Interlands Luxemburgs voetbalelftal 2000-2009
Deze pagina toont een chronologisch en gedetailleerd overzicht van de interlands die het Luxemburgs voetbalelftal speelde in de periode 2000 – 2009.
Interlands
2000
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2000 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
23 februari Vriendschappelijk № 428 «onderlinge duels» | Luxemburg [1] | 1 – 3 | Noord-Ierland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.818 Scheidsrechter: Manfred Schüttengruber (AUT) |
Manuel Cardoni 41' | 21' David Healy 48' David Healy 87' James Quinn |
| ||||
26 april Vriendschappelijk № 429 «onderlinge duels» | Luxemburg [2] | 1 – 1 | Estland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.200 Scheidsrechter: Roelof Luinge (NED) |
Jean Vanek 90' | 83' Andres Oper |
| ||||
7 juni Vriendschappelijk № 430 «onderlinge duels» | Luxemburg | 0 – 1 | Spanje | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 6.000 Scheidsrechter: Herbert Fandel (GER) |
2' Gaizka Mendieta |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 431 «onderlinge duels» 18:00 uur | Luxemburg [3] | 0 – 2 | Joegoslavië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.305 Scheidsrechter: Sergey Shmolik (BLR) |
4' Savo Milošević 26' Savo Milošević |
| ||||
7 oktober WK-kwalificatie № 432 «onderlinge duels» 19:15 uur | Luxemburg | 1 – 2 | Slovenië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.788 Scheidsrechter: Michal Beneš (CZE) |
Jeff Strasser 46' | 4' Zlatko Zahovič 26' Željko Milinovič |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 433 «onderlinge duels» 19:00 uur | Rusland | 3 – 0 | Luxemburg[4] | Dinamo Stadion, Moskou Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: John Ferry (NIR) |
Maxim Buznikin 19' Dmitri Chochlov 57' Jegor Titov 90' |
2001
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2001 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
28 februari Vriendschappelijk № 434 «onderlinge duels» | Luxemburg | 0 – 1 | Finland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.500 Scheidsrechter: Roland Beck (LIE) |
80' Mikael Forssell |
| ||||
24 maart WK-kwalificatie № 435 «onderlinge duels» 18:00 uur | Luxemburg | 0 – 2 | Faeröer | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.500 Scheidsrechter: Attila Hanacsek (HUN) |
78' Christian Høgni Jacobsen 82' Kurt Mørkøre |
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 436 «onderlinge duels» 20:15 uur | Zwitserland | 5 – 0 | Luxemburg[5] | Hardturm, Zürich Toeschouwers: 8.600 Scheidsrechter: Claus Bo Larsen (DEN) |
Alexander Frei 9' Alexander Frei 31' Johann Lonfat 64' Stéphane Chapuisat 72' Alexander Frei 90' |
| ||||
2 juni WK-kwalificatie № 437 «onderlinge duels» 20:15 uur | Slovenië | 2 – 0[6] | Luxemburg[7] | Stadion za Bežigradom, Ljubljana Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Bernhard Brugger (AUT) |
Zlatko Zahovič 34' Zlatko Zahovič 65' (pen.) |
| ||||
6 juni WK-kwalificatie № 438 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 1 – 2 | Rusland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Jon Skjervold (NOR) |
Sacha Schneider 49' | 16' Dmitri Alenitsjev 76' Sergej Semak |
| ||||
15 augustus Vriendschappelijk № 438 «onderlinge duels» | Luxemburg [8] | 0 – 3[9] | Georgië | Stade Communal, Mondercange Toeschouwers: 700 Scheidsrechter: Luc Huyghe (BEL) |
33' Georgi Demetradze 56' Rati Aleksidze 79' Georgi Demetradze |
| ||||
1 september WK-kwalificatie № 439 «onderlinge duels» 17:00 uur | Faeröer | 1 – 0 | Luxemburg | Svangaskarð, Toftir Toeschouwers: 1.464 Scheidsrechter: Zeljko Siric (CRO) |
Jens Kristian Hansen 84' |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 440 «onderlinge duels» 20:15 uur | Luxemburg [10] | 0 – 3 | Zwitserland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.858 Scheidsrechter: Sorin Corpodean (ROM) |
12' Alexander Frei 58' Kubilay Türkyilmaz 84' Kubilay Türkyilmaz |
| ||||
6 oktober WK-kwalificatie № 441 «onderlinge duels» 16:00 uur | Joegoslavië | 6 – 2 | Luxemburg[11] | Stadion FK Partizan, Belgrado Toeschouwers: 1.758 Scheidsrechter: Leslie Irvine (NIR) |
Slaviša Jokanović 19' Predrag Mijatović 57' Mateja Kežman 61' Savo Milošević 62' Mateja Kežman 71' Savo Milošević 68' | 38' René Peters 51' Marcel Christophe |
2002
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2002 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
13 februari Vriendschappelijk № 442 «onderlinge duels» | Luxemburg [12] | 0 – 0 | Albanië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: René Rogalla (SUI) |
| ||||
27 maart Vriendschappelijk № 443 «onderlinge duels» | Luxemburg [13] | 0 – 3 | Letland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.300 Scheidsrechter: Wolfgang Sowa (AUT) |
22' Andrejs Rubins 59' Juris Laizans 72' Māris Verpakovskis |
| ||||
17 april Vriendschappelijk № 444 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg [14] | 3 – 3[15] | Liechtenstein[16] | Stade Alphonse Theis, Hesperange Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Jan Wegereef (NED) |
Jeff Strasser 39' Marcel Christophe 69' Manuel Cardoni 83' | 6' Martin Stocklasa 26' Martin Stocklasa 38' Martin Stocklasa |
| ||||
21 augustus Vriendschappelijk № 445 «onderlinge duels» | Luxemburg [17] | 0 – 2 | Marokko | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.654 Scheidsrechter: Edgar Steinborn (GER) |
71' Mohamed Jabrane 85' Nouredine Kacimi |
| ||||
5 september Vriendschappelijk № 446 «onderlinge duels» | Luxemburg [18] | 0 – 5 | Israël | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.354 Scheidsrechter: Paul Allaerts (BEL) |
1' Kfir Udi 24' Walid Badir 68' Kfir Udi 79' Adoram Keisy 85' Yossi Benayoun |
| ||||
12 oktober EK-kwalificatie № 447 «onderlinge duels» 18:15 uur | Denemarken | 2 – 0 | Luxemburg[19] | Parken, Kopenhagen Toeschouwers: 40.300 Scheidsrechter: Ferenc Bede (HUN) |
Jon Dahl Tomasson 52' (pen.) Ebbe Sand 72' |
| ||||
16 oktober EK-kwalificatie № 448 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg [20] | 0 – 7 | Roemenië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.100 Scheidsrechter: Romans Lajuks (LAT) |
2' Viorel Moldovan 5' Viorel Moldovan 24' Mirel Rădoi 45' Cosmin Contra 47' Cosmin Contra 80' Tiberiu Ghioane 87' Cosmin Contra |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 449 «onderlinge duels» | Luxemburg [21] | 0 – 0 | Kaapverdië | Stade Alphonse Theis, Hesperange Toeschouwers: 2.750 Scheidsrechter: Damien Ledentu (FRA) |
2003
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2003 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
29 maart EK-kwalificatie № 450 «onderlinge duels» 19:15 uur | Bosnië en Herzegovina | 2 – 0 | Luxemburg | Bilino Polje, Zenica Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Jouni Hyytiä (FIN) |
Elvir Bolić 53' Sergej Barbarez 79' |
| ||||
2 april EK-kwalificatie № 451 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg [22] | 0 – 2 | Noorwegen | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Ivan Dobrinov (BUL) |
60' Sigurd Rushfeldt 74' Ole Gunnar Solskjær |
| ||||
30 april Vriendschappelijk № 452 «onderlinge duels» | Hongarije | 5 – 1 | Luxemburg[23] | Szusza Ferenc Stadion, Boedapest Toeschouwers: 1.250 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) |
Zoltán Gera 18' Imre Szabics 51' Krisztián Lisztes 61' Krisztián Kenesei 68' Imre Szabics 90+2' | 25' Jeff Strasser |
| ||||
11 juni EK-kwalificatie № 453 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 0 – 2 | Denemarken | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 6.869 Scheidsrechter: Yuriy Baskakov (RUS) |
22' Claus Jensen 50' Thomas Gravesen |
| ||||
19 augustus Vriendschappelijk № 454 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg [24] | 1 – 1 | Malta | Stade de la Frontière, Esch-sur-Alzette Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: Gerald Leihner (AUT) |
Jeff Strasser 53' (pen.) | 54' Stefan Giglio |
| ||||
6 september EK-kwalificatie № 455 «onderlinge duels» 19:30 uur | Roemenië | 4 – 0 | Luxemburg | Stadionul Astra, Ploiești Toeschouwers: 4.500 Scheidsrechter: Alon Yefet (ISR) |
Adrian Mutu 39' Daniel Pancu 42' Ioan Ganea 43' Florin Bratu 77' |
| ||||
10 september EK-kwalificatie № 456 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg [25] | 0 – 1 | Bosnië en Herzegovina | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Costas Kapitanis (CYP) |
35' Sergej Barbarez |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 457 «onderlinge duels» 17:00 uur | Noorwegen | 1 – 0 | Luxemburg | Ullevaal Stadion, Oslo Toeschouwers: 22.255 Scheidsrechter: Zsolt Szabó (HUN) |
Tore André Flo 18' |
| ||||
20 november Vriendschappelijk № 458 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg [26] | 1 – 2 | Moldavië | Stade Alphonse Theis, Hesperange Toeschouwers: 623 Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA) |
Manou Schauls 77' | 19' Alexandru Golban 90+1' Serghei Dadu |
2004
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2004 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
24 februari Vriendschappelijk Officieus duel «onderlinge duels» | Faeröer | 4 – 2 | Luxemburg | Estadio Municipal, Jerez de la Frontera Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: onbekend |
John Petersen 46' John Petersen 52' Súni Olsen 74' Julian Johnsson 90' | 35' René Peters 80' Daniel Huss |
| ||||
31 maart Vriendschappelijk № 450 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 1 – 2 | Bosnië en Her. | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: René Rogalla (SUI) |
Daniel Huss 87' | 63' Zvjezdan Misimović 71' Elvir Bolić |
| ||||
28 april Vriendschappelijk № 451 «onderlinge duels» 20:30 uur | Oostenrijk | 4 – 1 | Luxemburg | Tivoli Neu, Innsbruck Toeschouwers: 9.400 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) |
Roland Kirchler 5' Markus Kiesenebner 9' Mario Haas 85' Roland Kollmann 89' | 63' Daniel Huss |
| ||||
29 mei Vriendschappelijk № 452 «onderlinge duels» 20:15 uur | Portugal | 3 – 0 | Luxemburg[27] | Agueda Municipal, Agueda Toeschouwers: 9.000 Scheidsrechter: Rob Styles (ENG) |
Luís Figo 14' Nuno Gomes 28' Rui Costa 37' |
| ||||
18 augustus WK-kwalificatie № 453 «onderlinge duels» 19:15 uur | Slowakije | 3 – 1 | Luxemburg | Slovan Stadion, Bratislava Toeschouwers: 5.016 Scheidsrechter: Viktor Kassai (HUN) |
Róbert Vittek 26' Vratislav Greško 48' Igor Demo 89' | 2' Jeff Strasser |
| ||||
4 september WK-kwalificatie № 454 «onderlinge duels» 18:00 uur | Estland | 4 – 0[28] | Luxemburg | A. Le Coq Arena, Tallinn Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Alan Kelly (IRL) |
Ingemar Teever 7' Manou Schauls 41' (e.d.) Andres Oper 61' Kristen Viikmäe 67' |
| ||||
8 september WK-kwalificatie № 455 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 3 – 4 | Letland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.125 Scheidsrechter: George Kasnaferis (GRE) |
Gordon Braun 11' Alphonse Leweck 55' Manuel Cardoni 61' | 4' Māris Verpakovskis 39' (pen.) Mihails Zemlinskis 65' (e.d.) Eric Hoffmann 66' Andrejs Prohorenkovs |
| ||||
9 oktober WK-kwalificatie № 456 «onderlinge duels» 16:00 uur | Luxemburg | 0 – 4 | Rusland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 4.000 Scheidsrechter: Eric Braamhaar (NED) |
56' Dmitri Sytsjov 62' Andrej Arsjavin 69' Dmitri Sytsjov 86' Dmitri Sytsjov |
| ||||
13 oktober WK-kwalificatie № 457 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 0 – 4 | Liechtenstein | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.478 Scheidsrechter: Jaroslav Jara (CZE) |
41' Martin Stocklasa 44' Franz Burgmeier 57' (pen.) Mario Frick 85' Franz Burgmeier |
| ||||
17 november WK-kwalificatie № 458 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg [29] | 0 – 5 | Portugal | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 8.045 Scheidsrechter: Vitaly Godulyan (UKR) |
11' (e.d.) Ben Federspiel 28' Cristiano Ronaldo 52' Maniche 67' Pedro Pauleta 82' Pedro Pauleta |
2005
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2005 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
30 maart WK-kwalificatie № 459 «onderlinge duels» 19:00 uur | Letland | 4 – 0 | Luxemburg[30] | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 8.203 Scheidsrechter: Draženko Kovačić (CRO) |
Imants Bleidelis 33' Juris Laizāns 38' (pen.) Māris Verpakovskis 73' Māris Verpakovskis 90' |
| ||||
8 juni WK-kwalificatie № 460 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 0 – 4 | Slowakije | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.108 Scheidsrechter: Rob Styles (ENG) |
5' Szilárd Németh 15' Marek Mintál 54' Karol Kisel 60' Ľubomír Reiter |
| ||||
3 september WK-kwalificatie № 461 «onderlinge duels» 21:15 uur | Portugal | 6 – 0 | Luxemburg | Estádio Algarve, Faro Toeschouwers: 25.000 Scheidsrechter: Dick van Egmond (NED) |
Jorge Andrade 22' Ricardo Carvalho 30' Pedro Pauleta 36' Pedro Pauleta 56' Simão 78' Simão 84' |
| ||||
7 september WK-kwalificatie № 462 «onderlinge duels» 18:30 uur | Liechtenstein | 3 – 0 | Luxemburg | Rheinpark, Vaduz Toeschouwers: 2.300 Scheidsrechter: Damir Skomina (SLO) |
Mario Frick 38' Benjamin Fischer 77' Thomas Beck 90' |
| ||||
8 oktober WK-kwalificatie № 463 «onderlinge duels» 18:00 uur | Rusland | 5 – 1 | Luxemburg | Lokomotiv Stadion, Moskou Toeschouwers: 21.000 Scheidsrechter: Alexandru Tudor (ROM) |
Marat Izmailov 7' Aleksandr Kerzjakov 18' Roman Pavljoetsjenko 65' Dmitriy Kirichenko 75' Dmitriy Kirichenko 90' | 52' (pen.) Claude Reiter |
| ||||
12 oktober WK-kwalificatie № 464 «onderlinge duels» 19:15 uur | Luxemburg | 0 – 2 | Estland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.010 Scheidsrechter: Selçuk Dereli (TUR) |
7' Andres Oper 79' (pen.) Andres Oper |
| ||||
16 november Vriendschappelijk № 465 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg [31] | 0 – 1 | Canada | Stade Alphonse Theis, Hesperange Toeschouwers: onbekend Scheidsrechter: Paulo Gomes Costa (POR) |
69' Iain Hume |
2006
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2006 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
1 maart Vriendschappelijk № 466 «onderlinge duels» 20:15 uur | Luxemburg | 0 – 2[32] | België | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.271 Scheidsrechter: Thomas Einwaller (AUT) |
42' Kevin Vandenbergh 61' Luigi Pieroni |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 467 «onderlinge duels» 17:00 uur | Duitsland | 7 – 0 | Luxemburg | Badenova-Stadion, Freiburg Toeschouwers: 23.000 Scheidsrechter: René Rogalla (SUI) |
Miroslav Klose 5' Torsten Frings 19' (pen.) Lukas Podolski 36' Miroslav Klose 59' Lukas Podolski 65' (pen.) Oliver Neuville 90' Oliver Neuville 90+2' |
| ||||
3 juni Vriendschappelijk № 468 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg [33] | 0 – 3 | Portugal | Stade Saint-Symphorien, Metz Toeschouwers: 19.157 Scheidsrechter: Laurent Duhamel (FRA) |
46' Simão 72' (pen.) Simão 85' Luís Figo |
| ||||
8 juni Vriendschappelijk № 469 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 0 – 3 | Oekraïne | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.766 Scheidsrechter: Peter Vervecken (BEL) |
55' Andrij Voronin 83' Andrij Sjevtsjenko 84' Maksim Kalinichenko |
| ||||
16 augustus Vriendschappelijk № 470 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 0 – 1 | Turkije | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.353 Scheidsrechter: Michael Weiner (GER) |
26' Fatih Tekke |
| ||||
2 september EK-kwalificatie № 471 «onderlinge duels» 19:30 uur | Luxemburg | 0 – 1 | Nederland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: João Ferreira (POR) |
18' Joris Mathijsen |
| ||||
6 september Vriendschappelijk № 472 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 0 – 0 | Letland | Stade Alphonse Theis, Hesperange Toeschouwers: 1.755 Scheidsrechter: Emil Bozinovski (MKD) |
| ||||
7 oktober EK-kwalificatie № 473 «onderlinge duels» 19:45 uur | Slovenië | 2 – 0 | Luxemburg | Petrol Arena, Celje Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Panicos Kailis (CYP) |
Milivoje Novakovič 30' Robert Koren 44' |
| ||||
11 oktober EK-kwalificatie № 474 «onderlinge duels» 19:15 uur | Luxemburg | 0 – 1 | Bulgarije | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.156 Scheidsrechter: Novo Panic (BIH) |
26' Aleksandar Toentsjev |
| ||||
15 november Vriendschappelijk № 475 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 0 – 0 | Togo | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.417 Scheidsrechter: Ceri Richards (WAL) |
2007
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2007 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
7 februari Vriendschappelijk № 476 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 2 – 1 | Gambia | Stade Alphonse Theis, Hesperange Toeschouwers: 520 Scheidsrechter: Claudio Circhetta (SUI) |
Aurélien Joachim 65' Chris Sagramola 83' | 15' Mustapha Jarju |
| ||||
24 maart EK-kwalificatie № 477 «onderlinge duels» 16:00 uur | Luxemburg | 1 – 2 | Wit-Rusland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.000 Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL) |
Chris Sagramola 68' | 25' Tsimafei Kalachev 54' Vital Koetoezaw |
| ||||
28 maart EK-kwalificatie № 478 «onderlinge duels» 16:30 uur | Roemenië | 3 – 0 | Luxemburg | Stadionul Ceahlăul, Piatra Neamț Toeschouwers: 12.000 Scheidsrechter: Romans Lajuks (LAT) |
Adrian Mutu 26' Cosmin Contra 56' Ciprian Marica 90' |
| ||||
2 juni EK-kwalificatie № 479 «onderlinge duels» 19:30 uur | Albanië | 2 – 0 | Luxemburg | Qemal Stafastadion, Tirana Toeschouwers: 3.500 Scheidsrechter: Lasha Silagava (GEO) |
Edmond Kapllani 38' Altin Haxhi 57' |
| ||||
6 juni EK-kwalificatie № 480 «onderlinge duels» 19:15 uur | Luxemburg | 0 – 3 | Albanië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.413 Scheidsrechter: Paulius Malzinskas (LTU) |
25' Ervin Skela 36' Edmond Kapllani 71' Edmond Kapllani |
| ||||
22 augustus Vriendschappelijk № 481 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 0 – 0 | Georgië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.123 Scheidsrechter: Stephen Weatherall (NIR) |
| ||||
8 september EK-kwalificatie № 482 «onderlinge duels» 16:00 uur | Luxemburg | 0 – 3 | Slovenië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.012 Scheidsrechter: Sergiy Berezka (UKR) |
7' Klemen Lavrič 37' Milivoje Novakovič 47' Klemen Lavrič |
| ||||
12 september EK-kwalificatie № 483 «onderlinge duels» 18:30 uur | Bulgarije | 3 – 0 | Luxemburg | Vasil Levski Stadion, Sofia Toeschouwers: 8.000 Scheidsrechter: Bülent Demirlek (TUR) |
Dimitar Berbatov 27' Dimitar Berbatov 28' Martin Petrov 54' (pen.) |
| ||||
13 oktober EK-kwalificatie № 484 «onderlinge duels» 16:00 uur | Wit-Rusland | 0 – 1 | Luxemburg | Tsentralny, Gomel Toeschouwers: 14.000 Scheidsrechter: Michael Svendsen (DEN) |
90' Alphonse Leweck |
| ||||
17 oktober EK-kwalificatie № 485 «onderlinge duels» 16:00 uur | Luxemburg | 0 – 2 | Roemenië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.584 Scheidsrechter: Felix Brych (GER) |
42' Florentin Petre 61' Ciprian Marica |
| ||||
17 november EK-kwalificatie № 486 «onderlinge duels» 19:30 uur | Nederland | 1 – 0 | Luxemburg | De Kuip, Rotterdam Toeschouwers: 49.000 Scheidsrechter: Martin Hansson (SWE) |
Danny Koevermans 43' |
2008
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2008 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
30 januari Vriendschappelijk № 487 «onderlinge duels» 18:00 uur | Saoedi-Arabië | 2 – 1 | Luxemburg | King Fahd International Stadium, Riyad Toeschouwers: 2.000 Scheidsrechter: onbekend |
doelpuntenmakers onbekend | 88' (pen.) René Peters |
| ||||
26 maart Vriendschappelijk № 488 «onderlinge duels» 20:15 uur | Luxemburg | 0 – 2 | Wales | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.879 Scheidsrechter: Björn Kuipers (NED) |
37' Freddy Eastwood 46' Freddy Eastwood |
| ||||
27 mei Vriendschappelijk № 489 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 1 – 1 | Kaapverdië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.051 Scheidsrechter: Pavle Radovanović (MTG) |
Alphonse Leweck 77' | 83' Valter Borges |
| ||||
20 augustus Vriendschappelijk № 490 «onderlinge duels» 20:15 uur | Luxemburg | 1 – 4 | Macedonië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 885 Scheidsrechter: Bernd Brugger (AUT) |
Joël Kitenge 73' | 6' Goran Pandev 33' Vlatko Grozdanoski 45' Goran Pandev 49' Ilčo Naumoski |
| ||||
6 september WK-kwalificatie № 491 «onderlinge duels» 19:15 uur | Luxemburg | 0 – 3 | Griekenland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 4.596 Scheidsrechter: Anders Hermansen (DEN) |
36' Vasilis Torosidis 45' Theofanis Gekas 77' (pen.) Angelos Charisteas |
| ||||
10 september WK-kwalificatie № 492 «onderlinge duels» 19:30 uur | Zwitserland | 1 – 2 | Luxemburg | Letzigrund, Zürich Toeschouwers: 20.500 Scheidsrechter: Dejan Filipovic (SRB) |
Blaise Nkufo 43' | 27' Jeff Strasser 87' Alphonse Leweck |
| ||||
11 oktober WK-kwalificatie № 493 «onderlinge duels» 19:30 uur | Luxemburg [34] | 1 – 3 | Israël | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 3.562 Scheidsrechter: Igor Jegorov (RUS) |
René Peters 14' | 2' (pen.) Yossi Benayoun 54' Omer Golan 81' Salim Toama |
| ||||
15 oktober WK-kwalificatie № 494 «onderlinge duels» 20:15 uur | Luxemburg | 0 – 0 | Moldavië | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.157 Scheidsrechter: Marcin Borski (POL) |
| ||||
19 november Vriendschappelijk № 495 «onderlinge duels» 20:30 uur | Luxemburg | 1 – 1 | België | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 4.172 Scheidsrechter: Mike Riley (ENG) |
Mario Mutsch 46' | 22' Kevin Mirallas |
2009
Zie Luxemburgs voetbalelftal in 2009 voor het hoofdartikel over dit onderwerp.
| ||||
28 maart WK-kwalificatie № 496 «onderlinge duels» 16:00 uur | Luxemburg | 0 – 4 | Letland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 2.516 Scheidsrechter: Mark Whitby (WAL) |
25' Ģirts Karlsons 48' Aleksandrs Cauņa 71' Aleksejs Višņakovs 86' Andrejs Pereplotkins |
| ||||
1 april WK-kwalificatie № 497 «onderlinge duels» 16:30 uur | Letland | 2 – 0 | Luxemburg | Skonto Stadion, Riga Toeschouwers: 6.700 Scheidsrechter: Firat Aydinus (TUR) |
Jurijs Zigajevs 44' Māris Verpakovskis 76' |
| ||||
12 augustus Vriendschappelijk № 498 «onderlinge duels» 20:00 uur | Luxemburg | 0 – 1 | Litouwen | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 1.455 Scheidsrechter: Alan Black (NIR) |
82' Tomas Danilevičius |
| ||||
5 september WK-kwalificatie № 499 «onderlinge duels» 19:00 uur | Moldavië | 0 – 0 | Luxemburg | Zimbru Stadion, Chisinau Toeschouwers: 7.820 Scheidsrechter: Gediminas Mažeika (LTU) |
| ||||
9 september WK-kwalificatie № 500 «onderlinge duels» 19:00 uur | Israël | 7 – 0 | Luxemburg | Ramat Gan Stadion, Tel Aviv Toeschouwers: 7.038 Scheidsrechter: Michael Svendsen (DEN) |
Elyaniv Barda 9' Aviram Baruchyan 15' Elyaniv Barda 21' Elyaniv Barda 44' Omer Golan 58' Ben Sahar 63' Ben Sahar 84' |
| ||||
10 oktober WK-kwalificatie № 501 «onderlinge duels» 16:45 uur | Luxemburg | 0 – 3 | Zwitserland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 8.031 Scheidsrechter: Eduardo Iturralde (ESP) |
6' Philippe Senderos 8' Philippe Senderos 22' Benjamin Huggel |
| ||||
14 oktober WK-kwalificatie № 502 «onderlinge duels» 19:00 uur | Griekenland | 2 – 1 | Luxemburg | Olympisch Stadion Spyridon Louis, Athene Toeschouwers: 13.932 Scheidsrechter: Darko Ceferin (SLO) |
Vasilis Torosidis 30' Theofanis Gekas 33' | 90' (e.d.) Avraam Papadopoulos |
| ||||
14 november Vriendschappelijk № 503 «onderlinge duels» 19:00 uur | Luxemburg | 1 – 1 | IJsland | Stade Josy Barthel, Luxemburg Toeschouwers: 913 Scheidsrechter: Pol van Boekel (NED) |
Kim Kintziger 75' | 63' Garðar Jóhannsson |
Bronnen, noten en/of referenties
- fussball-lux.lu
- ↑ Debuut van doelman Alija Besic (Union Luxembourg) en verdediger Roland Schaack (Jeunesse d’Esch); 54ste en laatste interland van verdediger Marc Birsens (Union Luxembourg).
- ↑ Debuut van centrale verdediger Claude Reiter (Union Luxembourg) en middenvelder René Peters (Standard Luik).
- ↑ Negende en laatste interland van verdediger Christian Alverdi (Rodange).
- ↑ Debuut van doelman Stéphane Gillet (Elversberg).
- ↑ Vijftiende en laatste interland van aanvaller Mikhail Zaritskiy (Sporting Mertzig).
- ↑ Interlanddebuut voor scheidsrechter Bernhard Brugger (Oostenrijk).
- ↑ Debuut van aanvaller Luc Mischo (Etzella Ettelbruck).
- ↑ Zestiende en laatste interland van verdediger Laurent Deville (Progres Niedercorn).
- ↑ Georgi Demetradze (Georgië) mist strafschop in 76ste minuut.
- ↑ Vijfde en laatste interland van verdediger Roland Schaack (Jeunesse d’Esch).
- ↑ 64ste en laatste interland van middenvelder Jeff Saibene (Swift Hesperange); 33ste en laatste interland van middenvelder Dany Theis (Progres Niedercorn). 87ste en laatste duel van Luxemburg onder leiding van bondscoach Paul Philipp.
- ↑ Debuut van verdediger Paul Bollendorf (SC Fribourg) en middenvelder Alphonse Leweck (Etzella Etterbuck). Eerste duel van Luxemburg onder leiding van bondscoach Allan Simonsen.
- ↑ Debuut van verdediger Eric Hoffmann (FC Orania Vianden) en middenvelder Sven di Domenico (Swift Hesperange).
- ↑ Derde en laatste interland van verdediger Paul Bollendorf (SC Fribourg).
- ↑ Rode kaarten: 44. Frédéric Gigon (Liechtenstein) en 68. Matthias Beck (Liechtenstein).
- ↑ Ronny Büchel mist strafschop namens Liechtenstein in zevende minuut.
- ↑ Debuut van middenvelder Sébastien Remy (Dudelange).
- ↑ 36ste en laatste interland van verdediger Jean Vanek (Dudelange).
- ↑ Zeventiende en laatste interland van Nico Funck (Dudelange).
- ↑ 55ste en laatste interland middenvelder Luc Holtz (Etzella Ettelbruck); 26ste en laatste interland van Ralph Ferron (Etzella Ettelbruck); tweede en laatste interland van Sacha Rohmann (Jeunesse d’Esch).
- ↑ Debuut van verdediger Ben Federspiel (Etzella Ettelbruck) en middenvelder Gregory Molitor (Avenir Beggen).
- ↑ 28ste en laatste interland van middenvelder Sacha Schneider (Jeunesse d’Esch); debuut van verdediger Patrick Lassine (Jeunesse d’Esch).
- ↑ Debuut van middenvelder Paul Mannon (Union Luxembourg).
- ↑ 29ste en laatste interland van middenvelder Patrick Posing (Etzella Ettelbruck).
- ↑ Eerste en enige interland van verdediger Gilles Engeldinger (Etzella Ettelbruck).
- ↑ Debuut van verdediger Xavier Hellenbrand (Spora Luxembourg) en middenvelder Luc Thimmesch (CS Grevenmacher); 29ste en laatste interland van aanvaller Marcel Christophe (FC Mondercange).
- ↑ Eerste en enige interland van doelman Joé Flick voor Luxemburg.
- ↑ Rode kaart: 34. Daniel Huss (Luxemburg).
- ↑ 27ste en laatste duel van Luxemburg onder leiding van bondscoach Allan Simonsen.
- ↑ Eerste duel van Luxemburg onder leiding van bondscoach Guy Hellers.
- ↑ Debuut van Gilles Bettmer (SC Freiburg) voor Luxemburg.
- ↑ Duel na 64 minuten gestaakt wegens sneeuwval.
- ↑ Debuut van doelman Jonathan Joubert en middenvelder Claudio Lombardelli voor Luxemburg.
- ↑ Debuut van aanvaller Stefano Bensi (US Rumelange) voor Luxemburg.