Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 26 mei | 1 | 15:05 | Super Especial Carlos Paz 1 | 3,02 km | Sébastien Loeb | 2:25,9 | 74,52 km/u | Sébastien Loeb | 27 mei | 2 | 9:36 | El Mirador - San Lorenzo 1 | 18,23 km | Jari-Matti Latvala | 10:27,0 | 104,67 km/u | Jari-Matti Latvala | 3 | 10:08 | Mina Clavero - Giulio Cesare 1 | 22,67 km | Jari-Matti Latvala | 19:42,5 | 69,02 km/u | 4 | 11:01 | El Condor - Cuesta Blanca 1 | 37,32 km | Jari-Matti Latvala | 23:18,9 | 96,04 km/u | 5 | 15:17 | El Mirador - San Lorenzo 2 | 18,23 km | Jari-Matti Latvala | 10:19,0 | 106,02 km/u | 6 | 15:49 | Mina Clavero - Giulio Cesare 2 | 22,67 km | Petter Solberg | 19:21,7 | 70,25 km/u | 7 | 16:42 | El Condor - Cuesta Blanca 2 | 37,32 km | Sébastien Loeb | 23:19,4 | 96,01 km/u | | 2 | 28 mei | 8 | 8:13 | Las Jarillas - Falda del Carmen 1 | 21,57 km | Sébastien Ogier | 12:21,3 | 104,75 km/u | 9 | 9:46 | Las Bajadas - Villa del Dique 1 | 16,57 km | Sébastien Loeb | 9:04,1 | 109,63 km/u | 10 | 10:32 | Amboy - Santa Monica 1 | 20,33 km | Sébastien Loeb | 10:38,0 | 114,71 km/u | 11 | 11:13 | Santa Rosa - San Agustin 1 | 21,36 km | Sébastien Loeb | 13:06,2 | 97,81 km/u | 12 | 14:08 | Las Jarillas - Falda del Carmen 2 | 21,57 km | Sébastien Ogier | 12:21,6 | 104,71 km/u | 13 | 15:41 | Las Bajadas - Villa del Dique 2 | 16,57 km | Sébastien Ogier | 9:00,7 | 110,32 km/u | Sébastien Ogier | 14 | 16:27 | Amboy - Santa Monica 2 | 20,33 km | Sébastien Loeb | 10:32,7 | 115,68 km/u | 15 | 17:08 | Santa Rosa - San Agustin 2 | 21,36 km | Sébastien Loeb | 12:59,3 | 98,67 km/u | | 3 | 29 mei | 16 | 8:09 | Ascochinga - Agua de Oro | 48,21 km | Sébastien Loeb | 35:53,7 | 80,59 km/u | 17 | 10:27 | Cabalango - Villa Garcia | 3,90 km | Jari-Matti Latvala | 2:22,2 | 98,73 km/u | 18 | 11:38 | Super Especial Carlos Paz 2 | 3,02 km | Petter Solberg | 2:25,5 | 74,72 km/u | 19 | 12:10 | Cabalango - Villa Garcia Power Stage (PS) | 3,90 km | Petter Solberg | 2:20,1 | 100,21 km/u | Sébastien Loeb | | |