |
11 | Fort Lewis College Squawka Cross, Durango | C2 | Todd Wells | |
11 | Highland Park Cyclo-Cross, Jamesburg | C2 | Davide Frattini | |
11 | Centennial Park Cross #2, Etobicoke | C2 | Andrew Watson | |
17 | GP van Hasselt (GVA Trofee), Hasselt | C2 | Sven Nys | |
17 | North Carolina Grand Prix #1, Hendersonville | C2 | Justin Spinelli | |
17 | USGP of Cyclocross, Mercer Cup #1, West Windsor | C2 | Ryan Trebon | |
18 | Cyclocross Aigle, Aigle | C1 | Simon Zahner | |
18 | Gran Premio Città di Verbania, Verbania | C2 | Marco Aurelio Fontana | |
18 | Cyclocross Asper-Gavere (Superprestige), Gavere | C1 | Sven Nys | Katherine Compton |
18 | Cross Mallory Park (National Trophy) , Mallory Park | C2 | Maarten Nijland | |
18 | North Carolina Grand Prix #2, Hendersonville | C2 | Jonathan Hamblen | |
18 | USGP of Cyclocross – Mercer Cup #2, West Windsor | C2 | Ryan Trebon | |
24 | Duinencross (Wereldbeker), Koksijde | CDM | Sven Nys | Daphny van den Brand |
24 | Baystate Cyclocross, Sterling | C2 | Jeremy Powers | |
24 | The Jingle Cross Rock #1, Iowa City | C2 | Todd Wells | |
25 | Cyclocross Gieten (Superprestige), Gieten | C1 | Niels Albert | Pavla Havlíková |
25 | Cross Quelneuc (Coupe de France), Quelneuc | C2 | Francis Mourey | Laurence Leboucher |
25 | Kansai Cyclo-Cross Meeting Yasu Round, Rittō | C2 | Keiichi Tsujiura | |
25 | The Jingle Cross Rock #2, Iowa City | C2 | Todd Wells |