Campeonato Paraense Segunda Divisão 2020
In 2020 werd de 26ste editie van het Campeonato Paraense Segunda Divisão gespeeld voor voetbalclubs uit de Braziliaanse staat Pará. De competitie werd georganiseerd door de FPF en werd gespeeld van 7 november tot 13 december. Tuna Luso werd kampioen.
Eerste fase
Groep A1
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Atlético Paraense | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 7 |
2. | Gavião Kyikatejé | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
3. | Parauapebas | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
4. | Cametá | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
5. | Izabelense | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
Gekwalificeerd voor tweede fase |
Groep A2
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuna Luso | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:2 | 10 |
2. | Caeté | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:3 | 9 |
3. | Pinheirense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 7 |
4. | Pedreira | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
5. | União Paraense | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
Groep A3
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | São Francisco | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:0 | 12 |
2. | Sport Real | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | 7 |
3. | Vila Rica | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
4. | Paraense | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
5. | Vênus | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | 1 |
Gekwalificeerd voor tweede fase |
Groep A4
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | São Raimundo | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
2. | Fonte Nova | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
3. | Sport Belém | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
4. | Tiradentes | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
5. | Santa Rosa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
Tweede fase
In geval van gelijkspel worden strafschoppen genomen, tussen haakjes weergegeven.
kwartfinale | halve finale | finale | ||||||||||||||||
Atlético Paraense | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sport Real | 2 | 2 | 4 | |||||||||||||||
Sport Real | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||
Tuna Luso | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||
Tuna Luso | 0 | 3 | 3 | |||||||||||||||
Fonte Nova | 2 | 0 | 2 | |||||||||||||||
Tuna Luso | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Gavião Kyikatejé | 2 | 2 | ||||||||||||||||
São Francisco | 1 | 1 | 2 (5) | |||||||||||||||
Caeté | 2 | 0 | 2 (4) | |||||||||||||||
São Francisco | 0 | 2 | 2 | |||||||||||||||
Gavião Kyikatejé | 1 | 2 | 3 | |||||||||||||||
São Raimundo | 1 | 0 | 1 | |||||||||||||||
Gavião Kyikatejé | 1 | 1 | 2 |
Totaalstand
Plaats | Club | Wed. | W | G | V | Saldo | Ptn. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuna Luso | 9 | 7 | 1 | 1 | 16:6 | 22 |
2. | Gavião Kyikatejé | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | 15 |
3. | São Francisco | 8 | 5 | 1 | 2 | 14:5 | 16 |
4. | Sport Real | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:7 | 13 |
5. | Caeté | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
6. | São Raimundo | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | 11 |
7. | Fonte Nova | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:5 | 11 |
8. | Atlético Paraense | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:10 | 7 |
9. | Pinheirense | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | 7 |
10. | Parauapebas | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
11. | Vila Rica | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
12. | Sport Belém | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
13. | Cametá | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:5 | 3 |
14. | Paraense | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
15. | Tiradentes | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
16. | Izabelense | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
17. | Santa Rosa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:5 | 1 |
18. | Vênus | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | 1 |
19. | Pedreira | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
20. | União Paraense | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
Promotie |
Kampioen
Campeonato Paraense de 2020 - Segunda Divisão |
---|
TUNA LUSO Kampioen (2° titel) |
Externe link
- RSSSF